У Київ привезли величезну писанку з зображенням Януковича. ФОТО

У Київ привезли величезну писанку з зображенням Януковича. ФОТО
На Донбасі створили писанку із зображенням Віктора Януковича.

Її привезли на фестиваль «Писанковий рай» до Києва, ‒ пишуть Коментарі.

Вага писанки ‒ до 80 кілограмів, довжина ‒ 1,2 метра. На виставці її назвали «модерном» і «сучасним етнографічним мистецтвом».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
фу...яка гидота
Відповісти
А чиє таке велике яйко?
Відповісти
Армагедон - чорт між батюшками
Відповісти
чорт між чортами
Відповісти
Яке богохульство!!! Цього чорта зобразили вище котроїсь зі святих!!! Те ж мені знайшли мученика чи блаженного... Здається в нашій державі встановлюється "культ особи"... Ми таке вже проходили в середині минулого століття, як це неприскорбно(((
Відповісти
Це не богохульство - це підлабузництво по донбаськи - ми вам писанку, а ви нам "пакращення" і хороше життя....та отримають як завжди на "картафан")))))
Відповісти
Оцим би здоровенним яйком в зека кинути)))
Відповісти
Мародерн це, а не модерн і глумління над усім святим. Це ж треба додуматися. Хто автор цього "народного мистецтва"?
Відповісти
Це жарт?
Відповісти
да це просто повна лажа, - хряка мыжгырського намалювали на яйці
Відповісти
забирайте назад в данєцк
Відповісти
блеа, да це не модерн, а соцреалізм перерісший в шизофренію) фу н а х
заберіть цей "шидевр"
Відповісти
главне його невигрівати, а то ще один такій вилупиться
Відповісти
да одного такого гпндона забагато
Відповісти
Блювати верне від такого "мистецтва".
Відповісти
Ченез пару років автора спалять, як відьму на вогнищі.
Відповісти
редакція,!!! для чого напередодні Великодня, теке показувати!
це гріх - яник на писанці)
вже скоро почнуть чортів малювати....і волиньпост з радівтю напише
про це публікацію
Відповісти