Фреймут залишає «Ревізор»

Фреймут залишає «Ревізор»
Телеведуча Ольга Фреймут збирається піти з проекту "Ревізор".

«Зараз ми знімаємо дві останні програми і, швидше за все, це будуть останні випуски з моєю участю. Знаю, що наступної весни «Ревізор» житиме, але вже з іншою ведучою. Наша творча команда зробила все можливе для того, щоб проект, як свою дитину, поставити на ноги і зробити успішним», – цитує Фреймут IA ZIK.

Своє рішення ведуча пояснює тим, що не бажає одноманітності.

«Це свого роду захист, оскільки я дуже боюся стати, як Леонід Якубович у «Полі чудес». А восени глядачі побачать мене в новому проекті, що не кардинально відрізнятиметься від минулого. Але хочу заспокоїти своїх глядачів: мій образ не буде змінюватися кардинально», - зауважила вона.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО: "РЕВІЗОР" В ЛУЦЬКУ


Раніше керівник творчого об’єднання, яке займається виробництвом «Ревізору», Вікторія Бурдукова в інтерв’ю «Телекритиці» розповідала, що восени програма призупинить свій вихід. А на запитання про можливість зміни ведучої вона зазначила: «Ведучу міняти, звичайно, не збираємося, це неможливо. Плануємо зрідка залучати до цієї роботи й Аню Жижу – цікавий хід з харківською переперевіркою вийшов».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Ревізор, шоу
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слава Богу.
Відповісти
Счастливо.....
Відповісти
Переглядаючи відео з ОФ в інших передачах диву даєшся як така чистоплотненька пані в них взагалі участь приймає. Поважав її як ведучу лише до того моменту коли почали показувати Ревізор. Далі як ведуча для мене вона ніхто
Відповісти
і чим же ш вона вам не вгодила? тим, що показала чим насправді годують в ресторанах чи показала низький рівень обслуговування в готелях?
Відповісти
Передача "форматная", она что, ее автор и создатель, в чем ее заслуга?
Відповісти
її заслуга в тому, що вона хоч трохи за Ваші ж права боролася, Ви, недоумки,хоч трішки показаувала як має бути та намагалася все для нас з Вами зробити. Але бидло,воно і в Африці било,не зрозуміє нічого..., отак і тут!!!
Відповісти
Так, так, що ти бидло, то бидло і без Африки.
Відповісти
Баба з воза - коням легше.
Відповісти
Левченку та Бровіну, які типу думають,Ющо в них все "клас",а насправді жах!!!
Відповісти
не надто приємна, нехай іде собі, а то тільки являється роздратовуючим фактором на телебаченні
Відповісти
А кто это?
Відповісти
Жінка-негатив. Таке мале, нікудишнє, непотріб, а таке зле. Жах! їй би наглядачем в Маневицьку колонію.
Відповісти
Це жінка яка досягнула багато в жиітті, і заробляє гроші, працює. А чого досягнуло ти?
Відповісти
Вона мала сміливість показати вам в яких за..раних ронделях варять вам каву, на яких за..цяні простирадла вам стелять у готелях і наскільки вас обважують і обдурюють. За це ви би мали їй сказати - дякую.
Відповісти
Очень жалко((( Хорошая ведущая...без неё передача будет уже совсем не та...(((((
Відповісти
щипавка
Відповісти
дуже жаль прекрасна ведуча
Відповісти
Такі як Фреймут на ідеальночистій кухні не зготуть навіть омлету без порущень гігієнічних норм.
А нормальний кухар і серед лайна зробить вишукану і ідеально бактеорогічно чисту страву
Відповісти
Послухай, Ресторатор, твоє діло з якого ти лайна і що готуєш дома, для себе. Так само як воля Фреймут мити чи не мити свою плиту чи унітаз дома. А якщо ти відкрив
заклад ГРОМАДСЬКОГО харчування, то будь добрий з лайна не готувати, їж його сам
Відповісти
Дитино. Відкрий принаймні один свій заклад і тоді ти зрозумієш що таке ОФ і її передачка. Ця передача спрямована на людей які не мають свого смаку, не мають свого "Я", не мають своїх вподобань. Передача яка спрямована на зомбовану публіку яка за проплачену табличку буде ломитися в кафешку. Але не більше, як кафешку.
Такі як ти ніколи не відпочиватимуть в готелях яким ОФ дає вивіску. Ти все рівно будеш шукати дешевий варіант.
З.І. В мої заклади вона не заходила. А якби й зайшла - полетіла б звідти під три чорти.
Відповісти
Срать мені на таблички. Чистота чи є чи її немає, так само як осетрини немає другої свіжості.
Якби було в тебе чисто і наливав по мірці, то чого боятись Фреймут?
Ну прийшла, ну не пахне у вбиральні, ну нема брудних шмат і миски чисті. Прийшла і пішла. А так шуму і гаму на всю Україну, бо таргани у холодильниках живуть.
Відповісти