У луцької «Батьківщини» - офіційно новий керівник

У луцької «Батьківщини» - офіційно новий керівник
На звітно-виборній конференції Луцької міської партійної організації ВО «Батькіщина» головою обрали Сергія Григоренка (на фото).

Конференція відбулася 21 квітня у приміщенні Волинської обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки.

У конференції взяли участь 72 делегати.

Як повідомив Сергій Григоренко, під час конференції попередній голова міського осередку «Батьківщини» Григорій Пустовіт склав повноваження. Його роботу члени конференції оцінили позитивно.

Під час обрання голови міської організації «Батьківщини» єдиним кандидатом був виконувач обов’язків керівника Сергій Григоренко. За нього проголосував 71 делегат.

Окрім того, на конференції затвердили новий склад бюро Луцької міської партійної організації. У бюро увішли депутати Луцької міської ради Сергій Григоренко, Юрій Колольчук, Олександр Пилипович, Аскольд Пекарський, Василь Гриб, Олександр Семенюк, член виконкому Луцької міської ради Юрій Циганюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, а також члени партії «Батьківщина» Віктор Левандовський, Тамара Гейло, Дмитро Дубняк, Сергій Назарук та Олег Крижанівський.

Окрім того, на конференції обрали делегатів на обласну звітно-виборну конференцію партії, яка має відбутися 10 травня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ха-ха-ха! Такої ганьби у БЮТі Луцька ще не було!:)))
Відповісти
Пора "Батьківщині" на відпочинок - саморозпуск хоч би якось згладив корупцію по прийому "тушок"...!
Відповісти
Сергій Анотолйович чесна і порядна людина. Як вам не соромно.
Він бізнесмен і гарно заробляє. А ще він журналіст і письменник, має гарні гонорари за свої публікації і книжки.
Будьте в курсі і не пишіть несинітниць
Відповісти
Гонорары за книги? Как у Януковича?
Відповісти
А на Волинь Post цензура?
Де ділись критичні коментарі проти Григоренка?
Відповісти
Так, що тут коментувати?
Відповісти
Цікаве фото взяли журналісти. Сергій посміхається і про себе каже: Лохи проголосували тут, лохи затвердять і в Київі.
Відповісти
Штунди вибрали Головного Штунду Луцького БЮТу
Відповісти
Судячи з коментарів, постать очільника Луцької Батьківщини дуже популярна.
Відповісти
Головний редактор рекламного проспекту пако
Відповісти
А Штундам можна пити алкоголь?
Петро Кравчук давно алкозалежний.
Відповісти
А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь...
Відповісти
Чорна неділя для опозиції.
Перемога неосвідченного Кравчука та його шістки Григоренка.
Без Пустовіта капець луцькій Батьківщині
Відповісти
Саме з пустовітом капець луцькій батьківщині. Він цю ганьбу вчинив. Позорище. Гнати в шию
Відповісти
Це піпець. Гірше не придумати. Зі всіх можливих кандидатів обрали найгірший. Позор. Повний отстой. Уявляю як Клімчук радіє від цих тупих опозиціонерів. Григоренко це ганьба, Пустовіт ганьба, партія батьківщина ганьба.
Відповісти
Ось і сів, як Вікторов, на першу лаву Григоренко! Вікторов чекає тепер його на другій лаві-на нарах! Вітаю братківщину!
Відповісти
Це кінець...
Відповісти
Чому ніхто нічого хорошого про нового голову луцького бюту не напише? Бо немає в нього нічого. Ні совісті, ні сумління, ні порядності, ні серця, ні професії, ні заслуг перед громадою НІЧОГО. Оце обрали.
Відповісти
Тепер всі свідомі люди будуть масово виходити з лав "Батьківщини", згвалтованої Пустовітом та Григоренко
Відповісти
А чому Осіпова не обрали. Треба його замість тих смердюків. Напевне Осіпов буде іти на посаду голови обласної Батьківщини
Відповісти
Рвитесь БЮТовские собаки!!!
Відповісти
Треба завдячити запроданцю Пустовіту, який і рекомендував і проштовхував Григоренка на догоду Петру Кравчуку
Відповісти
За таких як: Сргій Григоренко, Григорій Пустовіт, та вічно потний і п'яний баптист Петро Кравчук Юля буде сидіти вічно.
Якби Тягнибока посадили то Свобода на другий день знесла б і тюрми і режим
Відповісти
Крім того Пустовіт партійний казнокрад. Вимагав щоб ми підписували липові фінансові звіти. По ним щомісяця проходило до 50 000 грн.!!!
Відповісти
Подивись на його блискаючу морду і зрозумієш де поділись внески партійців.
Відповісти
ХТО ОБРАВ ТОГО ГРИГОГЕНКА? ВИ ЩО СЛІПІ ЧИ ВАС ПІДКУПИЛИ? ІНШОГО ПОЯСНЕННЯ НЕ МАЄ. ТРЕБА ЙОГО ЗВІЛЬНИТИ ВИГНАТИ З БАТЬКІЩИНИ. ОБИРАТИ ТРЕБА ОСІПОВА ЦЕ ДОСТОЙНИЙ ЧОЛОВІК.
Відповісти
Осіпов заспокойся, хватить себе хвалити, для тебе партія вже втрачений варіант, піарся на чомусь іншому, тобі ж це добре вдається і збирай по 1-2 гривні з тих бідних пенсіонерів, які слухають твою лапшу, для своєю "нової" мети і так званої "продуктивної" діяльності, бо ж ти такий бідний і нещасний, позорисько, тьфу
Відповісти
А еще Гришаня Пустовит, для постановки на квартирный учет, притарабанил в гарнизонную жилкомиссию липовую справочку. И тепер кто-то из-за него не получит квартиру. Вот такой чесный-секретарь оппозиционер.
Відповісти
Григоренко та пустовіт варті один одного. Тільки й вміють що бла-бла-бла. І хтось їм ще вірить?! Жах!!!
Відповісти
Да, "гарна" команда в Батьківщини! Навіть прихильники БЮТу "вражені" таким "вдалим" вибором! Запитання до Корольчука Ю.: Ви такий солідний чоловік, чому допускаєте таке неподобство, чи вам так вигідно - на фоні "ідіотів" виглядати особливо пристойно?!
Відповісти
Сергій Анатолійович - порядна людина і я впевнений, що буде хорошим керівником! Він в партії більше 10 років і як ніхто інший заслужив очолити міську партійну організацію! Він не зрадив і не залишив "Батьківщину", тому його і поважають! Дорогу молодим і активним!
Відповісти
В міської "Батьківщини" дійсно гарна команда, молоді люди, які стараються і працюють, тому побажаю лише одного - працюйте й надалі і не слухайте та не беріть до уваги недолугі крментарі, які пише 1 чи 2 людини, так звані ображені та заздрісники, воно ще їм повернеться.
Відповісти
Брехун, яких мало! Збреше і не засміється...
А ви вірте, якщо хочете!
Відповісти