Тікають, приносять довідки і виїжджають цілими сім’ями: як волиняни «відмазуються» від служби

Тікають, приносять довідки і виїжджають цілими сім’ями: як волиняни «відмазуються» від служби
Розповіли, які проблеми виникають на Волині під час мобілізації та призову.

Про це йшлося у четвер, 5 вересня, під час наради в ОДА.

Заступник військового комісара Павло Свадовський розповів:

«В нас виникають складнощі. Люди не хочуть проходити службу, адже багато з військовозобов’язаних є людьми з інвалідністю, вони виїжджають за кордон, не влаштовує низька зарплата», - зазначив він.

Павло Свадовський каже, що, наприклад, нині в умовах ООС потрібно замінювати тих, хто проходить службу на Сході. Тим часом, якщо люди звільняються, виникає низький відсоток комплектування військових частин.

«Частина не виїде поміняти, тих, хто на Сході, поки вона не буде укомплектована. Люди там чекають, батьки і сім’ї тут чекають, а військові сюди не приїдуть, бо нема кому поміняти», - зауважив заступник комісара.

Він повідомив, що Генштаб сьогодні серйозно взявся за області, де не виконують план призову, працівників військкоматів навіть «знімають» із посад.

Окрім того, волиняни просто тікають від служби, приносять різноманітні довідки і навіть виїжджають цілими сім’ями. Тож Павло Свадовський закликав райони допомогти, а мешканців області серйозно поставитися до свого зобов’язання перед країною.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
логічно що ніхто не хоче їхати на схід
Відповісти
а де атавісти, якийсь сектор, сама оборона?
Відповісти
Так Порошенка вже скільки немає, і що війна не зупинилася ще? А нам казали ...
Відповісти
Не дивно: країна людині нічого не винна, а людина країні - по самі вуха.
Відповісти
Як війна? З ким? презедент сказав що треба пєрєстать стрєлять, на параді навіть не сказав що воюємо з кацапами, такщо вибачте пробачте йдіть на.....
Відповісти
Якщо ви позбавили людину свободи віддати честь країні, а призов це позбавлення свободи, то нехай країна компенсує їм ,у вигляді заробітної плати, більшу суму ніж на заробітках
Відповісти
Одна із причин “нe бажання”-цe брeхня та обкрадання.
Я був мобілізованим-виникла проблeма (з бeрeзня по чeрвeнь повині видавати вітаміни (унлeвіт,рeвіт))алe нe видавали.
Звeрнeння до командування та призидeнта дали нульовий eфeкт,а мразь Слободянюк(за його підписом)відписав “усe видають”.
А тeпeр помножтe кількість прикордоників на одну вітамінку в дeнь=цілий статок.
Відповісти
Поправочка Олег Слободян ДПСУ-мразь,крадій.
Відповісти
Раніше- просився. Зара би - не пішов. Прийдеться, хлопці, нам там ще всім бути(або ТУТ). Не доведи, Господи, до справжньої війни.
Відповісти
Змінюйте відношення до підлеглого особового складу. Відносьтесь як до людей. В даний час військова служба-це рабство, військовослужбовець не має прав навідь в шпиталь піти без дозволу командира, відпустки надаються теж з дозволу царька захтів пустив захтів не пустив. Військовослужбовець це сама безправна скотинка для командування. Тимпаче для обласного військового комісара.
Відповісти
Змінюйте відношення до підлеглого особового складу. Відносьтесь як до людей. В даний час військова служба-це рабство, військовослужбовець не має прав навідь в шпиталь піти без дозволу командира, відпустки надаються теж з дозволу царька захтів пустив захтів не пустив. Військовослужбовець це сама безправна скотинка для командування. Тимпаче для обласного військового комісара.
Відповісти
А не пішли б ви далеко на х.й ? А?
Я нічого не винен цій нещасній країні яка нічого не дала мені і в замін немає права щось просити навіть!
Відповісти
Бо переселенців нетрогають, а всі інші мають розгрібати їхній руский мір! Заохочувати людей потрібно а не силою гребти!
Відповісти
Я в 2014 році переїхав з Криму в Луцьк, закінчив СНУ,в 2018 забрали в армії зараз служу ВМС залишилися ще 2.5місяця служби,армія не така страшна як ви вважаєте, контрачі ВМС отримують 12.300 зп в ООС їх не відправляють служба норм.Я строкова служба я не жалкую що потрапив до армії.
Відповісти
Так було завжди. Западенці більше за всих в груди б'ють, шо вони українці, а від армії косять так, наче це б#@ть кінець світу.
Відповісти