Ліга Чемпіонів: «Реал» – «Боруссія» 2:0. ВІДЕО

Ліга Чемпіонів:  «Реал» –  «Боруссія» 2:0. ВІДЕО
Визначився перший фіналіст Ліги Чемпіонів 2012/2013.

Ним стала німецька "Боруссія", яка мінімально програла іспанському "Реалу".

Поєдинок відбувся 30 квітня у Мадриді, транслював його Football.ua.

Нагадаємо, в першому матчі півфіналу німці перемогли з рахунком 4:1, тому іспанці для виходу в фінал повинні були забити 3 голи і не пропустити.

Варто зауважити, що обидві команди були близькими до взяття воріт. Іспанці в першому таймі 8 разів били по воротах суперника, але - безрезультативно.

Зате в другому таймі додали обертів німці і вже на 62-ій воротар "Реалу" Дієго Лопес врятував команду від вірного гола, який міг забити гравець німецької команди Ілкай Гюндоган.

Десятьма хвилина раніше лише поперечина врятувала господарів поля від приниження. Забити міг Роберт Левандовські.

Однак, останні хвилини гри залишилася за "Реалом", який ледве не здобув перемогу з необхідним рахунком - 3:0.

Спочатку відзначився Карім Бензема, а на 88-ій подвоїв рахунок Серхіо Рамос.

Зрештою, третього гола глядачі так і не побачили, тому в фіналі гратиме німецька "Боруссія".