У Луцьку мітингуватимуть проти фашизму

У Луцьку мітингуватимуть проти фашизму
На Меморіалі Слави у Луцьку у вівторок, 14 травня відбудеться мітинг «В Європу – без фашизму!».

Мітинг пройде з ініціативи ветеранських та молодіжних громадських організацій Волині за підтримки обласної організації Партії регіонів, - повідомили у прес-службі цієї політичної сили.

У партії регіонів кажуть: мета заходу - висловити думку громадськості Волині та продемонструвати переконливу позицію проти:

- зародження фашизму в Україні, популяризації нацистської ідеології, а також національної, расової та релігійної нетерпимості;

- спроб фальсифікувати історію Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., героїзації фашистських поплічників;

- політичного екстремізму, спроб опозиційних політичних сил дестабілізувати ситуацію в суспільстві, зруйнувати національний мир і злагоду, спровокувати громадянське протистояння.

Участь у мітингу візьмуть представники ветеранських та громадських організацій, активісти Партії регіонів та ВОМГО «Молоді регіони» з усіх міст та районів області, представники національно-культурних товариств, засобів масової інформації, депутати усіх рівнів, а також усі, хто прагне об’єднання заради європейської перспективи та мирного майбутнього держави, - йдеться у повідомленні.

Мітинг відбудеться у Луцьку на Меморіалі Слави у вівторок, 14 травня 2013 року. Початок - о 17:30.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Проросійські фашисти-сталіністи проти самих себе мітингуватимуть ? Зовсім дах поїхав?
Відповісти
такі смішні :)
Відповісти
вірніше, - такі дурні!!!
Відповісти
"Фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами..." (Уінстон Черчіль)
Відповісти
Наскільки вірно казав старий!
Був доречі завжди антикомуністом.
Відповісти
ахаха))
і хто туди прийде?
Регіонали яких всі хочуть побити і ветерани які на війні ніколи і не були чи може націоналісти яких і так називають фашистами і нацистами
Во подивіться на німеччину шо з нею стало після знищення расизму і нацизму ну або франція, там тепер одні чорні і араби...
Відповісти
а до чого тут вже Франція?:)
Відповісти
бо в франції ти французів в день з ліхтарем не знайдеш серед того чорного нотовпу
це по сучасному називається толерантність)
Відповісти
Здається там буде декілька тисяч народу
Відповісти
і скільки заплатять кожному
ти думаєш вони по своїй волі прийдуть?
кого насильно запруть, кого куплять
бачив я таке вже приходять паро чоловік на зеків схжих і їм всеодно чого вони там, їм дали гроші сказали шо кричати і дали прапор і все.
Відповісти
Прийдемо підтримаємо новоспечені антинародні сили... І тих людей які хочуть на брехні заробити гроші!!!
Відповісти
Староспечені антинародны спочатку варто було б заборонити, як компартію, так і ваш сталінюгент.
Відповісти
Таке вже було у Донецьку кілька днів тому. Все просто - з "покращенням" риго-анали обробились по повній, тепер будуть лякати лохторат фашизмом.
Відповісти
всі фашисти це ПРдуни ригаАнальні
Відповісти
якшо будуть боротися проти фашизму, а на картинці нацистський прапор!! Нациз і фашизм відрізняються один від одного, як Україна від московії.
Відповісти
Без фашизма нельзя в Эвропу, а вот на Восток можна ,наставив ЖОПУ!!!!!
Відповісти
кккокококоокококо петушкі марширують хахахахахахахах
Відповісти
В Європу треба йти без Партії Регіонів... а навіщо туди взагалі іти без націонал-соціалізму, якщо там панує ісламський імперіалізм, психічно відхилені групи населення отримують особливі права, європейців, а точніше носіїв і європейської культури практично не видно, на місцях культурних пам'яток та історичних подій виростають гетто, європеоїди стають меншістю...!!!... там місце таким як Канановічі, та їх соратникам Пабєдітєлям
Відповісти
Гітлер,головний ідеолог фашизму в своїй книзі "Моя боротьба (Mein kampf)" писав: "На землі повинна існувати лише одна домінуча нація,нація великих арійців!Німці повинні домінувати,інші народи повинні їм підкорятись і на них працювати.Хто не підкориться-буде знищений."Як би війну виграв Гітлер,вами б зараз німецькі поля удобряли(як колись) і тримали як скотину у хліві:)
Відповісти
ідеологом фашизму був італієць Мусоліні а Гітлер обрав шлях нацизму
коротко для тих хто не розбирається:
фашизм-людина ніщо головне це держава
нацизм-держава ніщо головне це нація
Відповісти
Ти спочатку почитай самого Мусоліні.Тоді пиши коменти:)
Відповісти
А як же без Кононовичів? Регіанальні фашисти хочуть відтіснити на задній план юних комуністів? Занятно...
Відповісти
Це щось на схоже на акцію: "Молодь проти вітру".
Фашизм наші прадіди подолали ще в середині 20 століття.
А сучасні так звані "нацисти", в Україні, в Росії, а також і в інших країнах, фінансуються зацікавленими владними угрупуваннями заради здійснення провокацій, щоб потім під шумок в мутній воді рибку ловити.
Відповісти
Цуко, немає більшої біди в Україні ніж хфашисти.От тільки вважаються вони , як правило гадікам каліснічєнкам і канановічам. Бухати менше треба, товариші комсомольці. Да і працювати треба, а не штани протирати в орендованому офісі на Ковельській. Щоб дур різна в голову не лізла. Отакє...
Відповісти
Провладна місцева влада вже збирає на завтра автобуси!.....
Відповісти
Як це самІ проти себе ?
Відповісти
Та пийдуть самі з пейсиками.Це їхній улюблений коник.
Відповісти
Дивітися ,шо би правельні хлопці не явилися і не надавали по пискам. за нелюбов до Нації Української))
Відповісти
з радістю піду подивлюсь на цей цирк) негри будуть в програмі?
Відповісти
Шановні писаки!Як би сьогодні була незалежна Україна і не дай Бог почалась війна то хто б із вас воював???Ви ж усі продажні:)За 200 гривень жиду весь Луцьк продали:)40 тисяч дупоПалицелизів лише у Луцьку.Раніше на Україні були козаки.В Бога вірили,любили і захищали свій народ,жили за законами і їх вчили своїх дітей.А зараз які з вас козаки???Морди і пузо як в свиней вже в 20 сроків,кожен другий(якщо вірити нашому волинському воєнкому) або косий або хромий,це соромно навіть писати,але 15% у війську це дівчата,бо ви(чоловіки) вже давно не захисники своєї держави.Скоро ми вас будемо захищати, а не ви нас:)
Відповісти
згоден.по лішби нєбило вайни,Юля,а чо голодом не лякаєш ,хворями всякими.то ж примітивно.ти ще молода як я зрозумів.не ведись на той брєд задавняний..
Відповісти
Луцьку загрожують послідовники Муссоліні? Не знав...
Відповісти
А кононовичі пиво продаватимуть?
Відповісти
загроші я там постою
студенти так і роблять :)
Відповісти
Примусово збирають держслужбовців
Відповісти
На фейсбуці пишуть, що декому по 50 грн (не плутайте з 50 г) пообіцяли...
Відповісти
в польщу з червоними прапорами.там масло в тюрмі дають.а за атрибутику штрафи а потім терміни,або зразу терміни як грошей нема.тобто за комунізмом(в вигляді масла та сиру на халяву) до пшеків.чо на той меморіал пертись.там я більш чим впевнений лежать багато таких які від влади комуни натерпілись покі жили.але мудрий генерал якій небудь розкаже що дочого.ані помнят-внуков учат.
Відповісти
і 32-33рік.
Відповісти
Дибіли мої фаворити, дибіли, і я сам того... але випити дадуть і класно. Гєть бандєр, геть Віктара Фьодарічя, ой Андреїчя і ету,ь що працує на нарах. От Баріска - класний мужик. От би випили разом... а то усе сам да, сам...
Відповісти
Юлю, молодець. Що чмирів 40000 є у Луцьку то є, і вони нас вчать, лікують і судять. Геть чмошну владу!
Відповісти
У Луцьку мітингуватимуть проти української історії. Проти Укрїни незалежної, але за совєцьку Україну, щоденну прокладку пархатої Москви... А дулю вам! Пришелепки донецькі!
Відповісти