Вовченко вперше прокоментував вибух гранати у луцькій «патрульці»

Вовченко вперше прокоментував вибух гранати у луцькій «патрульці»
Начальник відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, а раніше - головний патрульний Луцька Олександр Вовченко вперше прокоментував скандальне відео, на якому він начебто кидає гранату в коридорі Управління патрульної поліції в Луцьку.

Про це пише івано-франківське видання "Курс".

У соцмережах поширюють відео, на якому патрульний кидає гранату в приміщенні Управління патрульної поліції в Луцьку. Його вперше опублікувала на своїй сторінці патрульна Зоя Мельник. Вона повідомила, що гранату кидав сам начальник управління Олександр Вовченко. Недавно Вовченко приїхав служити до Івано-Франківська – на посаду керівника відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.



Сьогодні, 27 серпня, Олександр Вовченко розповів про скандальний випадок, який, як виявилося, стався ще на початку року.

“По цьому факту було проведене службове розслідування. Мене було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Я отримав сувору догану, – пояснює Вовченко. – У лютому я перебував на посаді начальника Управління патрульної поліції у Волинській області. Ми перебували на другому поверсі службового приміщення, де розміщені кабінети мій і моїх заступників. У мене в руках був піротехнічний засіб – страйкбольна граната. Зрозумівши її технічну несправність, я усвідомив, що вона може вибухнути в мене у руках або в цьому ж кабінеті. Мною було прийнято рішення кинути піротехнічний засіб у коридор, попередньо переконавшись, що там нікого немає”.

Він додав, що ця страйкбольна граната не має жодного стосунку до бойових чи інших видів гранат.

Вовченко заперечує чутки про те, що в управлінні була сварка і що розпивали алкоголь. Він підозрює, що його хочуть підставити як молодого офіцера, який будує свою кар’єру.

“Цей піротехнічний засіб не є забороненим. Таку страйкбольну гранату можна купити у будь-якому спеціалізованому магазині”, – каже Вовченко.

Зараз він намагається відновити свою репутацію. Чому подія сталася у лютому, а відео з’явилося у червні, він не знає: “Мабуть, комусь це вигідно, щоб ця подія набула масового резонансу”.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Брехун
Відповісти
І він ще працює???????
Відповісти
А може це він пукнув у бік консульства Польщі?
Відповісти
Народ Волині не йме тому віри!А ну-но його на детектор брехні ! Хай забожиться !
Відповісти
Якби це зробила інша людина (не з поліції) то вже б посадили за теракт. А він ще робить з себе не винного. За нього могли теж люди постраждати.
Відповісти
Святкував день народження, потім з заступниками поїхав допивати в кабінет, кинув світло-шумову гранату. В мене все))
Відповісти
Якщо включити найменшу швидкість відвтворення відео то видно що це була РГД
Відповісти
Вовченко достойна людина і класний керівник. А по- друге ,на відео толком нічого не видно!. Як можна побачити,що граната не страйкбольна? Знаю Олександра і по службі і поза нею! Шкода,що перевели в іншу область!
Відповісти
Да якби не Вовченко, то по Буховцю 9 місяців уже б справляли, сраки свої усі прикрили і мовчать, офіцери грьобані!
Люди в що ви вірите, що ви бачили на відео ... ноги? Чиї???
Відповісти
Дивлячись на відео всім хто має якесь відношення до гранат зрозуміло, що це була не бойова граната. Сам факт того що відео появилося через пів року після події вказує на дешеву заказуху.
Відповісти
Заказуха чистой води!
Перевели в іншу область і одразу стаття!!!
Совпадєніє- нє думаю!
Відповісти
Підтримую, справді був хорошим начальником, а по ситуації можу сказати чиста випадковість
Відповісти
Підтримую, справді був хорошим начальником, а по ситуації можу сказати чиста випадковість
Відповісти
В Зої Мельник напевне повна жопа, що вона на Луцьк переключилась, але як пишуть історики "Древній" бо уже скільки часу пройшло... Краще б справою займались, а не фігньою страждали!
"Дело истекло за сроками давности"
Не интересно!!!
Відповісти
Хорошим був начальником, а по ситуації з кожним могло таке трапитись
Відповісти
Підтримую, справді був хорошим начальником, а по ситуації можу сказати чиста випадковість
Відповісти
Скоріше за все за відео хотіли отримати гонорар, але за пів року так і нічого не отримали і злили як не ліквід. Сенсації не вишло
Відповісти
Цікаво, а звідкіля у Зої одеситки це відео,і чому з лютого показали лише зараз??? Кому потрібен піар, чи може хтось хоче себе прикрити????
Відповісти
Цікаво, а звідкіля у Зої одеситки це відео,і чому з лютого показали лише зараз??? Кому потрібен піар, чи може хтось хоче себе прикрити????
Відповісти
Чого причепились.Вовченко мабуть зої в чомусь відказав.))).і вона вирішила бабла зрубать.і вс...сь.а він мужній,взяв на себе те що не робив.скільки часу прйшло,а ви як стервятники роздираєте.він кльовий був начальник і справедливий.З'ЇЛИ.
Відповісти
До речі, як Луценко був міністром МВС, то мєнти не обіжались.
Висновок :навіть остання падлюка може бути комусь доброю.
Відповісти
Займайтеся кожен своїми справами. Хороший був керівник... Шкода, що шукають лише погане.
Відповісти
Був нормальним начальником, шкода шо все так закінчилось, бувають моменти коли йооо не хватає.
Відповісти
Авакян своїх не кидає
Відповісти
Пам'ятаю коментарі від самого призначення. Сам бруд .А що є люди святі????.Вчепились за Вовченка,його заступники повсирались (шакали головні)А ви народ судіть самі,через пів року найшлась якась Зойка одесітка і виложила відео...а тим часом один із заступників зараз працює в Одесі.ЗБІГ.НІ.СВОЛОТА КОПАЄ.сам себе і позоває
Відповісти
То гранату приніс зам.камбата Тарасюк К.К. Який на бесі ізде 3а 40 кусківі. Страйкбол грає і дав Вовчику по пяні,от і на чудили,головне що Вовчика перевели а Касатінович далі працює і новому шефу зад шліфує
Відповісти
Вовченко не бухав сильно. А гранату кинув під дією шмалі зеленої, яку він полюбляє!!! Так як нормальна людина навіть п'яною не кине гранату у себе на робочому місці! І не важливо чи це ргд чи страйкболівська! Керівництву пропонував би відправитти на ВЛК для перевірки чи усі дома в нього!!!
Відповісти
Сраколизи Хмарука ніяк не заспокояться! Шкода Вас таких недолугих сраколизів! Пішов ваш шеф і ви підете всьому свій час
Відповісти
В міру своєї професії "слідчий" можу сказати що усе заказуха. По-перше, пройшло пів року з моменту події. По-друге, на відео троє людей, чому питання тільки до однієї особи? По-третє, двом іншим з відео дуже комфортно мовчати і що усе зійшлось на одній особі, хоча відповідальність лягає на усіх трьох (вони могли зупинити, викликати відповідні органи, а так-як вони цього не зробили, то можливо винні і вони самі, або являються ПРИЧИНОЮ даних наслідків). По-четверте, в міру професії я уважно ставлюсь до деталей - можливо це був замах на вбивство (хто приніс, хто дав несправний засіб, які були передумови). Якщо усе це не розглядається, одне можу сказати з впевненістю - Вовченко комусь заважає!!!! І це ФАКТ!
Відповісти
Ох и .уеплет
Відповісти
Оце підкинули на вентилятор, єтіть-колотіть. Постраждалі є? Нема. По сраці керівнику дали і розбіглися. Ну ремонт хай зробить в коридорі. Там люди машинами по дітях їздять і по тихому все закривають. А тут знайшли бля, терориста. Або комусь заважає, або акцентують увагу на цьому інциденті, щоб відволікти увагу від того що твориться в країні. А вам, Зоя Мельник- тільки цицьки і викладати на просторах інтернету. А піпл хаває. До чого ж ми котимся
Відповісти
Оце підкинули на вентилятор, єтіть-колотіть. Постраждалі є? Нема. По сраці керівнику дали і розбіглися. Ну ремонт хай зробить в коридорі. Там люди машинами по дітях їздять і по тихому все закривають. А тут знайшли бля, терориста. Або комусь заважає, або акцентують увагу на цьому інциденті, щоб відволікти увагу від того що твориться в країні. А вам, Зоя Мельник- тільки цицьки і викладати на просторах інтернету. А піпл хаває. До чого ж ми котимся
Відповісти
А ти хто, можеш написати щось толкове - пиши... знаєш правду - пиши...
Відповісти
Я нерозумію,чому так волинська спільнота за Вовченка взялась .А де подівся Хмарук .До Зої вОдесу. І звідти інформація подає. Гарно за спинами ховатися.Наш шеф класний був,його замісники гомно .теперішній шеф ні риба ні м'ясо .А Вовченко і гарний і розумний.якби на війну,то в кущі не сховався. Хмарук за цицями Одеситки сидить.і питання..де Одеситка відео взяла????.І чому вона зтверджує що пан Вовченко жбурляв гранату.Правду пишуть СУЧКА.З Вовченка зірку зробили.Вовченко ти молодець.Вибач що на ти.Адже ти не мій шеф.
Відповісти
Я нерозумію,чому так волинська спільнота за Вовченка взялась .А де подівся Хмарук .До Зої вОдесу. І звідти інформація подає. Гарно за спинами ховатися.Наш шеф класний був,його замісники гомно .теперішній шеф ні риба ні м'ясо .А Вовченко і гарний і розумний.якби на війну,то в кущі не сховався. Хмарук за цицями Одеситки сидить.і питання..де Одеситка відео взяла????.І чому вона зтверджує що пан Вовченко жбурляв гранату.Правду пишуть СУЧКА.З Вовченка зірку зробили.Вовченко ти молодець.Вибач що на ти.Адже ти не мій шеф.
Відповісти
Я нерозумію,чому так волинська спільнота за Вовченка взялась .А де подівся Хмарук .До Зої вОдесу. І звідти інформація подає. Гарно за спинами ховатися.Наш шеф класний був,його замісники гомно .теперішній шеф ні риба ні м'ясо .А Вовченко і гарний і розумний.якби на війну,то в кущі не сховався. Хмарук за цицями Одеситки сидить.і питання..де Одеситка відео взяла????.І чому вона зтверджує що пан Вовченко жбурляв гранату.Правду пишуть СУЧКА.З Вовченка зірку зробили.Вовченко ти молодець.Вибач що на ти.Адже ти не мій шеф.
Відповісти
Не важливо скільки пройшло часу. Добре що відео взагалі наважились викласти. А таке гівно потрібно було вигнати зі служби в той же день. Таке неприйнятне ні в яких випадках для жодного поліцейського, тимпаче для "керівника"
Відповісти
"таке гимно" возможно спасло жизнь тем двум остальным что на видео (особенно одному) и защищало тебя и всю Украину в АТО, 5 лет отдано служил народу. Ты видел что он бросал, ты знаешь кто ее принес, зачем и почему? И ты судишь человека... одно видео, бред Зои с Одессы это ничто по сравнению с наградами и похвалами руководства! Жизни двух защитил, все живы-здоровы и слава Богу! А таким как ты всегда все не так, когда-то и гаишники были чмо, и каждый из президентов... смотрите на свои поступки, а осуждать людей не имеет право ни кто! Судить - суд, Божий или наш, а осуждать только совесть каждого! Педофилы детей насилуют, маньяки убивают каждый день - а здесь то что??? Служебку дали, наказали, человек один с троих в глаза может правду всем сказать (если на всю Украину человек осознал ошибку, то он ее точно больше не повторит, а вот те кто спрятались за его спиной... там можно ожидать все сто угодно) а вы только гадости писать! Тем двом лучше расскажите и обсудите, а что так...
Відповісти
Пояснення повний бред Підстави знаходження гранати за межами збройної кімнати? Це доказ бардака в якому працюють патрульні не підконтрольні нікому в області. УВБ це пряме ваше не доопрацювання.
Відповісти
довго, але прошу дочитати... коли в Києві тільки запустилась патрульна, перші дні роботи...виклик: "безхатчинко лежить серед проїжджої частини", я з екіпажем приїжджаємо на виклик, і справді лежить безхатченко,да ще й в крові на дорозі. Я... новий поліцейський беру аптечку і починаю надавати першу мед.доп. В цей час думаю, який я молоець, напевне мене похвалять... тут і преса приїхала (вони перший місяць за нами весь час їздили), сфотографували ситуацію і поїхали. Проходить пів дня, телефонує до мене дружина вся в паніці, і каже: "Навщо ти побив безхатчинка", я в повнму шоці кажу, що ти таке придумала, вона скидає мені новини Києва, де патрульний побив безхатчинка, а на фото я, руки мої в крові, а на задньому фоні - той безхатчинко. Ну і куча відгуків: яке я падло, монстр в погонах і т.д. Я відразу до керівництва розпоідаю ситуацію (показали відео з камери, покази екіпажу, що зі мною був) ну усе добре, усі посміялися і розішлись. А я то зірка інтернету! Колеги ходять з боку косяться, клічку дали "Бомж", рідні і знайомі усі в шоці та й самому це усе витримати тяжко. Я піхдхожу до свого керівника і кажу, що хочу дати коментар, щоб вони мене підтримали,відноили репутацію... А командир мені сказав золоті слова: "якщо ми будемо відповідати на весь бруд преси, то не буде коли служити, ми знаємо правду і цього достатньо тобі для подальшого несення служби". І тоді я заспокоївся, наплював на усе і усе воно забулось. По даній ситуації я бачу те саме. Хтось викинув уривок відео який йому найзручніший (так-як і мене колись з руками в крові), але ми - люди , не знаємо багато чого, що уло до цього уривку ( дозвольте, навиду приклад: можливо це якийсь патрульний чи громадянин вирішив отомстити чи налякати керівництво і закинув їм засіб, а ті хто на відео встигли його спіймати і потім уже кинути в безпечну сторону; можливо справді був замах...) ми не знаємо передумов і нам вони не потрібні. Було слідство, може когось і зільнили, а когось просто покарали. Повірье, нашому керіництву відомо більше і вони виносять вирок справедливо! А повідомляти про дану ситуацію людей - вони не зобовязані ! Ви ж не знаєте в якому місті скільки прийшло на службу в стані алкогольного спяніння, чи хто неправильно заповнив постанову, чи хто вїхав в забор, вибачте, але це внутрішні справи і якби не було слідства, так це скрили щось, а тут усе по закону, як має бути. І коментар був даний правильно, вірю цій людині бо я сам був в його шкурі! Ніколи не вірьте коротким уривкам (і в новинах те саме, хто був в АТО мене зрозуміє, ми новини навіть і не диимось). А цій людині про яку пишуть - бажаю тільки терпіння! І в справедливості нашого керівництва я ні каплі не сумніваюсь. Впевнений що справжні виновні - покарані, і можливо це ті двоє інші на відео...Але знову, хто там ми не знаємо...
Відповісти
А тобі Олеже що він зробив. Вуйко ти не освітченний.скільки злості в тебе. Людей збивають мажори і з рук сходить. А це якесь відео не понятно що на ньому. І ти судиш.ти хто такий?????!!!!
Відповісти