Фотовиставка Уляни Макар

Фотовиставка Уляни Макар
Свої фотороботи у виставці на ВолиньPost презентує лучанка Уляна Макар.

Їй 20 років. Нині дівчина мешкає у Києві, здобуває фах модельєра-конструктора одягу.

Фотографувати почала у 2008 році. Своїм наставником вважає Віктора Голікова, завдяки якому зрозуміла, що почне фотографувати.

Далі Уляна Макар розповідає про себе сама.

***

Привіт! Я – Уляна. Я – лучанка. На даний час проживаю в столиці і навчаюся в Київському Національному Університеті Технології та Дизайну.

Окрім фото, займаюся і живу спортом, цікавлюся дієтологією, літературою, обожнюю подорожі… Тобто намагаюся по максимуму використовувати можливості свого віку.

Як би це дивно не звучало, але я не відразу зрозуміла, що мені подобається фотографувати. Перші фото були зроблені на чиюсь загублену «мильничку». Все почалося з луцького фотоквесту і перетворилося в улюблене хобі, а згодом й в роботу.

Любов до фото прокинулася, коли я збагнула різноманітність даного заняття.

Виділити улюблений об’єкт зйомки мені складно, тому що намагаюсь по максимуму досконало передати ту чи іншу річ, емоції, риси людини, її особливості. У цьому і полягає моя любов до фотографії.

Не було ще таких випадків, щоб під час роботи зі мною не траплялися цікаві історії. Через простоту спілкування із замовниками зазвичай я стаю їхнім другом під час зйомки та після.

Здається, вже стало традицією на весіллях мене запрошувати до танцю чи конкурсу, фотографуватися зі мною і пригощати короваєм після свята.

Планів на майбутнє маю безліч. Головне моє гасло – «не створювати ідеалів», а вірити лише в прогрес свого захоплення. У мене все вийде!

Бажаючих детальніше переглянути мої роботи запрошую на свій сайт makarphoto.com.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 64
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прекрасні фото!!!!
Відповісти
Філія журналу "Весілля".
Відповісти
dura takaya................zto za nemezkie simvoli.....
Відповісти
ви би краще спершу поцікавилися, що то за символ...
Відповісти
Одноманітно.
Відповісти
дуже дуже кльові фото)))
а весільні - це щось...!супер!
Відповісти
от весільні роботи нажаль дуже слабенькі...
Відповісти
а мені сподобались!
Відповісти
Свастика всі позитивні враження перекреслила, а шкода.
Відповісти
Не будь стапером, сінк діфферент
Відповісти
ти що дибілл ??? це єдине суперове фото
Відповісти
Романтично, живенько.
Відповісти
з усіх фотовиставок у ВП за останній час - ця найкраща
Відповісти
а причому тут татуювання нареченої до фоторобіт Ульяни? тим більше свастика виникла в арійців десь в 30 ст до н.е. задовго до фашизму. так прикро, що люди не знають історії своєї землі...
Відповісти
Ого, аж в 30 ст. до н.э???
Відповісти
саме так
Відповісти
Всьо алмаз
Відповісти
Olga Demidovna - та знаєм ми все прекрасно, тільки ось ассоціації у нас зовсім інші і фотограф несе всю відповідальність за відтворене. Зрештою самі фото якісні, не халтурні і з обробкою все гаразд. Молодцом!!!
Відповісти
так,дійсно. Я несу відповідальність за бажання клієнтів. а як щодо того, що навпаки клієнти хотіли продемонструвати татуювання?) і як це би виглядало, якби я для прикладу прибрала татуювання в фш?) дякую за коментар,приємно)
Відповісти
Дуже хороші роботи) ти молодець)
Хочу, щоб ти була моїм фотографом на весіллі))
Відповісти
дякую)
із задоволенням)
Відповісти
Портретні фото -ну ніякі, найкраще-це природа в даної дівчинки відображена. Таке враження, що просто йшли на фотосесю, за яку їй ж платилося,а потім це виставилося, нічого надзвичайного, а тим більше креативного!
Просто так, для луцьких рекламних журнальчіків...-газет!
Відповісти
Просто так відкрило сайт, просто так "какнуло" собі. Само вдома сидить, бо нічого не вміє ні креативного, ні надзвичайного. Бо просто так руки не з того місця виросли. Просто так ніхто грошей не платить, ніхто роботи не пропонує. Для луцьких базарних бабок, просто так "сойдьот" за коментар.
Відповісти
Уляна, не нервуйся,а сприйми належно критику, "працьовита" ти наша)))
Відповісти
насправді це не я писала) це здається смішним саму себе вихваляти:) я попередньо писала і пишу, що дякую за коментарі, які б вони не були) критику сприймаю із задоволенням, є над чим подумати і попрацювати.
Відповісти
Тоді -ти молодець, радіє душа за таких людей! Радісно на душі,що в Луцьку ще є адекватні та мудрі люди,які розуміють, що не завжди все всім має подобатися,бо це ЇХНЄ!)))...
Відповісти
Бабулька, критика та обкакування, це різні речі. Ти вмієш тільки покакати, "працьовита" ти наша.
Відповісти
Так на маму схожа. Знав тебе ще з пелюшок. Приємно дивитись на твої роботи. Успіхів тобі.
Відповісти
огоо))дякую)
Відповісти
Не внатуре класс,чётко,внатуре четко)
Відповісти
Цікаві, а головне сміливі фото!
і да, один тільки я на фотовиставку тут не впихнув весільні світлини?)
Відповісти
і дуже мудро зробив...!за це тобі великий +!
Відповісти
pavel.berezuk, тут фото не "впихають", а редактори пропонують публікацію) ну по крайній мірі так сталось у моєму випадку. а насправді це цікаво)
Відповісти
о! і не один я за це відчуваю вдячність
Відповісти
талановита дівчинка!

улянко, не читай, що пишуть анонімні "експерти". принаймні не зважай! у тебе є те тонке відчуття фотомиті. це важливо. успіхів!
Відповісти
Кілька шаблонних фото. Деякі витягує контент. Певні власне фіксація та обробка моменту робить кращими, якіснішими, правильно поданими, що є ознакою вміння. Кілька дійсно файномиттєвих, що є, як на мене, проявом таланту. Як наслідок - є звідки і куди рости. Успіхів тобі, працюй, і тоді більшість твоїх робіт будуть надзвичайними ;)
Відповісти
Сподобалось.
Відповісти
Злісні анонімні коментатори - заздрісники :)

Подобається - насолоджуйтесь, не подобається - читайте інші новини :) Це стосується усіх фотовиставок.

Найбільше сподобались портрети!
Відповісти
Ох, один і той же аргумент усе життя. Я люблю коли мене критикують і люблю анонімні соцмережі. Там народжується істина. Зараз кожен другий купив собі фотик (при чому у 90% випадків мама купила) і проголосив себе царем фотографів. Чомусь на скульптора, архітектора треба довго вчитися, а щоб стати фотографом – достатньо мати інструмент. Критика - це добре, вона допомагає рости. В Уляни ще є проблеми із світлом, композицією. Але про це говорити не можна, бо я не фотограф. Всі друзі скажуть дівчині яка вона геніальна, професійна, креативна і зроблять, насправді, ведмежу послугу. Бо вона не знає куди далі рости, в якому напрямку. Прошу, якщо ви не вчитеся в спеціалізованих закладах – виписуйте хоч тематичні журнали!
Відповісти
не слід було публікувати:
http://www.volynpost.com/img/modules/news/1/36/e68152d6b4455913a7f788578f79f361/original-IMG_0438.jpg
http://www.volynpost.com/img/modules/news/7/0e/32ab1a3d1b40260e3bfb11010655b0e7/original-IMG_9586.jpg
http://www.volynpost.com/img/modules/news/5/90/a79479c8ddd1d0b2f6057243628c8905/original-PZ296963%20-%20копия.jpg
http://www.volynpost.com/img/modules/news/c/d6/126c6a6cb1a55b3c8a13647a1b62cd6c/original-IMG_5740.jpg
і чорнобілі гірські пейзажі - настрою немає, технічні огріхи
Відповісти
А мені дівка в синіх босоніжках кльова. А фотки любительські. Не погані і не хороші. Фотоапарат нормальний – можна десятками тисяч їх продукувати, а потім вибрати щось, на погляд фотографа, концептуальне.
Відповісти
Багато класних фотографій!
Відповісти
Фото дівчини з синіми-синіми очима просто неймовірне! Краса! І модель гарна, і світлина жива!
Відповісти
Люди, заспокойтеся!!! Що ви сидите і тільки критикуєте??? Візьміть в руки фотоапарт і зробіть краще! Хоча, сумніваюся, максимум що ці критики фотографували, то себе з мобільного телефона. Фото - супер, прифесійно, просто круто!!! Та й самій фотографу - 20 років. Та це талант!!! Молодець, так тримати )
Відповісти
Фото прекрасні,ти молодець!!!
Відповісти
"клієнти хотіли продемонструвати татуювання?)" для домашнього перегляду на здоров*я, але виставляти на загальний осуд,я б 10 раз подумав з етичної точки зору. Ще раз повторюсь, в цілому фото приємні. Продовжуйте далі.
Відповісти
підаркуватої зовнішності хлопчиків забагато на фото
Відповісти
парочка фоток сподобалась, а загалом трошки "піддістало" агресивно-гламурний напрямок волинських митців, так і тягне після перегляду на борщь з пампушками під "невмерущу" пісню "Смерека"...якось так...єххх
Відповісти
маки просто бомба.
Відповісти
БОЖЕСТВЕННО!!! НАЙКРАЩА ВИСТАВКА У ВП НА СЬОГОДНІ!!! ВІТАЮ.
Відповісти
не найкраща, найкраща вже була раніше, це посередньо.
Відповісти
Особисто фотографа я не знаю, але думаю, що їй варто продовжувати фотати і розвиватися у цьому напрямі...мені дуже сподобалися фото, на яких потік, маки, чорно-білий кіт, шахи...та й фото, на якому літні люди і голуби викликає позитивні емоції.
Відповісти
Історики, які вивчають Схід, співвідносять свастику із стародавньою Індією. Та й саме слово «свастика» походить із санскриту (давньоіндійської мови). На санскриті воно звучить як «свасті» і означає привітання, побажання удачі.

У цій країні з багатою давньою культурою свастика — чотирикінцевий хрест із загнутими за рухом годинника кінцями — має виключно позитивне значення, тому ніколи не могла мати зв’язок із насильством і расовою перевагою. З Індії свастика разом із буддизмом потрапила в Китай і Японію.

І до тепер свастика залишається позитивним символом добробуту і щастя у країнах Сходу — Індії, Китаї, Японії.

Читайте історію хоч іноді, шановні!
Відповісти
фоткі супер,мені сподобались!!!!!!!!!!
Відповісти
все круто,фото гарні
!!!!!
Відповісти
Що за придурок з "факом"?
Відповісти
я не думаю, що це коректно такі речі писати про незнайомих персон і на таких сайтах...
Відповісти
Не зважай) Ти ось- фотограф...А деякі люди таким чином себе реалізують
Відповісти
Вибачай, решта фото класні, але такі жести мене ображаьть
Відповісти
Да покажи такий жест у Штатах, то і по вухах можна отримати. Краще вже хай по нашому показує, яку рибу спіймав, будемо думати, що це рибалка :-)
Відповісти
Фото клас,не звертай уваги на критиканів.
Відповісти
Ульяна!!!Фото дуже цiкавi...!!!
Відповісти
вау... розкішні світлини. чесно.
Відповісти