вхід реєстрація

Біля луцького ЦУМу перекрили дорогу. ФОТО

Біля луцького ЦУМу перекрили дорогу. ФОТО
У Луцьку ремонтують вулицю Винниченка. Рух вулицею майже зупинили.

Так, два працівники ДАІ перекрили в'їзд на Винниченка та пропускають туди лише маршрутки.

Нагадаємо, виконує ремонтні роботи ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», працівники якого встановлюють дорожні знаки.

Окрім того, вони частково замінюють дорожнє покриття.

Великих заторів на Винниченка та сусідніх вулицях немає.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А це зранку не можна було робити?!Обов*язково в обід?!
Відповісти
За границей ночью, под светом прожекторов делают, чтобы утром люди могли уже спокойно и комфортно на работу ехать, а у нас? Как всегда, тем-более ночью "нашим" нельзя работать - асфальт украдут!:)
Відповісти
Хочу посмотреть, как ты будешь радоваться, если у тебя под окнами всю ночь под светом прожекторов будут дорогу ремонтировать.
Відповісти
Незручність кільком будинкам, а в день кільком тисячам людей!
Відповісти
те саме і я кажу - потрібно змінити порядок і практику проведення ремонтних робіт на дорогах міста Луцька.
Ну невже не можна домовитись з Луцькавтодором щоб ремонт доріг проводився у ночі? Звісно, це може коштувати чуть більше, але це не створюватиме транспортний колапс у місті.
Ну не можна робити так щоб вирішуючи одну проблему створювали іншу.
Дороги ремонтувати треба, але це треба робити з позиції надавача послуг а не начальника, тобто проводити ремонт не тоді коли хочу, а тоді коли це створює мінімум проблем людям.
Поясніть хтось це керівництву міста бо інакше люди самі донесуть це, тільки в іншій формі
Відповісти
Михайле, а не треба ставити своє авто посеред дороги і ще й так, що місця для "танка вистачить", а ви його одним своїм авто займаєте і тоді не буде траспортного колапсу.
Відповісти
"Поясніть хтось це керівництву міста бо інакше люди самі донесуть це, тільки в іншій формі"
___________________________________________
Так у вас-же Михайле цілий центр аНалізу і консалтингу от і ... доносьте! Чи страшно?:)
Відповісти
а заробітну плату за нічні години працівниками Автодору та асфальтного заводу має міський бюджет сплачувати (майже в 2 рази більшу)? І як думаєте шум ремонтної техніки і вантажних автомобілів не буде заважати жилцям у нічний час??? Багатьом і прибиральна техніка заважає!
Відповісти
В день нехай сплять, а вночі працюють! Тоже мені захиснички знайшлись! Дорогі розбиті - погано! Робити по людськи - погано! Да вам не вгодиш і так в усьому в Україні!!!
Відповісти
Зрозумійте, що асфальт наший потрібно класти щоб була температура +15 гр. А де Ви у нас бачили теплі ночі, хіба що літом.
Відповісти
Пояснюю для недалеких: асфальт вночі класти неможна, так як це буде в два рази дорожче (ночні роботи) і мешканці з вул. Винниченка теж хочуть спати, так як Ви.
Відповісти
слухайте , невдоволені коментатори
ви реально дістали

не роблять дорогу погано, роблять - ще гірше
вам не вгодиш!!!
Відповісти
Коли будуть робити вночі всі будуть жалітись на шум і знов до прокуратур писати.
Відповісти
А почему в Германии никто не жалуется на ночной ремонт дорог? Там люди понимают - это для них делается, а у нас...??? Нет - с такими людьми здесь жить невозможно!!!:(
Відповісти
Знаєте чесний люд чому такий стан наших доріг? А тому що цієї злощасної зими було 39 циклів (цикл - це коли замерзало і відмерзало). Аж 39-ть таких циклів. Це не то що у Норвегії на початку зими замерзло і в кінці відмерзло. У нас забагато було тих перепадів температур, вот і воно вдалося взнаки. Та ще й наші методи асфальтування. Вот і воно далося все взнаки - тому і стан наших доріг такий негативний.
Відповісти
чомусь ті цикли не торкнулись доріг на яких поклали нормальний асвальт...
звязок між грошима і якісним асвальтом бачите?
Відповісти
Секреты ремонта немецких дорог (в том числе и ночью), можно посмотреть здесь:
http://nnm.ru/blogs/aesculap2004/sekrety_remonta_nemeckih_dorog_glazami_ne_gostya_a_zhitelya_germanii/
Відповісти
Вночі потрібно займатись ремонтом, як за кордоном !!! А не влаштовувати шоу мега " роботунів" в день блокуючи місто!! І це кожен рік!!!!
Відповісти
Про маршрутки - брехня! Їхав 25 сідав біля старого ринку(по графіку руху повинна була їхати до Адреналіна) заїхав на Володимирську. І через це запізнився на пари. Маршрутки їдуть зовсім не по графіку.
Відповісти
Лише деякі їдать Від ЦУМу до променя не в обїзд, всі інші або в обїзд або на володимирську.
Відповісти