Підтоплений Луцьк з висоти пташиного польоту. ФОТО

Підтоплений Луцьк з висоти пташиного польоту. ФОТО
Із приходом весни Волинь, вже традиційно, не оминули підтоплення. Цього року від великої води постраждав і обласний центр.

Фото підтопленого Луцька з висоти пташиного польоту опублікували Волинські новини.

Нагадаємо, від весняної повені постраждав Малоомелянівський масив Луцька. Окрім того, 25 будинків району Вишкова можуть сповзти у Стир. Через воду не дійти і до луцького так званого «будиночку скульптора». «Плавають» також Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки і луг поблизу села Рованці.

Загалом на порятунок Луцька від води із держбюджету дадуть 11 мільйонів гривень.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фотки бомбезні...
Відповісти
ЦІКАВО ХТО ЦЕ ТАК ЛІТАВ І НА ЧОМУ...
Відповісти
Повітряна куля швидше за все. Судячи по ракурсам фото і їх повторам, йдуть одні збільшення з однієї точки і в різні сторони, хоча... Но фото гарні!
Відповісти
мотопарапланер скоріш за все
Відповісти
Девіться не "здайте" пілота, а то загремить! Польоти над Луцьком заборонені по повітряним картам!:)
Відповісти
Cаме тому (завдяки забороні) над нашим містом часто пролітають міжнародні літаки!
Відповісти
Якщо не знаете то не пишіть! Це все залежить від висоти коридору і дуже часто вам здається, що літак над вами, а він у сотні кілометрах від Луцька і зони польоту! А от саме висота з якої зроблені фото - заборонена!
Відповісти
Ребята, у вас с геометрией не лады. Если Высота полета 10 км, а растояние по горизонту 100км, то тангенс угла зрения равен 0,1. Посчитайте угол зрения и прикиньте, может ли такой самолет казаться над вами.
Відповісти
дельтаплан з надписом "наш край"
Відповісти
О, фото взяті з Волинських новин...
Відповісти
Нічого собі, які ви спостережливі. Це ж дуже важко побачити копірайт на фото і посилання на ВН в тексті і цілий абзац "Фото підтопленого Луцька з висоти пташиного польоту опублікували Волинські новини."
Відповісти
Та вже давно треба ці сайти або об'єднати, або один з них закрити. Ну пародія якась!:)
Відповісти
недавно десь приблизно над районом львівської пролітали два реактивних літаки. Висота була дуже малою, і їх можна було добре розгледіти. А звук значно відставав від них, наврядчи звісно, але можливо на надзвуковій летіли)
Відповісти
заборонено чи не заборонено - а що - все життя як хробаки жити під забороною?)))

автору фото - Величезний респект!!!

ясна річ - з стихією не жартують - але ж воно яке красиве!!!
Відповісти
З гумором і порядком трохи дружити треба!:)
Відповісти