Частина підприємців з «Варшавки» боїться рейдерського захоплення

Частина підприємців з «Варшавки» боїться рейдерського захоплення
572 підприємці з Завокзального ринку Луцька підписалися під зверненням до луцького міського голови Миколи Романюка та депутатів міськради з проханням захистити ринок від рейдерського захоплення.

Текст звернення зачитав 24 квітня депутат міської ради Євгеній Ткачук.

«Два роки назад ми приходили до Вас, страйкували, і ви вирішили питання довгострокової оренди землі з облспожиспілкою. Міст добудували, договір підписали, підприємці полегшено зітхнули, адже розпочали благоустрій ринку, влаштування покрівлі, приведення контейнерів до
цивілізованого стану», - йдеться у зверненні.

У документі вказано, що підприємців перестали лякати переносом ринку, ймовірним будівництвом на місці контейнерів торгових центрів та розважальних закладів.

«Є ряд питань, які потребують вирішення з облспожиспілкою, і вони, і ми зацікавлені, щоб ринок розвивався далі. І вони, і ми боїмося рейдерського захвату ринку, як це сталося в інших містах.

І завжди це робилося по схемі: спочатку створили штучний конфлікт, а потім продаж своїм. Тому зацікавлені особи створили штучний конфлікт навколо газової труби, адже у підприємців металоконструкції стоять не на капітальному фундаменті, і ті підприємці, яких це стосується, знають, що при потребі їх можна переставити», - йдеться у зверненні.

«Нас влаштовує розмір орендної плати. Включаючи плату за землю, патенти, місто має стабільні великі надходження. Чому так хочеться комусь це все зруйнувати?» - запитують підписанти.

Нагадаємо, що нещодавно понад дві сотні підприємців із Завокзального ринку підписалися під зверненням до прокуратури Волині, звинувачуючи облспоживспілку у свавіллі.

Як стверджують бізнесмени, керівництво спілки примусово збирає зі своїх орендарів «благодійні» внески на реконструкцію ринку.

Натомість облспоживспілка своєї вини не бачить.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 66
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Базар наший то повний бардак.
Відповісти
споживаєм?не усугубляйте..
Відповісти
письмовик голяр.З КАЗКОЮ ПРО ПОВНИЙ РАЗГОН.ДЛЯ ВАС "черляді-"підписанти
Відповісти
Риба гниє з голови . Якщо все робити тільки за НАШ кошт,то скоро не буде чим здацу давати.
Відповісти
спаліть його як цум
Відповісти
самовозгорівся перед виборами.після виборів набагато тяжче напевно пройшла б реконструкція в стилі "радянського вокзала",уявіть що лучани не того б вибрали.НЕ ПОВЕЛИСЬ НА БІГБОРД-бігморд...так і тут 12 чоловік з 2500 тисяч нпідписи поставили..і то скоріше всього продавців половина.там може і підприємець не знає що він за рабство своєю рукою.так горгут на ринку збори робить..говорить скоро непонятно шо 5-10 людям а потім всі башляють.причом тих зборів може бути 10 за місяць щоб довести ситуацію до маразма..тут бачу і в міськраді в когось шопінг був..прикупились голосами..
Відповісти
Все це підстава та боротьба хто буде отримувати бариші з ринку
Відповісти
а зараз ви не своїм продали? 2500 підприємців не можуть нормальний договір аренди заключити з горгутом.осс- це приватна організація.такі як ти горе юристи знають що таке договір аренди.довготерміновий договір без можливості якогось тиску та одностороннього розірвання адміністрацією і є та гарантія,товаріщ ткачук.а усні запевняня дружків ваших вже коштували нам кожному не одну тисячу гривень.а декому і десятки тисяч вилились.благодєтєль наш ,чого горгут не складе договір аренди без кідків і не заключить з нами а тратить час (і НЕ ТІЛЬКИ) НА ВАС?ви себе депутатом в колгоспі ім.Ілліча вважаєте що таке пишете?
Відповісти
можна назвати і "машкою" це повністю приватна структура.і ми вже в рабстві.
Відповісти
ні номерів місць,пару хфамілій дохторським почерком написані... на "підприцілом" пару сотень коментарів до діянь осс та особисто горгута.ознайомтесь депутати.або ще раз прийдіть на ринок..або звітність фінансову осс подивіться.не дасть вам вимагайте.ви маєте право.аби бажання було.це все до останньої копійки вищитати можна а не мислити "глобально"..
Відповісти
коли нагинають..він юридично зараз бог.та ще хоче той статус довести до досконплості.там навіть мафи будуть належати осс.а усно він вже говорив в міськраді депутатам на сесії.та забув за 2 роки.не молодий.а може просто тоді помилився.а юридично плату за аренду та благодійні внески він буде вищитувати по курсу переміщення сузіря касіопея відносно осі землі..хто йому завадить манька з хмельнийцького ряду?дрімучий ліс..да ніколи не думав що все настільки тут "задавняно"..шептаня голяра та іовенко дало всходи.вас хочуть алігархи?люди да вас вже два роки "мають" а ви і не замітили..прцес іде
Відповісти
то те сузір'я до нього не тим повернулося ,може треба використати ситуацію та прояснювати голови задурманених і заклопотаних бідолах, що рабство давно відмінили, хоч Горгут це й вбиває в їхні голови привселюдно. Які такі рейдери можуть дорівнятись до славної облспоживспілки по апетиту, таких на Україні ще не водиться.
Відповісти
зрозумійте проблема не в тому що вони заклопотані,навпаки вони нівшо сильно невникають,вони баласт.хліьб та вода бо їм так комфортно.то пережитки.їх мало.там скоріше всього що продавці попідписувались бо їм пояснили про якесь благоє дєло.
Відповісти
Оту всю базарну конюшню треба перенести за місто... Бо Ліфтом гнилими фруктами з базару на автостанції смердить... Засрали місто....
Відповісти
страну сруін
Відповісти
А підприємці хай податки справно платять, і націнку адекватну роблять не все китайське і турецьке лайно, що там продають, тоді і побори менші будуть... Як мед так ложкою хочуть...
Відповісти
в апіцентр експерт зайдіть.одержали на роботі на других перекидаєте..от так ви і на ринок приходите..бізнес тренінги поробити..сам де на єремєя тянеш?европеєць ?зарплата 2.111-французьку футболочку за 100 євро саму простеньку захотілось.є влуцьку і це..ціни є..футболки незнаю
Відповісти
Піди по бутіках пройдися .... там коли знижки нормальні речі дешевше як на базарі коштують... і якість класна...
Відповісти
іди дитино причому тут до твоїх забаганок всі решта.бутік мама з села гроші на навчаня а ви по бутіках та "шайбах"..а в бутікі хто завозе єрємєєв?токарський?половину твоїх бюутіків те саме на ринку мають..мозг твій так влаштований віктор ф.ти навіть уявлення не маєш як те все тут береться,так як і про решту в житті...ти не один,на жаль..
Відповісти
нормального для підприємців горгут значить не зробить нізаяких обставин.основний зміст.статті.
Відповісти
Якби підприємці не були впевнені у своій правоті то мабуть не зверталися до прокурора області!
Відповісти
Отже, договір з ОСС і підприємцями не укладено на такий термін, як обіцяли ___22 роки , дозволу на реконструкцію не мають, як засвідчив архітектор на депутатській комісії, кошторис на "благочинність" засекречено, схему пожежники на запит громадської організації ще не надали, а керівництво спілки веде себе, як мінімум, неадекватно. Якщо вони обманом ізібрали б яку сотню підписів, то ще повіримо, але стільки малограмотних на весь ринок не знайти. А ми хіба ринок комунальний просили ??? Ми нормальне керівництво хочемо, аби РАБАМИ нас на загальних зборах не називали, енергією не шантажували та АФЕРИСТИЧНИЙ договір не намагались нав'язати. Потрібно знати, що тут ще й письменні працюють,
Відповісти
Надоїли стони торговців.
Дядько. викормивши свиню, має з неї менше прибутку, як барига на ринку.
Туфлі у Польщі в магазині коштують мінімум в 1.7 рази дешевше, як у Юванті. А баригам все мало і мало.
Відповісти
А ви дорогу з візою до Польщі оплатіть, податки, пенсійний, ПОБОРИ оскаженівшого директора ринку - та й можете вільно ДАРМОВІ ГРОШИКИ складати. То може з олігархами в бутіках поторгуєтесь, то там і пожаліють, як ми так обдираємо.
Відповісти
Певно,ти у Польщі сам і не був,все десь чув. Даром,звичайно ніхто не їде.Зараз туди мало хто їде,черги на кордоні,а митницю знаєш як проходити? Контробандисту "ДАЙ",погранцу "ДАЙ",митнику "ДАЙ",і при виїзді знову митнику "ДАЙ". Разом знаєш скільки?Чи думаєш,по три гривні беруть?Будинки і "ДЖИПИ" на зарплату купляють.Бери гроші і вперед до Польщі,а якщо нема грошей,то візьми кредит. Які проблеми? Місць на базарі продається вагон.
Відповісти
ціни на товари легкої промисловості в середньому вище на 20-25% .перед караваном взуття продають по 70-100 грн.іди в банк зайди спитай чого ставка по кредиту мінімум 25-30%.в польщі вона в 5 раз менша.чи то складно.а ринок то просто..як два пальца..коли ти сам начнеш щось робити тих мокрих два пальца в резетку скоро засадиш з таким підходом.папа в тебе рішає все?
Відповісти
дорожче навпаки віте
Відповісти
Ти ще напиши,чому авто у Німців три тисячі євро,а у нас стає на номерах 12-13тис євро,а чому продукти у них в два рази дешевше? Ти щось сам розмитнював?Всім "ДАЙ".Зарплати там, певно не такі як у нас.Раніше у порту за розмитнення контейнера було 10тис дол,а зробили 20тис дол.Мільйонери у Верховній Раді як стають? А хто в кінцевому результаті платить? Звичайно покупець.Так що їдь до Києва,і там розказуй,якщо такий розумний.
Відповісти
Ти ще напиши,чому авто у Німців три тисячі євро,а у нас стає на номерах 12-13тис євро,а чому продукти у них в два рази дешевше? Ти щось сам розмитнював?Всім "ДАЙ".Зарплати там, певно не такі як у нас.Раніше у порту за розмитнення контейнера було 10тис дол,а зробили 20тис дол.Мільйонери у Верховній Раді як стають? А хто в кінцевому результаті платить? Звичайно покупець.Так що їдь до Києва,і там розказуй,якщо такий розумний.
Відповісти
нам тільки у снах, що вранці не буде тої спілочки. Заплативши всі податки і побори ринкові скоро добра чустина нас піде на біржі праці, та яке діло до нас сильним світу цього?
Відповісти
Якби саме письменні не проаналізували, що хоче за договір Горгут нав'язати - то за рік, або два залишив би барин собі пару холопів, а решта від організованих тотальних замовних перевірок розбіглись би по "Ювантах" та "Караванах"Та й так не відомо, чим може ця співпраця закінчитись....
Відповісти
А ви бачили, хто ті підписи збирав? Може Вас в оману ввели, а чи ЩОСЬ інше? До людей прийдіть , як ті "рейдери" , що хоча б намагались нас захистити.Хіба це злочин, вимагати звітності про свої потрачені гроші ? Хіба ми не платники податків ? Знаєте,тут не так важко вникнути в те , що відбувається, а якщо ви думаєте, що ми підемо в РАБСТВО до гОРГУТА, то помиляєтесь - це тільки початок . Якщо не змінять керівництво ОСС ми поїдемо до столиці, думаю, знайдемо ,хто захоче розібратись в тому , що й так очевидно.
Відповісти
ринку ходили і збирали підписи від "підприємців". Якщо ми самі ініціюємо якісь підписи, то самі їх і збираємо, адже продавець не має права голосу. Кожен підприємець знає де знайти актив,а може перевіримо, що то за підписи ? Чому їх збирають працівники ОСС ?
Відповісти
то понятно що облсожспілку влаштовує і плата оренди і реконструкция бо то ж вони ту тєлєгу писали
Відповісти
арендна плата знає тільки він-царь царів, наш горгут.він ще там чуть не спрощену систему оподаткування збирається скасувати на окремо взятих ринках варшавському та старому.повноваженя податкових та санстанцій з пожежниками своїми ісключітєльними додатками доповняє.слава царю ківерець.!!!!!!
Відповісти
та не хочемо ми комунального ринку, якщол горгута уберуть Не уберуть то вже лучше в комуналку
Відповісти
Та ми також хочемо працювати з такою облспоживспілкою про яку ви написали, та в якій казковій країні її знайти, уточніть , будь ласка.Тут де працюємо ми інша обстановка. Кожен повинен знати, що згідно конституції нашої держави ми маємо право на працю і сплачуючи податки маємо право на захист . НЕ складно перевірити , звичайно, при бажанні,ЧИМ не вдоволені люди і чи , може, не безпідставно звинувачують керівництво ОСС у зловживаннях та неналежному відношенню до підприємців.ДАЛІ БУДЕ ,бо договір ще так і не підписано, а це і буде тим , що об'єднає всіх.
Відповісти
Та більшого рейдера і афериста як Горгут нема. Нехай покаже хоч один документ своєї "порядної" діяльності.Якщо укркооп спілка ЙОГО не прибере - ми всі поїдемо до Києва, а там таки хоч когось зацікавить дєдушка з периферії.Якщо думають, що лобами підприємців зіштовхнуть, то не розраховуйте на це - у нас хватить розуму піти іншим шляхом ЧЕКАЙТЕ , далі буде.
Відповісти
Ряд питань це: Хамське відношення Горгута до всіх, без виключення, ВІДСУТНІСТЬ довгострокового ОБІЦЯНОГО договору , необгрунтовані безповоротні фінансові допомоги, незрозуміла ніким не дозволена реконструкція, зменшення павільонів на 10%, непрозорість пожежних норм - одним 3 метри - іншим - 4 метри. ХТО може нам це все пояснити ?????То які ж зобов'язання брала на себе ОСС , коли брала землю в дострокову оренду ? Чому відмовились надати бодай один документ ? А все тому , що КОМУСЬ вигідно не ставити саме ЦІ запитання....
Відповісти
То як контрольори носили ті бумаги то казали що то не за горгута а захвачують якісь рейдери базар.За його ніхто не буде писати бо то рєдка скотина
Відповісти
Підписи всі зроблені однією рукою, видно без експертизи. Ткачук шістка і д..олиз Романюка, а Романюк падєльнік Горгута.
Відповісти
ми розберемся хто підписува чи продавці,чи бачили текст,хто що ходив пояснював.завтра стану в центрі назбираю підписів "за мир во всєм мірє",потім напишу що за якогось міністра міністрів.
Відповісти
тіх ткачуків того.колись горгут коли перший раз два роки назад проводив збори казав що є депутати які поможуть швидко та надовго оформити договір йому.отой один із них.костюмчик купить за 1.5 і туфельки за 1,часікі за 2 і всьо економіст.як ексоднопартієць його тігі,а башляне горгуток.женя маладєц!нарешті папєрло!незря сидів там..папєрло женя.
Відповісти
Це не підприємці підписували., бо стільки "вдоволених" дєдушкой-шулером не може бути. ХАМ і неадекват не може працювати з людьми. От цікаво, якби призначили психоневрологічну експертизу, можу бути впевненим, що висновки всіх би задовільнили
Відповісти
буде, якщо не втрутяться певні структури, бо Горгут так уже всіх допік, та бачачи безкарність і вседозволеність нахабіє все далі. То поки думаючі бунтують, а коли почнуть ті, що підписували обманом це звернення - то наслідки можуть бути різними. Ця гра заходить у небезпечну площину, то може пора зібрати всіх:- невдоволених та тих, кого все влаштовує. Тоді ВСІ ПОБАЧАТЬ ЧИЯ ПРАВДА,
Відповісти
а ви йому пику натовчіть
Відповісти
За такого придурка щоб по міліціях тягали, то він може мільон вкрасти- а тебе за курку посадять. Старий вже. ,то може сам дойде та ощасливить 2500 підприємців.
Відповісти
таке було.спонтанно.спонтанно і тут може..
Відповісти
Сьогодні на нараду до губернатора викликали керівництво ринку. Може , хоч там задумаються, що небезпека нависла над ринком. Якщо ні, то прямуємо по справедливість до столиці.
Відповісти
да, здав ХАМ, важкувато те награбоване удержати. Найшлось пару правдолюбів, що таки доконають морально всемогутнього. Цікаво , чим же він настільки допік тих бідолах, що вони буквально озвіріли? Ви, чесні, будьте обережні- ,бо ХАМ нікому не поступається. Готуйтесь, швидше всього піде , як завжди - в САМИЙ ГУМАННИЙ СУД В СВІТІ. Але це нічого, при такому тарарамі може вам і повезе...
Відповісти
Пропонують посередника для переговорів. Побачимо, якщо розумний підхід до справи - то все можна владнати, звичайно якщо Горгут знову все не зіпсує, бо в нього одна р авильна думка, а всі решта - хибні.
Відповісти
горгут тупо час не тягнув.для"стабілізації"
Відповісти
Чого ми боїмось- то правління Горгута. Він, як весняна погода- зовсім не передбачуваний.Нема такого рейдера, якого ми б злякались після правління Горгута, цей спочатку робить, а потім думає, та й то не завжди.Він якби зі сторони почув, що лепече на тих зборах, сам би здивувався.
Відповісти
Да біда чорна у вас. Мешти у Кракові в склєпі 38 євриків, у нас такі ж 495грн. Що хочете сказати з склєпу везете? Чи тут зарплати більші? Тільки поляку хватить на парі 10 євриків заробити, а вам впадло, як менш як в2 рази накрутите , нє?
Давай далі за що хочеш розказати, що та спідниця. що нитки з усіх боків тирчать з Парижу привезена і ти віз її собі в збиток? я можу поїхати і купити, а ви з свого ж три шкури дерете.
" Підприємці" хрєнові. Підприємець той, хто зробив якусь матеріальну цінність. Книгу проіллюстрував, свиню виростив, дошку вистругав, букет склав, машину помив. А ви БАРИГИ!
Відповісти
губернатор ілюструє.а ти ставиш історію розвитку людствва в тупік...тролінг чи просто получаєш своїх 1500 та оправдання шукаєш.якись ти молодий дуже або комуніст.
Відповісти
А чи не знаєш ти ,всезнаючий, звідки кошти в казну беруться? А те , що ДЕРЖАВУ ПРИХВАТИЗУВАЛИ ТА ОБІКРАЛИ -це нічого, А що самі багаті податки не платять- це теж тебе не обходить - бо крім того базару думки твої далі не мислять. Що на митниці три шкури "державнички" знімають, А не сплати пенсійний- то майно арештують. Та , зрештою, як нам так добре - то ВПЕРЕД ! ринок не на замку, іди та складай дармові грошики. ДОБРЕ ТАМ ДЕ НАС НЕМА !!!!
Відповісти
Ти хіба на тих туфлях і можеш приклад навести, бо статтю розходів не знаєш і курс євро - дрімучий ліс. А ти чим зай маєшся? Певно , свині вирощуєш, чи в Парижі живеш, а сюди по туфлі приїжаєш.Хто ж тобі так насолив з тих бариг? А чи просто натура українська - ЗАЗДРОЩІ. Попрацюй, як ми - будеш теж дармові єврики на Кіпр возити.
Відповісти
Я - Бармалєй і живу в Африці, де багато диких крокодилів і мавп, а сюди приїзджаю лякати тих, хто не хоче лікувати зуби. А коли іду по ринку і бачу бабцю, що продає півторачку молока, що сама видоїла і привезла на продаж, то думаю - от підприємлива бабця честь їй і хвала.
А коли бачу тебе , бариго, з морквою і капустою, купленою в "Паці" за 2 грн., а перепродаючого за 5грн. - повіриш -нудить.
Чого в Чехії перед Різдвом - знижки у магазинах, а в нас , як свято - підняття цін. Не ти продаєш сьогодні молоду капусту по 20 грн. Ти її ростив, ти її привіз з Закарпаття, що ти в неї вклав? Єдина твоя
праця привезти її від оптовиків. Ще тобі не про туфлі, а про квіти.
Скільки троянда на гуртівні коштує центів, а скільки у тебе біля "Пано"? Певно праці ти вклав більше, як та жінка. що привезла молоко до Луцька. Не заздрю я. Просто треба бути менш зажерливим. І заробляти просто на хліб з маслом, а то ви кочете, щоб хліб з маслом та ще з ікрою, та ще з перепілками.

Відповісти
як ті що з морквою в костюмах зайців ходять.а може який прихлібатєль горгута всьаку чуш пише щоб те все знов до маразма довести.не відписуйте цьому г..ромадянину..хай він на роботі гроші свого начальника пощитає та задасть йому пару питань."глобальних".дурачина не розуміє що мова про просте шахрайство,або зацікавлений.6-6 тисяч людей вступили в преступний зговор щоб тут йому щось продати..це може тільки нажаль одна сфера вукраїні де ще є конкуренція..всіх ласкаво просимо відкривати свої заклади торгівлі та іншого.пробуйте щось робити без папіків..
Відповісти
саме більше боїться огласки того процесу.ті київські на центральному офісі осс можуть і поміняти його коли побачать тупік.нам головне договір аренди.довготерміновий нормальний.йому зщатягнути час до липня а там контролерів знов пустить щоб народ заганяли на підпис калхоза.перед тим будуть душещипательні розмови іовенко та голяра-інжинера про захоплення алігархами території.і пустять їх знов по тих міні черепахах де самі твердолобі стоять.ім не зрозуміло навіть після того всього що він тупо буде піднімати аренду і мати більше чим власник реальний якогось юванта.він ізараз більше має.витрат нема.нічого небудував за свої.тільки ставки та взноси встановлює.це черні непоняти.це складно.коли начне вкасу платити суми дєдушці тоді пойме.але дома жінці скаже-"ну так зараз всюди що зробиш,він начальник.."думайте хоч трохи,бійтесь реального а не брєда про алігархів голяра,договір аренди нормальний і все всім понятно на десяткі років.а так за горгутом горгут
Відповісти
Та приїхав ти звідти, де хвости коровам закручують, труд людський і ми поважаємо, але зроби щось сам у своєму житті, бо таке враження, що надивився дурниць усіляких, та граєшся в правду, яку ще й сам не розумієш.
Відповісти
то той обком луцкій?ті хлопчики-брати червоно..
Відповісти
Так, Микола Ярославович, не дайте зруйнувати те, що ми набудували до славного правління великого комбінатора Горгута, бо засліплений наживою хоче влаштувати велику перебудову. Відкат з кожного павільону, благочинність , помножена, як мінімум на два,підключення до електромереж - це завітна мрія попасти до Ріо. Скільки треба такій похилій людині? АМБІЦІЇ....
Відповісти
мєгапопулярність дєдушкі вражає.він вже романюків по цьому дєлу переплюнув.дєдушка думав прокатить як на районих ринках,тільки об"єми бабла приятно радували ,а зараз і слава.тільки дєдушка від такої слави посивієш ти скоріше,дуже скоріше...неждав?30 років водив мулів по пустинях,а тут щось не так пішло..
Відповісти
те, що шукають. На кожного хитрого - є ще ДУЖЕ ХИТРИЙ
Відповісти
буде неминучою. Просто мав би він щось крім амбіцій та гонору в тій не дуже мудрій голівоньці,то давно вирішив би ті питання з трубою, а так зовсім почалась "труба дєлу", адже ВСІ підприємці повинні бути в РІВНИХ умовах. Це ЗАКОН , а він має бути один для всіз.
Відповісти