Останній дзвінок 2013: п'яні випускники вилазять на пам'ятники. ФОТО. ВІДЕО

Останній дзвінок 2013: п'яні випускники вилазять на пам'ятники. ФОТО. ВІДЕО
Київські випускники відзначають свято Останнього дзвоника на повну.

Сьогодні для випускників України пролунав останній дзвоник, ‒ пише ТСН.

У Києві щасливі випускники після свята у своїх школах традиційно поїхали на Майдан Незалежності. Не тільки ейфорія, але й алкоголь зробили вже колишніх школярів розкутими та сміливими.

Вони купаються у фонтанах, носять дівчат на руках, навіть видираються на памʼятники.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кто не был молод - тот не был глуп. Сейчас начнется нытье про загнивающую молодежь. Завидуйте, они еще станут такими как вы, а вы уже никогда не вернетесь туда, где сейчас они.
Відповісти
Слышь, канаплюшка, очень хотел бы увидеть тебя. Живу в Москве, но каждый день читаю сайт, потому что родился и вырос в родном Луцке и горло перегрызу тому. кто обидет мой родной город. Ты очень активный писака, а на рідній мові розмовляєш? Як тебе звати? Скільки тобі років?
Відповісти
Золоті слова. І я скажу навіть більше: доженуть і переженуть, ібо розвиток поколінь і акселерація))
Відповісти
Точно!!!!
Відповісти
Тіштеся, хлопці. Майбутнього у вас немає...
Відповісти
Бути молодим дурненьким і бути невихованим розв"язним - різні речі. Тут завдрити нічому. Коли молоденька панянка відкриває ротик і звідти вилітає "Ми йдемо бухати" - це звичайно заворожує... відразу думаєш - принцеса... :)))
Відповісти
Повна деградація
Отож така " еліта " і керує сьогодні державою
Відповісти

Оце такий результат "освітянських рехформ" гаспадіна міністра освіти та науки Табачнікова
Оце такий авторитет українського вчителя
Оце такий результат і авторитет українського директора школи, котрий з зігнутою спиною " чего ізволіте" випрошує у міських чиновників гроші на ремонт, канючить у батьків учнів гроші на облаштування класів .
Такого ще не було... Отож продовження буде ...
Відповісти
История одного захоронения

Страшный упадок,и немая полынь.Вот она-благодать:
Розовые очки,
Полные пены слова,
Жирные руки жизни.
Ни дать ни взять-
Ничего нема.
Хоронили вчера меня...

СТАРОСТЬ-НЕ РАДОСТЬ

Відповісти
Так, славне наше майбутнє покоління. Соромно дивитись на це все. За ними майбутнє?
Відповісти
а ми що зробили для цього майбутнього покоління? Наше покоління повинно було тормознути цей весь хаос що робиться. Вони наврят що змінять, але в тому тільки наша вина.
Відповісти
А що, у Луцьку у нас немає вже проф фотографів, виздихали???? чому фотки тільки з інета і з Києва???
Відповісти
В Луцьку дощ... випускників не видно)
Відповісти
А у Луцьку сьогодні свято! Фото не забудьте зробити!:) Подивимось на нашу провінцію!
Відповісти
патриоту - если такой патриот луцка - что же ты в москве сидишь, а???????????????
Відповісти
Нічого поганого тут немає. Я заздрю цим молодим людям. Моє покоління було гіршим. За ними - майбутнє.
Відповісти