Зеленський скасував шкільну форму

Зеленський скасував шкільну форму
Президент України Володимир Зеленський скасував указ про обов'язковість шкільної форми.

Про це йдеться у документі від 20 червня.

Батьки школярів збирають голоси на сайті Глави держави за петицію про відміну шкільної форми. Цю норму регулював указ президента Леоніда Кучми 1996 року.

Хоч до кінця голосування залишився майже місяць, в адміністрації почули батьків раніше. Відтак, сьогодні Володимир Зеленський скасував указ від 12 червня 1996 року № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ідіоти
Відповісти
Гарна новина. Перший і поки єдиний позитив від Зе
Відповісти
Одним указом знищив цілу сферу бізнесу та зекономив тисячі гривень батькам. Хочаб якийсь плюс від нього
Відповісти
Ніби й добре зробив.За один нормальний якісний піджак треба було заплатити 900-1200 гривень. Плюс штани близько 600-800 гривень.Ціни - космічні. Тепер продавці такі ціни ставити не будуть, бо не буде попиту. Головне для школяра - це мати охайний вигляд і пам'ятати, що він не на дискотеці, а в школі.
Відповісти
А що поганого було у формі???!!! це ж навчальний заклад а не розважальні клуби де ходять хто в чому.
Відповісти
Отлично. Теперь малоимущим не нужно брать в долг, что бы купить эти дорогие вещи, теперь люди с долгами рассчитаются.
Дразнить за одежду? Ну слушайте сейчас одежды просто столько много что дразнить не должны, она доступная
Відповісти
Для чого українцям шкільна форма?
Українці люблять похизуватись коштовностями, дорогим одягом.
Треба до цього привчати змалку.
Відповісти
Не в дорогих піджаках діло, багато хто з учнів їх і не носить, але одягаються так як належить учням, тому що є вимога шкільної форми. В декількох школах Луцька батьки дітям закупляють світшоти в кольорі форми, дітям - зручно, батькам - економно ( світшот орієнтовно коштує 250 грн). А тепер почнеться - паєтки, стрази....
Відповісти
Я теж не згідна. Форма — це все таки зручно. Всі учні мають однаковий вигляд,ніхто не хизується. Одного комплекту вистачає в середньому на 1—2 роки, і мати на зміну 2—3 пари штанців. На мою думку економніше було. Думаю потрібність форми все таки вирішуватиме школа.
Відповісти