Ліга Чемпіонів: «Барселона» ‒ «Баварія» 0:3. ВІДЕО

Визначився другий фіналіст Ліги Чемпіонів 2012/2013 років. Ним стала німецька "Баварія", яка залишила "за бортом" турніру іспанську "Барселону".

Другий півфінальний поєдинок відбувся 2 травня в Барселоні, а транслював його Football.ua.

Нагадаємо, в першому матчі німці розгромили каталонців з рахунком 4:0. Тож в цьому матчі вони могли навіть дозволити собі програти, але не більше як 3:0.

Однак, гості зуміли не лише перемогти "Барселону", а й забити їй три м'ячі.

Варто зауважити, що іспанці провалили перший тайм. Вони не змогли поставити перед воротарем "Баварії" Мануелем Нойєром завдань, які не можливо вирішити. Тобто, коли "каталонці" били по воротах мюнхенців, голкіпер з легкістю відбивав або ловив м'яча.

А в другому таймі німці геть "знахабніли" і забили іспанцям гола. Відзначився голландець Ар'єн Роббен.

На 72-ій у ворота іспанської команди залетів другий м'яч. Цього разу відзначився захисник "Барселони" Жерард Піке, який забив у свої ворота. Далі - більше.

За чотири хвилини на табло горіло 0:3. Німець Томас Мюллер виявився спритнішим за захисників німецької команди і записав на свій рахунок взяття воріт.

Тож, загальний рахунок півфіналу 7:0 на користь німців і на любителів футболу чекає німецький фінал Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, 30 квітня визначився перший фіналіст турніру - дортмундська "Боруссія".

Барселона - Баварія 0:3
Голи: Роббен, 48, Піке (у свої ворота), 72, Мюллер, 76