Обіцяють зібрати 50-100 тисяч людей: «євробляхарі» попереджають про масштабні акції протесту

Обіцяють зібрати 50-100 тисяч людей: «євробляхарі» попереджають про масштабні акції протесту
Активісти вимагають продовжити перехідний період і переглянути формулу розрахунку вартості розмитнення іноземних автівок.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

З 24-го травня керування нерозмитненим автомобілем на європейських номерах стане незаконним. За місяць користування передбачений штраф 170 тис. грн або конфіскація за рішенням суду. Також поліція на місці може виписати штраф від 8,5 до 17 тис. грн.

Буде заборонено використання такого автомобіля для підприємницької діяльності – наприклад, для роботи у службі таксі. За порушення цього правила загрожує штраф в розмірі 34 тис. грн. Власник “євробляхи” не зможе передати таку машину в користування іншим особам або розібрати її на запчастини.

“Ми будемо перекривати всі в’їзди і виїзди з Києва, ключові магістралі, центральні вулиці. Тобто це буде дуже глобальна акція”, – сказав голова ГО “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич.

На акції очікують зібрати від 50 до 100 тис. осіб.

За його словами, серед вимог – закріплення на законодавчому рівні повернення ПДВ для автовласників, які пригнали авто з-за кордону, а також прибрання з митної формули віку авто. Так роблять у ЄС та США.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гнити в шию! Продовжити, більше нічого???
Відповісти
Бляхі на метал!
Відповісти
В воєнкомат відразу всіх забирати і на схід...
Відповісти
"Шо опять..."Всі на велосипеди,як Голобородько,пардом,Зеленський.
Відповісти
В бідоття нема грошеняток на розмитнення?) Бідашечкі) давайте скинемось хто скільки може, кожна гривня важлива.)
Відповісти
а жопорожека купити не хочуть? Все буде хокей.
Відповісти
То виборці таке привітання свому президенту придумали.Ржу нємагу.
Відповісти
Ви є маленькі аборегени
Якщо мама чи тато тобі дав грн на авто,то закрий писок
Ви бачили які авто розмитнели. Там вони 30000 це а розмитка 2000 де справедливість.
Відповісти
закріплення на законодавчому рівні повернення ПДВ?!

чули дзвін, не знають де він?
ПДВ повертає країна, з якої привезено авто і то не завжди, не у всіх випадках.

а на рахунок розмитнення - потрібно запозичити європейську схему, щоб було дешево, це буде справедливо, але просто старі авто обкладати більшим податком, не сплатив - конфіскували авто.
Відповісти
Часу для розмитнення було предостатньо, аби бажання було! А на рахунок перекриття виїзду з Києва, центральних доріг та ін., вже раз наперекривали чим створили немало проблем пересічним українцям, які також мають свої справи! "Казна що!!"
Відповісти
Всем этим «бляхарям» штраф в пару десятков тысяч гривен и конфискация с лишением прав. Зачем они нужны....
Відповісти
Але ж ви всі дурні. Ви ціни розмитнення бачили? Різницю цін на нові машини в Європі і Україні? Ви переплачуєте і вам всім дуже добре! І кажете що євроблахері дурні. Вам завтра податок на на пересування ногами дадуть то вам всеодно буде. Які ж ви всі тупі. Треба боротись проти не розумних цін а ви за.
Відповісти
Ти розумієш для чого ці акції? Ти взагалі думати не вмієш. Стадо. А в Європу хочете. Ти знаєш які податки і збори з тебе знімають? Звісно ж ні. Люди боряться за доступні авто для всіх а ти бакланиш тут. Дивись аби ти бідоттям не став і не переметнувся на бік тих людей.
Відповісти
Задрали вже ці контабандисти ,зі своім металоломом .
Відповісти
Читайте Закон "бляхарі".Зміни може внести виключно ВР.А цього вона вже не зробить,а з 24 травня тю-тю...шрафи.
Відповісти