Реакція волинян на дебати на НСК «Олімпійський»

Реакція волинян на дебати на НСК «Олімпійський»
Волиняни активно обговорюють дебати кандидатів у Президенти на НСК "Олімпійський".

Зокрема на своїх сторінках у соцмережах люди пишуть про враження від дебатів, а також про позицію стосовно кандидатів у Президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського та програм, які вони презентують.

Політолог Михайло Наход



Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук



Активіст, екс-голова Волинської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» Сергій Чуріков



Очільник волинської "Солідарності" Іван Мирка



Голова Волинської організації Національної спілки письменників України Ольга Ляснюк



Депутат Луцької міської ради Олександр Лазука



Юрист Олег Огородник


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зеленський жалюгідний блазень
Відповісти
О зібрались одні діячі. Всі такі правильні. Але сраку будуть лизати кожній владі. Чекайте що через рік вони будуть хвалити Зеленського і критикувати минулу владу. Всі такі продажні. І волиньпост так само. Як можна будувати хороше майбутнє з такими виродками. Але все вертається. Ще будуть голову магазин.
Відповісти
а що не так в слові "повстанці"?
Відповісти
Враження від дебатів-якщо Зе буде президентов, то що він буде соромом на міжнародній арені- без бумаги не може скласти декілька речень-ні одного разу не використав свої 5 хвилин, бо мабуть не запамятав те, що йому наговорювали його "консультанти"! А фраза, що ЛНР і ДНР є повстанцями - це жах! А де ж росіяни, які убивали наших хлопців під Дебальцево ...
Відповісти
Хай підуть з України російські війська і тоді побачиш ...
Відповісти
Повстаніі - це справжнє підсвідоме цього недолугого клоуна. Не дарма за нього з раши різне чмо порєчніков і жиріновський тягнуть, точно знають, шкура вже продана, коломойша рахує прибутки...
Відповісти
Після дебатів на Олімпійському коефіцієнт у тоталізаторі в Порошенка став 6.00 (до дебатів був 5.00), а у Зеленського - 1.12 (до дебатів 1.18). Тобто Петя дебати програв. Хоча не розумію, як Вова міг виграти, та ніхто там і не виграв. А хто виграє вибори, дивіться зараз не на рейтинги, а на тоталізатори, там показує. що Зеленський набере більше 64.5%, а Порошенко - менше 34.5%.
Відповісти
Ще статистики від тоталізаторів. Явка виборців буде плюс/мінус 64.5%. Пророшенко виграє у Львівській, Тернопольській, Івано-Франківській і Волинській обастях, в інших - Зеленський. Букмекери дарма грошима розкидатись не будуть. Так, що, Петя, Good Buy.
Відповісти
Повстанці? Наркоман заговорив мовою путіна. Риторика популістська, вимагає щоб президент дотримувався закону і був гарантом конституції і в той же час вимагає щоб президент порушував закон - підміняв собою суддівську гілку влади і був виконавцем покарань!
Лохторат блазня не розуміє функцій президента, да очевидно і сам клоун їх не розуміє. В цьому і небезпека.
Відповісти
ВолиньПост Порохобот!!! , і давайте не опублікуйте коментар, ви ж так вмієте)))
Відповісти
Цікаво, а вазелиновий клоун на посаді президента буде дзвонити міністру МВС і генпрокурору, суддям з вимогами посадити ту чи іншу людину?

Що головніше - відрубати руку чи лишитись гараннтом Конституції?

Президент - це слідчий, суддя і вертухай в одній особі, чи гарант прав і свобод громадян?

Чи посадить вазелин коломойського - олігарха який вивів з України 5 мільярдів доларів, чи навпаки - ще 2 додасть?

Коли зеленський закінчить війну, знизить тарифи ЖКХ, зробить дороги і зарплати медикам по 4 тис дол? Чи вистачить на це вкрадених 5 мільярдів дол коломойського, якщо він всеж його посадить, а гроші - поверне?

Запасайтесь попкорном, діти інстаграму, вас чекає нове шоу - покарання олігархів відеозверненнями!
Відповісти
Питання до журналістів Волиньпост. Де об'єктивність? Чому у вас висвітлюється лише сторона прихильників Порошенка? На Волині велика кількість прихильників Зеленського!
Стосовно "повстанці" Зеленський цитував питання людей!
Відповісти
Не цитував, а читав з папірця те, що його команда йому написала. Тож всі бачили, повтор в ютюбі подивіться.
Там дуже об'єктивно видно, що він і питання без папірця сформолювати не може, і з папірцем обісрався.
Відповісти
Це бачилили всі, хто хотів це бачити. Це жах, стидоба, - що буде з нашою Україною.
Відповісти