Російський ведучий в ефірі показав, як рубати мешканців українського села. ВІДЕО

 Російський ведучий в ефірі показав, як рубати мешканців українського села. ВІДЕО
Іван Ургант (на фото) в прямому ефірі показав, як «червоний комісар» рубає «мешканців українського села».

Жарт відомого російського телеведучого в ефірі кулінарної телепрограми «Смак» викликав несхвальні висловлювання і потік критики в Інтернеті, ‒ пише Сегодня.

«Я порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села», ‒ заявив телеведучий під час телепередачі.

Гість програми ‒ відомий кінодраматург, художник, режисер і актор Олександр Адабашьян ‒ підіграв Урганту, зазначивши, що «струшує останки мешканців» з ножа, що викликало сміх аудиторії.

«Публіка сміється. Потім ми запрошуємо цих провідних на наші канали, платимо їм гроші ... Потрібно припинити дозволяти себе принижувати», ‒ написав на своїй сторінці в Facebook щодо цього депутат Микола Княжицький.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
И что тут такого? Просто не очень удачная шутка, чего хай поднимать?
Відповісти
Звичайний російський нацизм.
Відповісти
Давай тобі зуби виб’ємо. Жарт. Дуже вдалий
Відповісти
Попробуй.
Відповісти
Дійсно, що ж тут такого - "просто не очень удачная шутка"?! Спробували б у нас на якійсь популярній передачі пожартувати, як бандерівці рубають червоних комісарів. Отоді б, дійсно, "хай" в Московії підняли - мало б не здалося. А нам що - проковтнути і посміятись, бо ж це просто жарт?
Відповісти
Нет, ни в коем случае не глотайте, выплюньте сейчас же.)) И не вздумайте смеяться, лучше затаите на него обиду и носите в себе всю оставшуюся жизнь.
Відповісти
"А нам що - проковтнути і посміятись, бо ж це просто жарт?" ну так ми ж так і зробили :))))
Відповісти
А вы может не знаете что на зап Украине давно так жартують - ставят памятникеи бандеровцам не разрешают праздновать 9 мая Обгаживают и перевирают историю - весь мир пошел от галичан Это похлеще глупой шутки Урганта Так как делают это сознательно свободовцы и бандеровцы недобитые.
Відповісти
Більшість жартів Урганта формується на приниженні когось, або чогось. Про його діалоги, особливо у Великій різниці в Україні,взагалі говорити не варто - суцільне обливаня лайном гостей програми. А вони сміються... Нехай і лайном обіллють, але ж PR з уст московського гостя. Типовий комплекс меншовартості і у VSC зокрема.
Відповісти
У VSC не может быть "типового комплексу меншовартості", у него только могут быть проявления "великодержавного шовинизма". Учите матчасть, дохтур.)))
Відповісти
Урод цей Ургант, а у нас своїх напевно клоунів немає, що його приглашають сюда.
Відповісти
Есть полно, вся Верховна Рада.
Відповісти
Ти що москалику, конопельки накурився?!
Відповісти
ти б спочатку взнав би що таке конопелька, то може перестав би водку пить :))))
Відповісти
Ліна Костенко

Вірш про російську мову

Знову чую російську мову,
Мову рідкісної краси...
Прошуміли вікнами знову
непроглядні брянські ліси.
Обступила темні ялини,
полохливих берез юрба.
Їх далеко десь мла поглине,
голуба, голуба, голуба...
Опустити скло непротерте,
все, що бачиш, душею обнять,
і задуматись, і завмерти,
і до самої ночі стоять...
На моє непокрите волосся
опадає легка курява.
Крізь важку вечорову просинь
проступає вогнями Москва.
1965р
Відповісти
Мда...розчарував Угрант...
Відповісти
...а потім страву на півгодини в піч - як німці жидів в Освенцимі)))))
Відповісти
vsc - НАЧАДОК РАБІВ ТА ОКУПАНТІВ, НЕ МАЄ НІ ТІНІ ПОЧУТТЯ ГІДНОСТІ ТА ГОНОРУ, МЕНІ БРИДКО НАВІДЬ ВІД ТОГО, ЩО ТАКЕ МЕЩКАЄ В ЛУЦЬКУ
Відповісти
шоб ти здох кацап смердючий
Відповісти
мда... якби так про євреїв чи афроамериканців пожартували (ну не в Україні звичайно... ми ж бля безхребетні, а наприклад в Штатах) то була б шуміха і скандал ше ті!!!
Відповісти
жидок (плюсики) собирает себе и себе подобным. Следующие гето не за горами...
Відповісти
Пусть просит прошение у всей Украины
Відповісти
в нас своїх жидів доста!гони жида з Ураїни.
Відповісти
вспомни-ка ванька как кромсали жидов в 30х-40х, а ты хачик туркам клинки почисть, тебе тоже есть с чем сравнить.
Відповісти
Чем ві все лучше Урганта Одна злоба и ненависть в комментариях И чего это россияне должны извиняться за еврея Урганта
Відповісти
Пошлятина и дешёввая клоунада скорее стало правилом а не исключением на украинском и российском ТВ.Самое плохое то,что в социальные пакеты наши ребята "вбили"бесплатные и самые одиозные российские каналы по которым на головы наших сограждан выливаются потоки музыкального и киношного мусора.
Відповісти