«Говерла» – «Волинь» 1:1. ВІДЕО

Луцька "Волинь" зіграла внічию з ужгородською "Говерлою" та, забронювавши собі місце в Прем'єр-лізі, відправила в Першу лігу закарпатців.

Матч 29 туру Прем'єр-ліги відбувся 18 травня на Закарпатті.

Весь перший тайм пройшов у жорсткій боротьбі між гравцям команд-суперниць. За перші 45 хвилин арбітр матчу показав 3 жовтні картки.

Так, на 12-ій "гірчичника" отримав Даніель Суботич, після зіткнення з яким стирав кров з обличчя "говерлянин" Сотіріс Балафас. Хоча, коли на початку гри Балафас "зрубав" волинянина Сашу Стевіча, свисток судді промовчав.

Згодом на траві під час зіткнення з футболістом господарів поля болючого удару отримав воротар "хрестоносців" Максим Старцев. На щастя, він не травмувався і продовжив гру.

Щодо гольових атак, то їх було небагато. Гравці більшість часу проводили в середині поля, борючись за м'яча.

Десь в середині першого тайму перший шанс забити гола втратила "Волинь". Ярослав Кінаш в дотик, не обробляючи "шкіряного", пробив по воротах ужгородців, але пробив по центру, де стояв голкіпер.

"Говерляни" теж могли забити, але зробили це аж в другому таймі. Захисник "Волині" Олег Шандрук впустив півзахисника закарпатців В'ячеслава Чурка, який віддав дуже зручний пас Мірко Райчевічу, а тому залишалося лише переправити м'яча у ворота - 1:0.

"Хрестоносці" відповіли хорошим, якісним ударом від Еріка Бікфалві, але м'яч пройшов над поперечиною.

Потім могли забити Суботич та Душан Савич, але вони не дотягнулися до прострілу Бікфалві.

А на 74-ій здалося, що суддя позбавив "хрестоносців" шансів на нічию чи перемогу. Він видалив з поля оборонця "Волині" Яна Масло.

Однак, волиняни зуміли зібратися і проявити характер. На 83-ій вони зрівняли рахунок зусиллями Савича.

Після гола македонця футболісти "Говерли" почали грати нервово та багато помилятися. Тому й створити чогось небезпечного біля воріт Старцева не змогли.

Натомість підопічні Віталія Кварцяного спокійно дограли поєдинок і їдуть додому з результатом, який гарантує їм ще один сезон в Прем'єр-лізі.