Долю скандального матчу «Волинь» – «Карпати» вирішуватиме дисциплінарний комітет УАФ

Рішення щодо матчу "Волинь" – "Карпати" буде ухвалене після розгляду справи КДК УАФ, що відбудеться найближчими днями.

Про це пише UA-football.

Нагадаємо, що 8 червня о 19:00 у Луцьку почався повторний матч плей-офф між місцевою «Волинню» та «Карпатами» зі Львова. Незадовго до завершення за рахунку 3:1 на користь "Карпат" матч було перервано. Вболівальники вибігли на поле і стали нападати на суддю.

У рапорті арбітра Максима Козиряцького вказано: «На 90+6 хвилині матч був перерваний у зв’язку з масовим втручанням уболівальників ФК «Волинь».