У волинської «Батьківщини» ‒ новий керівник

У волинської «Батьківщини» ‒ новий керівник
Головою ВОО ВО «Батьківщина» 10 травня став секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт (на фото).

Його обрали під час звітно-виборчої конференції, що триває у Луцькому інституті розвитку людини «Україна», ‒ пишуть Волинські новини.

У конференції бере участь чимало знаних на Волині людей. Серед них ‒ депутати Волинської облради і Луцької міської ради. Переважна більшість делегатів обрала головою партійної організації на безальтернативній основі Григорія Пустовіта.

Слід зазначити, що на посаду лідера обласної організації «Батьківщини» висунули також голову постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики Анатолія Грицюка, однак від взяв самовідвід.

Нагадаємо, декілька місяців тому політрада «Батьківщини» на чолі з Олександром Турчиновим усунула Грицюка від керівництва обласним осередком. Тоді ж виконувачем обов’язків голови облорганізації цієї партії став Пустовіт.

Зауважимо також, у квітні Луцьку міську організації «Батьківщини» очолив депутат міськради Сергій Григоренко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Батьківщина скоро зникне.
Відповісти
Політрук рулить!:)
Відповісти
Захід сходу
Відповісти
Балаболи пишуть коменти
Відповісти
Цікаво, як цей балабол буде керувати облпарторганізацією та займати крісло секретаря??? Мабуть уночі!!!
Відповісти
Та цей зрадник вже розвалив міську організацію, а зараз буде добивати всю область. Продався регіоналам по повній.
Відповісти
Який жах! Як можна було обрати цього іуду. Ви що там в Батьківщині усі подуріли чи може то найкращий серед вас?
Відповісти
Чим більше я дивлюсь на цей бред що робиться в батькивщині тим більш починаю розуміти та поважати регіоналів.
Відповісти
Гріша, поверни нам гроші, які ти зажав під час виборів. Наїв собі морду за наші гроши.
Відповісти
Це вже баклажани пишуть
Відповісти
Міг би і не роз'яснювати і так видно що ти баклажан.
Відповісти
Пустовіт, а роскажи людям куди подівалось золото партії.
Відповісти
"Золото партії" - це Грицюк з квартирами і землями під Луцьком?
Відповісти
так Грицюк крав партійні гроші в обласному маштабі, а пустовіт - у місцевому
Відповісти
так Грішаня особисто збирав по 10 тис. грн за можливість попасти до списків кандидатів-мажоритарників, а з прхідних списочників збивав по 10-15 тис. мериканських грошей. Не важко буде порахувати, що за виборчу компанію він поклав до кишені більше МІЛЬЙОНА гривень.
Відповісти
а я то думав, для кого він одразу після виборів підшукував хатинку за 750 тияч гривень. Тож до виборів був бідоття. ай-ай-ай
Відповісти
а нас, ця сволота, заставляла ще й партійні внески йому здавати
Відповісти
Видно, що Пустовіт дуже "хороша" людина, якщо про нього жодного доброго слова не сказано
Відповісти
Прикро, що партія Регіонів продавила Пустовіта на керівну посаду БЮТу, тепер лектор-полку Марксима-Ленігізма зробить з Волинського БЮТа, карманну опозицію.Ганьба та і годі!
Відповісти
Ви всі "писакі", замість того, щоб брудом обливати, краще б ділом зайнялись, Григорій Олександрович справжнім ділом займається, а ви.... флуд розводите
Відповісти
Санька, только не стань таким как твой отец. Ты же не хочешь, чтобы через некоторое время тебя тоже считали подлецом и подонком.
Відповісти
А грошики крадуться та й крадуться.За вибори ще й досі не розрахувалися.
Відповісти
а партія "нова батьківщина "у вашому складі?
Відповісти