У центрі Луцька горіла іномарка

У центрі Луцька горіла іномарка
В дворі одного з будинків на проспекті Волі горіла автівка BMW X5.

Як розповіли у прес-службі волинської міліції, зранку 26 травня лучанин 1977 року народження повідомив правоохоронців про те, що загорівся його автомобіль.

На місце виїжджала група, яка провела слідчо-оперативні дії.

Водночас УНН повідомляє, що горіло авто 36-річного помічника-консультанта народного депутата України Ігоря Палиці. А серед версій правоохоронців - підпал.

IA ZIK пише, що цим автомобілем користувався помічник-консультант народного депутата Олександр Т.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ха-ха, атветка, а в числе подозреваемых ооочень длинный список.
Відповісти
Це кому спалили??? Товстонюку чи що???
Відповісти
око за око, зуб за зуб
Відповісти
не-а, счет не равный)))))
Відповісти
чого не рівний?)))
Відповісти
п о р а х у й ))))
Відповісти
Подонков в Луцке хватает.Побольше бы таких людей как Игорь Палиця.Много для Луцка делает-МОЛОДЕЦ!
Відповісти
Назовите хоть шо ни-будь, кроме поджога универмага, что конкретно сделал гражданин Швейцарии Палиця для Луцка?
Відповісти
ну хоча б те, що він повністю оплачує перебування недоношених діток у реанімації!!! А це між іншим шалені гроші, лише перша доба там вартує більше 25000 грн.
Відповісти
http://novyy.lutsk.ua/realized/
Відповісти
А де гроші взяв?
Відмічу, що суми зборів "батьківських" грошей в освітніх закладах - в рази більші, як і суми, в які обходиться "бесплатна" медицина. Скільки грошей від громади поступає Палиці за російський, замість українського, газ на опалення дитсадків, шкіл і лікарень?!
Відповісти
ти шо куриш??? шо делаєт? не хвора часом?
Відповісти
правильно зробили, ще би палицю повісити
Відповісти
Пішов в ...опу ЛОХ ти
Відповісти
робіт больше для своєй реклами.в луцьку більшість фондів майже всі свої кошти вкладають в свою рекламу.того що святі радянські наївні полішуки вірять в чудеса та сирашні тайни якогось підприємництва.на самому ділі в нас завжди підприємців призначали..звідси і така феноменальність..хто в автобусі яручиків бачить,хто пор телику палиць..а дальше як в нас принято включають фантастичну уяву рад.люд. і підбрехують одна одній.більше 15 фондів на 240 тис.лохів..
Відповісти
Луцк. Проминь. ЦУМ. Машина.
замкнутый круг :-)
Відповісти
колобок отель мотель
Відповісти
Скоріше всього "Непоняв правий"
Відповісти
ще гуманно поступили....
Відповісти
зпраз в моді п...арасам машини палити, це піратехніки зробили
Відповісти
це Товстенюк
Відповісти
Разве были варианты?))))))))
Відповісти
багато херні наробив...і от такий феєрверк.....
Відповісти
Це ти херню зробив шо таке написав
Відповісти
ошуканий хтось не витримав....нерви здали
Відповісти
А я все пам'ятаю.
Відповісти
точно, це крзявкін з булою підпалили
Відповісти
козлюрі спалили тазіка і булі кажись тоже
Відповісти
Невже не витримали футбольні фани Волині?
Відповісти
незнаю як там палиця а товстенюк нормальний мужик

людина слова
Відповісти
ти з дурдома??!(( він масу лідей "покидав" на гроші
Відповісти
Це ти та "дохвора лідіна" яку він "покинув"?
Відповісти