Луцькі націоналісти відзначили День героїв маршем у сильну зливу. ФОТО

Луцькі націоналісти відзначили День героїв маршем у сильну зливу. ФОТО
Кілька десятків молодих людей, одягнувшись у вишиванки, маршем центральним проспектом Луцька відзначили День героїв.

Акція відбулася у неділю, 26 травня. Саме в останню неділю травня українські націоналісти святкують День героїв.

Молодь вирішила не відміняти марш, навіть попри сильну зливу. Акція цьогоріч мала назву «Парад вишиванок», організатор – молодіжна організація «Національний Альянс».

Близько 17:00 переважно молодь у вишиванках, з синьо-жовтими і червоно-чорними стягами рушили колоною із Київського майдану. Під проливним дощем, вигукуючи патріотичні гасла, пройшли проспектом Волі до Театрального майдану.

«Вишиванка на плечах – Україна в серці! ОУН-УПА державне визнання!» – вигукували молоді люди.

Вже в центрі, біля драмтеатру, молоді націоналісти ще кілька разів виголосили свої націоналістичні лозунги й заспівали гімн, пошанувавши таким чином пам'ять українських героїв.

Загалом акція тривала майже годину. До слова, щойно марш завершився, на небі з’явилося сонце і закінчився дощ.

Довідка

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передовсім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня святкувати День Героїв. Свято було приурочене до 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Було також обумовлено, що саме у травні пішли з життя «кращі сини України XX століття»: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець.

До здобуття Україної незалежності свято святкувалося підпільно, з проголошенням незалежності у 1991 році почало набувати розголосу. Станом на 2013 рік не є офіційним державним святом.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слава Україні !
Відповісти
Героям Слава!
Відповісти
Героям Слава !
Відповісти
На диво потужна акція! Так тримати, підгузники!
Відповісти
Навіть погода проти бандер!!!
Відповісти
По тексту: "...щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків"
Запитання до автора:
-яким нормативним документом "встановлено"?
-чому "встановлене" свято в Україне не відзначають у всіх регіонах?
Відповісти
Не варто хвилюватись, це вік такий, юні романтики)
Подорослішають, згадуватимуть з іронією на чому виганялись у юності.
Переростуть ці закидони, 8-9 з 10 - точно
Відповісти
через цих клоунів, сталася дтп біля гранд волині з участю 3 авто.

побрив голову і вже герой. і який толк з тої акції. прибрали б щось чи пофарбували.
Відповісти
Ну вони хоча б щось роблять для Україні!!
А ви сидете на теплому диванчику біля телевізора й думаєте своїм заднім місцем...
Відповісти
Ну чому, коли підгузників питаєш про сенс їх акцій, вони постійно хваляться, що роблять "Щось"? Що таке "щось", і яка від нього користь?
Відповісти
підгузників,ахах,так,чому ви всі такі розумні тільки на форумах,підійди скажи це людині в обличчя...
Відповісти
Я плачу податки-понад 2 тис щомісяца. Вони вчаться за мої гроши, якщо контрактники -значить зовсім тупі.
Вони -іждівенци. І Ви кажете що вони "хоча б щось роблять".
Ні хрена вони не роблять- вони тільки споживають-ледари.
Вони вчаться за гроши платників податків сидючи на шиї батьків.
Відповісти
Вони йшли не за гроші там, а свідомо. А за твої податкі понад 2 тисячі живуть не тікі вони а депутати, пенсіонери, утримання лікарень і зеків. А на освіту в нас виділяють дуже багато!!!
Відповісти
Як не прикро це визнавати, але , схоже, свідомих Українців і "свідомих" антиукраїнці-хохлів у нашому місті приблизно порівну. Радує правда хочаб тк, що серед Українців переважає молодь, а серед антиків, в основному, старі пердуни.
Відповісти
Я з вами цілком згідна)) Так тримати))
Відповісти
Свідомість-це побрити голову, і зібравшись натовпом ходити кричати гасла?
Відповісти
Мар'яна

Їх свідомість у тому, щоб пробудити Вашу національну свідомість.

І, до речі, поняття "натовп" тут неумісне, оскільки, натовп - це скупчення людей, які НЕ об’єднані сукупністю цілей та НЕ об'єдані емоційним станом та діями.

А тут з точністю до навпаки, ось так.
Відповісти
Дівчинко, ти розумниця
Відповісти
Дивує нахабство Гузя, який примазується до героїчного чину українських лицарів. Дрібний крикун-гешефтсман, який вкрав гроші з виборчого фонду, і купив собі Хюндай Соната за 15 тисяч долярів. Зате дітям задурив голову, і використовує для своїх піар-акцій. І не колише його, що дівчата в таку погоду застудяться, і зароблять собі цистіт. Головне-хороший піар!!!
Відповісти
Молодці хлопці з дівчатами. Он як проплачене гаддя засичало з-під колоди що на Київському майдані. Не люблю лозунгів, але цього разу таки не стримаюсь. Слава УКРАЇНЦЯМ! Ганьба хохлам.
Відповісти
Хохол - в перекладі з тюрської мови - Син неба.
Відповісти
Проплачене гаддя-це твій фюрер Гузь. Він вкрав гроші, що йому люди принесли на виборчу кампанію, і купив собі іномарку. І вас усіх продасть, як знайде хорошого покупця.
Відповісти
Ви подивіться на ці молоді обличчя, на ці вишиванки та усмішки! Ця молодь саме так вшанувала українських героїв! Не зважаючи на зливу та зневагу бидла та хохлів. А де в цей час були ви горе-коментатори? На дивані чи в барі? Так отож, як казав Євген Коновалець: "Гавкають на нас собаки - значить ми йдемо!"
Відповісти
Чиста ПРАВДА!!!
Відповісти
А собаки такі гавкають, мабуть, непогано йдемо!)
Відповісти
Під іншими новинами одиничні коментарі, а тут де про Національний Альянс вже два десятки, так їм Гузь та націоналісти в печінки залізли) Треба завтра говнокоментаторам свїм шефам солідний звіт показати)
Відповісти
Та нє, просто Гузь такий клоун прикольний, що гріх над ним не посміятися. Ну як над радикалом Ляшком-новини про нього теж збирають купу коментарів!
Відповісти
Собаки гавкають і на тих, хто сцить під воротами. Саме ваш випадок-зробили незручності для десятків та сотень людей своїми безглуздими маршами.
Особисто я вже три роки не вживаю алкоголю, займаюсь спортом і для цього мені не потрібно бути шестьотою Гузя.
Відповісти
СПОРТСМЕН-ГОПНИК?
Відповісти
Та якби НА і Гузь були пустим місцем то і такої зливи коментів не було, а так вони діють і дають джосу ригам і холуям.
Відповісти
Якого джосу, дитинко? Тим що Гузь вилізе на трибуну, його там сфоткають для Гузь-інфо, та там же надрукують полум"яну промову? Спитай у прес-служби цього клоуна-у Волиньраді лепутати влаштували Гузяці обструкцію, і валять всі його ініціативи. З однієї тільки причини-Гузь то є невихований хам, якого батьки не навчили, як треба з людьми розмовляти. У Волиньраді багато опозиційних депутатів, і жоден не викликає такого ігнору та зневаги, як хам Гузь.
Відповісти
Ага, бо хто ще виведе так з себе царя-бориса як він? Хто буде блокувати трибуну чи вламуватись у двері голови ода з батьками студентів вуз яких закривали? А риги і не підтримують бо бояться, що він буде в авангарді опозиції.
Відповісти
Кондор-питается падалью.
Иными словами-падальщик. Как шакал или гиена.
Відповісти
То капець яка продуктивна тактика, прийти, вломитися Борі в кабінет. От тільки Боря одразу заткнув Гузя, і вирішив питання безь його криків. Власне воно було вирішене трошки раніше, завдання Бориса було тільки заспокоїти батьків, яких перед тим понакручував політичний шахрай Гузь.
А Гузя не підтримує і Батьківщина, бо бютівці добре пам"ятають, як він дарував російський прапор Грицюку , щоб той передав його Юльці і як він на них воняв 2008-2009 роках. Так що тепер, враховуючи злиття ФЗ та Батьківщини на Гузя чекають тяжкі часи, бо всі тимошенківці почнуть його рвати як мавпа газету.
Відповісти
Ну от пан Анти і засвітився... Тимошенко опустимо до рівня Луценка, Гузя до рівня Ляшка. Одразу "школу" видно.
Відповісти
Ти не віриш, що Гузь воняв на Тимошенко та її депутатів декілька років тому?
Відповісти
Тимошенко і її депутати, особливо у низовій ланці, це дві великі різниці...
Відповісти
звернення до автомобілістів...навчітся водити авто і не буде ДТП йолупи...
Відповісти
Зате Гузь щирий, коли вигідно-ганить Тимошенко, і називає її зрадницею, та агенткою кремля, коньюнктура помінялася, і от Гузь вже захищає Юлю від репресій, та обіцяє її визволити із-за грат.
Відповісти
пропоную лікування від синдрому гузефобії. синдром гузефобії призводить до порушення нормальної життєдіяльності вашого організму, тому має бути подоланий
Відповісти
Та гузю це тільки ітреба, щоб про нього на кожному кроці тринділи. Його навіть на акції не було, а ригі і тут його "піарять". Гузь живий, вінбуде вічно жити)
Відповісти
Реально, скільки про Гузя мови! Він же не був на акції і сам власне її не організовував. Якщо ці молоді люди зробили акцію, щоб показати вільний та геройський дух свого народу, вшанувати своїх Героїв, то НАВІЩО триндіти про Гузя, який до числа героїв не входить? Не він зараз керує Альянсом. Поважаю тих, хто прийшов, хоч особисто не мала змоги це зробити. Хай вони ідеалісти, хай через декілька років у них це все вилетить з голови, але вони показали, що українці - не тупе бидло, яке тільки хаває і бухає, а це народ, який пам"ятає своїх героїв.
Відповісти
"Героям" слава! Так усе починалось в Німеччині в далекому 1933-му.
Відповісти
тобі так вадік сказав.чьоткій ти
Відповісти
Кількість наційонально-стурбованих ідійотів а межах статистичної норми.
Відповісти
не міняється.чуда ждете.
Відповісти
"з проголошенням незалежності у 1992"
Вы что?
Ебнутые на всю голову?
"Незалежнисть" объявили в 1991 году.
Відповісти
"До слова, щойно марш завершився, на небі з’явилося сонце і закінчився дощ."))))))))
Відповісти
Дуже радий бачити моя Волинь й Козацькі привичкі.
Відповісти