Луцька лікарка розповіла, які хвороби можна «підчепити» у храмі

Луцька лікарка розповіла, які хвороби можна «підчепити» у храмі
Сьогодні інфекцію можна підчепити будь-де. Вірусів, інфекцій – сотні. І вберегтися від них стерильно чистими руками чи за допомогою антисептика – не реально.

Директор Волинської обласної інфекційної лікарні Любов Серба розповіла ІА "Конкурент", чим же можна заразитися у храмі.

За її словами, інфекцію можна підхопити у будь-якому місці. А церква – то громадське місце, де збирається багато людей.

"Загалом, це – поєднання речей духовних з речами матеріальними. Насправді мені важко говорити на цю тему. Вона значно ширша. І є такий момент: різні ж конфесії є, там різний тип причащання. Є різні інфекції і різні шляхи передачі. Наприклад, можна підчепити грип. Людина ж кашляє, чхає. Також ті інфекції, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Їх багато. Кір, наприклад, має високу контагіонізність (заразність), епідемічний паротит – меншу. Прийде людина в інкубаційному періоді, вона навіть не знає, що вона вже хвора. Але контагіозність тут низька, до 40 %", – пояснює Любов Серба.

Нагадаємо, за словами протоієрея Володимира Долгих, заразитися чимось від інших людей, причащаючись з однієї ложиці, запиваючи з однієї чашки, прикладаючись до ікон - неможливо, бо Господь в силах зупинити дію всякої зарази.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
+ сифіліс, гепатит С. Я взагалі здивований, як діти з однієї ложки в храмі приймають причастя. Або дорослі на поминальній службі облизують один хрест, чи пють святу воду з однієї кружки. Це пі***ь!!! Середньовіччя!!! І поруч з дітьми стоять так звані мами, тати, бабусі, вірячи в те, що скаже животатий піп.
Відповісти
У нас половина людей хворих знає, що вони вже хворі є носієм інфекцій, але тупо не бажають лікуватись поки рак за дупу не вкусить, проще говорити, коли вже з ніг падає та вже висока температура, тоді викликає швидку. А ви пишите що вони може не знають, що хворі, знають вони добре.
Відповісти
зате рак лікує
Відповісти
Чи знаєте ви, шановні атеїсти, куди діваються залишки того, чим причащаються люди? Їх споживає священник (викидати не можна). І жоден не скаржився, що заразився! Після того, як всі попробували з тої самої чаші тою самою ложечкою. Перед суперечкою вивчіть питання.
Відповісти
До аноніма - ви то конролюєте особисто, щоб піп після всіх облизав?))
Відповісти
Не віриться мені, що більшість попів споживають «залишки».

До цих хвороб я ще б додала різні психологічні проблеми, котрі розвиваються у дітей, котрих мало не питають, а тягнуть до «храму».
Відповісти
0. "Религия - опиум для народа", но лучше веровать, чем верить политикам и маркетологам. Религия держится на практически армейской дисциплине.

1. Детей обычно причащают первыми.
2. Прививки и/или иммунитет - никто не отменял. Корью и ветрянкой лучше переболеть в детстве.
3. В транспорте, супермаркете, на митингах с демонстрациями - ровно тот же список можно "подцепить", с дополнениями в виде того, что у ходящих в храм встречается реже. Но что-то это мало кого останавливает.

4. А ложку иногда протирают, стекло у образов - тоже протирают и т.д. И ложка бывает серебряной.
Відповісти
Забавный вброс.
Cui prodest? - Кому выгодно?
Відповісти
Правильно доктор говорит, что в храме можно так же зариться инфекционным заболеванием , как в любом другом месте большого скопления людей !!! и это бред, что говорят многие верующие, что в храме "особо чистый воздух - божественный" ...все эти росказни - средневековое заблуждение...стыдно в 21 веке верить в такой бред...
Відповісти
Так облизую ложку. Так споживаю після всіж. І прошу невіруючих не судіть про те чого не знаєте. Без образ.
Відповісти
Особисто у мене проходили усіякі хворі після церковних Таїнств. Поперше відбувається приблизно те, що у радянські часи при питті води з автомату, бо людина добре захищена, якщо немає поранень слизової та інших кровотеч. По друге, у Чаші з Дарами знаходиться Дух Божий, від якого не те що кір та грип, а найстрашніші хвороби проходять. Так що призиваю причащатися частіше, наскільки це мождиво.
Відповісти
Питання до директорки Волинської обласної інфекційної лікарні пані Любові Серба------коли і де і в якому храмі Луцька було проведено забір мазків і змивів з ікон, чи інших святинь??? Навіщо так базбожно БРЕХАТИ і вводити людей в Оману.Наведіть порядок в своїх лікарнях, і не лізьте у храми. НЕ ГРІШІТЬ!!! У Вас теж є діти!
Відповісти
Серба---то якась ЖИДІВКА??? що так скаче проти Церкви.
Відповісти
Питання до директорки Волинської обласної інфекційної лікарні пані Любові Серба------коли і де і в якому храмі Луцька було проведено забір мазків і змивів з ікон, чи інших святинь??? Навіщо так базбожно БРЕХАТИ і вводити людей в Оману.Наведіть порядок в своїх лікарнях, і не лізьте у храми. НЕ ГРІШІТЬ!!! У Вас теж є діти!
Відповісти