Закривають легендарну піцерію в центрі Луцька

Закривають легендарну піцерію в центрі Луцька
Першу піцерію Луцька, яка знаходиться за адресою Лесі Українки, 28, невдовзі закриють.

Про це у Facebook написала Алла Воляник.

"Мабуть кожен з нас відвідував першу Піцерію Луцька і досі пам'ятає смак з дитинства - маленьку піцу.

Діти виросли на цій піці, а внуки з задоволенням смакують тепер.

Дорогі мешканці Луцька, Шановні наші клієнти!
Запрошуємо всіх відвідати "БАБУСЮ ЛУЦЬКИХ ПІЦЕРІЇЙ" до 1 серпня.

Раді будемо вас бачити та пригостити маленькою смачною піцею.
(вул. Лесі Українки 28)", - йдеться в дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та ти шо...
Відповісти
І мені шкода...
Відповісти
Цікаво чому зачиняють???
Відповісти
А шо там буде? Піца реально там кака. Зате можна було прийти зі своїм спиртним і накластися до свинячого визгу під тамтешні страви. Але піца нульова..
Відповісти
Жовтий собака засмутиться
Відповісти
Що там легендарного? Совдепівське обслуговування, така ж кухня і ті ж лигарі сиділи вічно
Відповісти
яка причина закриття піцеріі??? Хто скаже? А що має бути на тому місці???
Відповісти
причина закриття??? Хто знає???????
Відповісти
Там не піцерія, а нужник. І так тривало багато років."Піцерія" для бомжів, куди можна було прийти з самогонкою, напитись і впасти під стіл. Піцерія для "дна" Луцька. Легендарна по своїй антисанітарії, відрижка радянського громадського харчування з алюмінійовими виделками, ложками і стаканами.
Відповісти
На тому місці пустовіт збудує вбиральню для бомжів, щоб не справляли потребу прямо в центрі міста за будинками. Вхід зі своїм туалетним папером, або пальцем,як в тисяча років тому в Середній Азії. Приходьте.
Відповісти
Раді будемо вас бачити та пригостити маленькою смачною піцею.
То може бесплатно будуть давати, треба йти.
Відповісти