Фотовиставка Віктора Голікова

Фотовиставка Віктора Голікова
У гостях ВолиньPost ‒ фотограф Віктор Голіков.

Народився і живе в Луцьку. Закінчив географічний факультет Волинського державного університету. Цінує добрих людей, любить подорожі, музику і, звісно, фотографію.

Далі Віктор Голіков розповідає про себе сам.

***

Привіт! Я – Голіков. Ну, так мене часто називають. А звати Вітя вже цілих 28 років.

Пам’ятаю, як в молодшій школі, плівкова іноземна «мильниця» була дефіцитом, а мені тато привіз з-за кордону. То я й фотографував однокласників та заробляв перші гроші, продаючи фотокопії. Ще той бізнесмен! =)

Багато часу минуло, аби я зрозумів, що фотографія так і чекала мене. А я все пропливав повз. =)

Ну, і десь п’ять років тому мені в руки потрапив Nikon D200. Я зробив ним лиш 20 кадрів, проте зрозумів, що хочу фотографувати! І понеслось...)

Різні люди, різні місця, різні настрої – різні знімки… Проте на все має бути натхнення. Ну, і муза, звичайно. Саме її можна побачити на більшості моїх останніх фото.

За плечима два роки роботи в нічному клубі та понад 100 весіль.

Знаєте, я ніколи, мабуть, не скажу, що я – фотограф. Принаймні поки я ще нічого не досяг, щоб заявити голосно, що я – Фотограф. Коли таке станеться – дам Вам знати! =)

ВЕСІЛЛЯ

ЛЮДИ

Ч/Б

ПРИРОДА

МУЗА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарно..
креативні фото)
молодець!)
Відповісти
круто!
Відповісти
Приемно. Чи може пан фотограф розвiнчати мiф про нефотогенiчнiсть?
Відповісти
якби не перші фото мажориків-молодят - супер фото!!!
Відповісти
хто вам сказав, що вони мажорики?)
Відповісти
Катерина, если Вы готовы определить статус и жизненное кредо человека по свадебному фото, то Вы, наверное, Доктор Лайтман в женском обличии, что вряд ли. Зачем обижать ребят если Вы их не знаете. И если можно - по-больше конструктива по поводу того, чем Вам эти фото не угодили.
Відповісти
є багато дуже класного!
Відповісти
завжди любила твої фото, Гол!
буду повторювати завжди - кожна людина, яка щось творить, вже багато чого варта!
Відповісти
Сильні фотки
Відповісти
Маладца. Хороші роботи, Віть. Успіхів тобі і надалі!
Відповісти
фото дивишся і отримуєш задоволення!!!!
Відповісти
супер!дуже сподобалось)
Відповісти
http://www.volynpost.com/img/modules/news/f/83/fbe85cb6fa12231f2ac25df5b353f83f/cb-z_2c1cc865.jpg
а за такі - окреме дякую. дуже люблю це. ритмічні абстракції,
які на щось наче натякають, але нічого явно не кажуть.
філософія
Відповісти
і це далеко не всі його крутезні фотографії!)
Відповісти
Ой класнючі фото=)) І, взагалі, фотограф талановитий)
Відповісти
Голіков, певно, мій найулюбленіший фотограф. Завжди із захопленням переглядаєш кожну світлину!
Навіть одне фото може розказати цілу історію. Здається, він фотографує почуття, а не просто зовнішність.
Respect, Вітя!!!
Відповісти
Красиво.
Відповісти
Натхнення тобі)) з тобою приємно працювати)) до 26.05:))
Відповісти
яке сороміцтво!
Відповісти
dyze ochikyvano)))
Відповісти
Вітя красавчик!! поступово вимальовується власний стиль!)) круто! особливо плівкові фото..
Відповісти
Рідко буває, що дивлячись на фото, воно не холодне, як наступний суперкрутий глянець, а тепле та емоційне, наповнене енергетикою та почуттям. Голу це вдається. Так тримати!
Відповісти
Голіков - приклад сучасного мандрівника. все з душею!
Відповісти
Класно)
Відповісти
ч/б - без слов!!!
Відповісти
однозначно - ТАЛАНТІЩЄ! :)
Відповісти
http://www.volynpost.com/img/modules/news/4/a2/71dafd118ebc70ad6daee19b19bb4a24/cb-GTvqXxt7TFo.jpg - це геніально =)
Відповісти
Найкращі фото у рубриці "фотовиставка"!!!
Відповісти
Є деякі цікаві роботи - це тішить.
Відповісти
Муза надзвичайно гарна в тебе!
Відповісти