У Львові заборонили червоні прапори на День Перемоги

У Львові заборонили червоні прапори на День Перемоги
У Львові не буде ні нацистської, ні комуністичної символіки.

Контроль за цим поклали на львівську міліцію, ‒ пише Дзеркало тижня.

Львівська міськрада ухвалила рішення про заборону використання у місті символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки 8-9 травня.

За це рішення проголосували 70 депутатів з 90. У рішенні зазначено, що депутати заборонили вивішувати таку символіку на будівлях і під час масових заходів.

Проект рішення був внесений до порядку денного як додатковий. Депутат міськради від ВО «Свобода» Любомир Мельничук заявив, що «партії неукраїнського напрямку, завзяті українофоби намагаються нагнітати ситуацію у Львові щодо трагічних дат в історії України».

«Беручи до уваги позицію про недопущення будь-яких провокацій у Львові 8-9 травня, пропонуємо заборонити використання окупаційної символіки на території міста», ‒ сказав депутат, представляючи проект рішення.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Львів
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Истерика Галицких бабуинов. Ну Луцк намного цивилизованее чем Львовские недоумки. Поэтому в Луцке мы делаем, что хотим. Мы дома и потому говорим на родном русском у себя дома и вывешиваем флаги хочешь советские, хочешь со Сталином. Так и должно быть!!!
Відповісти
Чемодан, вакзал, расея... Там будеш качати своъ права...
Відповісти
Недовго вам лишилось, кати-комуняки кляті!
Відповісти
Хвала Львівській міський раді. Це єдиний орган державної влади який наважився сказати правду:
1. Україна була окупована совітською расеєю.
2. Ніякої "победи" для українців не було, не має і не може бути

Хай живе ОУН-УПА
Смерть маскальським окупантам !!!
Слава Україні !!!
Героям слава !!!
Відповісти
Прибалтика, средняя азия Польша, Чехия, Венгрия, . . . были о купированы 60 лет ХОХЛОкомунистыми из УССР!!!
Відповісти
На стіні в Гітлера висіла карта на якій були зображені кордони великої Германії після перемоги над СРСР. Від Ла- Маншу і аж до Уральських гір(подивіться якщо розуму хватить в інтернеті)Крім того 80% жителів СРСР повинно було бути знищено,а 20% за словами Гітлера повинні були стати рабами німців.Три дебіла,ви що думаєте,що коли ваш Бандера став працювати на Гітлера він про це не знав???:)Чи може німці боялися ваше УНА???:)Гімлер в переписці з Герінгом(цей лист є в архіві вермахта) жартома називав Бандеру і його прихвостнів "ПРОДАЖНЕ ЩУРЯЧЕ ВІЙСЬКО":)))9 мільйонів українців вбили фашисти і продажні дебіли з УПА.Але і вони отримали по заслузі.І якщо піднімуть голову можете не сумніватися загонимо знов ціх пацюків в схрони і там добємо...
Відповісти
Расскажите нам, как можно посмотреть в интернете карту на стене у Гилера, там ест он-лайн камера? Заранее благодарен.
Відповісти
Западенці як були запроданцями так і лишилися: ледачі, зажерливі і ненавистні. Грошики тягнуть із Сходу. а оспівують Гітлера. Коли ви порозумнішаєте?Де ваша гордість і повага до людей. які звільнили світ від фашистської чуми?Учили вас поляки століттями, але наука пішла мимо. Потрібно було ще б на пару століть вам ребрами висіть на гаках і відзиватись на слово "бидло і пся крев". Може б і оцінили те, що мали.
Відповісти
Лана, радует люди такие как ты. Я думал таких совсем не осталось. Думал все страх потеряли, и гордятся предателями бандеровцами, мол это они спасли Украину. Да их капля в море, и тысячи баранов молодежи, которым навязали идею. Естественно не обошлось без лживых книг по истории...
Відповісти
Мій прадід воював із 42 по 45, отримав 2 бойових поранення.
Мав 13 орденів та медалей, а в травні поставив свій афтограф на стінах рейхстагу.
В 52-му його, сплячого у Луцькій хатині зарізав бандерівець.
Отак-то ваші ОУНівці.
Нацистські дуполизи.
Відповісти