Зі слізьми, піснями і Біблією: як Філюка вітали з призначенням у Конституційний Cуд

Зі слізьми, піснями і Біблією: як Філюка вітали з призначенням у Конституційний Cуд
Ексголову Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка привітали з призначенням у Конституційний Cуд.

Урочистості відбулися у п'ятницю, 1 листопада.

Прийшли на свято, як зауважила ведуча, «у родинному колі», владика Михаїл, очільник обласної лікарні Іван Сидор, відомий адвокат Сергій Сафулько, голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк, ексочільник Ягодинської митниці Роман Микитюк та інші.

До вітань Петра Філюка його колеги-судді підійшли з розмахом: підготували музичні сюрпризи, як от виступи бандуристки Марини Приходько, а також подарунки, наприклад, Біблію.

«Я просив нічого поки не заносити в мій новий кабінет. Ця Біблія буде першим, що я покладу на свій стіл», - відзначив Філюк.

Петро Філюк подякував Богу та своїм вчителям у суддівській справі.

«Ніколи не думав, що буду в суді. Ніколи. Думав, прийду, попрацюю, отримаю квартиру і назад в міліцію, але не так сталося. Пам'ятаю своїх вчителів, які навчали, оберігали, розповідали, як потрібно жити, ставитись до людей», - сказав він. За словами Філюка, за 15 років роботи у нього в думках ніколи не було зробити комусь зле. А вирішальним фактором у обранні його суддею Конституційного Cуду була саме «суддівська родина».

«Свита робить короля. Я лише є відображенням того, що було», - додав він.

Колектив Апеляційного суду подарував Петру Філюку образ святого Миколая, як оберіг.

«За 999 гривень? Бо якщо більше 1000 гривень, то доведеться декларувати», - пожартував владика Михаїл.

Окрім того, Петро Філюк подарував 15 білих троянд, що означають «світлі 15 років роботи разом з суддями».







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От через такі цирки я і хочу валити з Украіни, тут ніколи нічого не зміниться, мені 40 років і на це дивитися уже немає сил.
Відповісти
Навіть не смішно :)
Відповісти
Суть не у Філюку. Суть у людях. Нема майбутнього в України !
Відповісти
Хлопець з поліського села зміг вступити до Харківського юридичного інституту, одного з кращих і найбільш популярниз вузів того часу (нинішня юридична академія), пройти шлях від міліціонера-слідчого до голови апеляційного суду області, пройти в два етапи густе сито конкурсу в судді Конституційного суду і стати переможцем. Комусь заздрісно? А з України можна валити, якщо є бажання в поляків чистити курники і збирати полуницю. Для українців там теж непоганий цирк. Велькоме!
Відповісти
До речі, доповнення. Якщо стукнуло 40 років і людина ще не вирішила, що їй робити і куди валити, то залишається лише один варіант: валити в штани. Усе треба робити своєчасно, і валити теж. Життя людини не таке довге, як у черепахи Тортилли - 300 років(з відомої пісні).
Відповісти
А де ж нові люди?
Відповісти
Дійсно, цирк. Не дивно, що нещодавно виправдали суддю-хабарника, а тому, що вкрав курку і ще щось, дали реальний термін.
Відповісти
Сподіваюся, що він зможе там генерувати грошовий потік наверх і зможе відробити гроші заплачені за цю посаду. Бажаю всього найліпшого!
Відповісти
Через таких корупціонерів, як ти і валить молодь з України. Збирають полуницю, чистять курники маючи по дві вищі освіти, але через вас, продажних с&к не можуть влаштуватися на роботу в своїй країні. Ви донищуєте державу грабуючи людей. Ваші замки, гектари землі, ставки і ліси полізуть боком і ви це відчуєте найближчим часом. В народі кажуть: « не дай Боже з Івана пана» і незалежно чи він з села, чи міста. Так що заткнися і не висовуйся.
Відповісти
Таки радість та сподівання, що Волинь його ніколи не побачить.
Відповісти
Це повний московський треш.
Відповісти
Норм мужик, в вихідні дрова рубає біля хати)
Відповісти
подія в ізольованій від простолюдина секті.., серед перелічених гостей помічені неоднозначні, за деким ридають каНари..
Відповісти
та й низький рівень КС гідний того безладдя, котре панує в країні..
Відповісти
Перестаньте заздрити! Людина достатьно грошей заплатила за таку посаду - це сотні тисяч доларів. Не факт що швидко відробить.
Відповісти
Перша людина з верхушки області, яка зрозуміла, що почались зміни в державі і пора кудись втікати. Хоч вверх, хоч вниз, хоч в сторону, але йти з насидженого місця.
Відповісти
На новому місці по древній традиції кабінет засівали?)))
Відповісти
Не важливо яку подію відзначають аборигени.
Важливо як вони її відзначають.
Убогий патріархальний треш.
Відповісти