Електронна система оплати проїзду: які у Луцьку будуть квитки та скільки коштуватимуть

Електронна система оплати проїзду: які у Луцьку будуть квитки та скільки коштуватимуть
У Луцьку затвердили види, основні вимоги та номінальну вартість електронних квитків.

Про це йшлося у середу, 16 жовтня, під час засідання виконкому Луцькради.

Неперсоніфікований багаторазовий електронний квиток вартуватиме 35 гривень і буде безтерміновим. Введуть також студентський, учнівський та пільговий квитки, які також коштуватимуть 35 гривень, однак потребуватимуть щорічного підтвердження. Матимуть персональні квитки й водії та контролери.

Електронний квиток на дві поїздки коштуватиме 15 гривень, на три – 20 гривень. Він буде дійсним лише 48 годин з моменту покупки. За збереження квитків та їх механічну цілісність відповідатимуть пасажири.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хтось щось зрозумів???Це що "розвод"лохів по-волинськи.Що вони там курять.
Відповісти
Нічого не зрозуміло
Відповісти
А, що з приводу безконтактної оплати банківською карткою?
Відповісти
квиток на дві поїздки 15 грн. - це де? маршрутка подорожчала з 6.00 грн. до 7.50 чи тролейбус став дорожчим за маршрутку? Чи в когось проблеми з укр.мовою - речення зрозумілого скласти не можуть?
Відповісти
Пікажіть , шановні чиновники, як проїздний буде оплачуватись?
Відповісти
Вартість проїзду - 6 грн. Де купити такий квиток? Напевно за звичкою люди водієві будуть гроші давати, а вони й раді будуть
Відповісти
до лучанка:
Певно в ці суми входить вартість самого електронного квитка.
Відповісти
Це сам пластик буде коштувати 35 грн і його потрібно буде поповнювати, але яка вартість при цьому буде - незрозуміло. Аби під уим соусом нам не піднесли чергрве подоржчання проізду. І цікавить питання “Чий родич з міськради отримає прибутки від втюхування 5ти гривневого пластика за 35 грн?”
Відповісти
Лохам популярно:
1. В Европе и Московии кратковременные билеты стоят дороже, чем длительные. Поэтому их покупают только приезжие.
2. 35 гривен стоит, скорее всего, просто карточка электронного билета, которую надо будет пополнять.
3. Большое количество поездок удешевляет проезд. Например, за 30 поездок будешь платить по 6 гривен, а за две поездки по 7,5 гривны.

То всё пучком, хохлы мы или не хохлы. Главное, что хуже не будет.
Відповісти
А вот это ты в точку сказал, Вася - хохлы-пасажиры будут кидать хохлам-водителям наличку, т.к. мы, хохлы, не любим платить налоги своей державе, а только чужим - кацапам или немцам, полякам.
Нам, хохлам, нужны блага от державы, а не чеки об уплате налогов.
Відповісти
Для тих хто не зрозумів
35 гривень коштує сам квиток який треба поповнювати
А проїзд буде коштувати 15 гривень за 2 поїздки, тобто 7.50 буде коштувати проїзд в маршрутці
Так ще й діяти вони будуть 48 годин. Не використав- гроші пропали.

В мене шок. Це хто придумав такі тарифи, та 'зручність''?? Звідки ціна 7.50??
Я розумію місячний квиток, за вигіднішою ціною, а це кожен раз коли хочеш сісти в маршрутку треба бігти і шукати спочатку термінал де поповнити картку?
А коли це вступить в дію в половини і картки не буде. Як тоді бути тим хто спізнюється, чи стареньким, коли тролейбуса немає? Вони ж навіть не зможуть її поповнити.
Відповісти