У Луцьку ДТП: авто розбилося об паркан і зачепило жінку. ФОТО

У Луцьку ДТП: авто розбилося об паркан і зачепило жінку. ФОТО
У Луцьку на вузькій вулиці автомобіль вилетів з дороги і врізався в паркан, ледь не вбивши жінку.

Пригода трапилася 27 травня на вулиці Чернишевського.

Як розповіли мешканці вулиці, ДТП трапилося приблизно о 18:00.

Автомобіль їхав по вулиці Чернишевського в напрямку Ковельської, і з невідомої причини водій не впорався з керуванням.

Автомобіль виїхав на тротуар і врізався в паркан, зіпсувавши його двом господарям одночасно. Будинки за парканом практично не пошкодилися, окрім маленьких ум'ятин на штукатурці.

Проте уламки зачепили жінку, яку після пригоди госпіталізували.

Рух на вулиці не перекривали. Приблизно о 20:00 евакуатор забрав понівечений автомобіль.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

перевищення швидкості.
Відповісти
БАБА (ТП) за кермом !!бережіться. Міліцію відразу сама викликала(знайомих), які нічого не робили, а тільки, як і винуватиця події, хотіли все "замазати". Тварини..
Відповісти
як завжди у таких випадках
Відповісти
+5(за ТП)
Відповісти
лично я на дороге опасаюсь вальтанутых ТХ водителей мужского рода.
Відповісти
по перше: ями; а по друге - швидкість. а куди там швидко їхати коли вулиця завжди повертає.
Відповісти
Да які там ями, я кожен день на з роботи їду і з цієї сторони ям немає!
Відповісти
На такой машине ездит одна очень борзая сотрудница городского МРЕО
Відповісти
Не, прошу пардона, это - Форд, а у той КИА в уиверале
Відповісти
так це КІА в універсалі)) просто Автор помилився.тим більше за неї відразу приїхати "рішати" ДАІ. суkи
Відповісти
а ты что, просто сказал бы "да, я виноват" и пошел бы по скамье? хаха
Відповісти
і вона вела себе трохи "борзо". домовитись з мешканцями і потерпілими хотіла.
Відповісти
обезьяна в танке
Відповісти
Так. Це автомобіль КІА! І нічого їй за те небуде. Приїхав сьогодні її чоловік, заміряв забор і навіть без всіляких слів-поїхав. Так це вона 100%
Відповісти
скотина сама настояща.летіла з швидкість 120 наробила лиха людям,ще добре що без смертельних наслідків обійшлось бо хозяйка була в квітнику, а собі лише носа побила. авто номер 19-91 зразу зняли,щоб не афіширувати. На експертизу не возили , а ця міліція що приїхала 4 авто на чолі з чоловіком одна банда все замнуть.
Відповісти
Скільки експертів! Швидкість певне на око міряли - явно точніше за електронні пристрої, на людину обговорюєте! Врешті, яка б то не була людина - це не означає, що потрібно обговорювати і кидати під самосуд! З кожним може все трапитись, а вміння залагодити конфлікт і все зрозуміти - це людяність... Хто керує авто - як би Ви поступили б даному випадку? не прагнули б домовитись?
Відповісти
Про що Ви говорите? Залагодити конфлікт-це людяність? Ви що смішні! Людину могла вбити????? І де тут людяність. І після цього всього навіть не підійти до постраждалої і неглянути чи вона жива??? Це людяність??? А побігти відразу до її чоловіка та сина і просити відкупитись!!! це людяність????? Тим більше, що постраждалі явно запевнили,що від "винуватиці"(мягко сказано)тхнуло спиртним!!! ЦЕ людяність!!! Таких тільки під самосуд потрібно та ще й не такий самосуд!!!!
Відповісти
наробила людям біди і потрібно по голові гладити, комусь потрівні проблеми, але зп такі випадки потрібно відповідати по закону
Відповісти
Гнати на щаленній щвидкості по такій дорозі може лише людина яка не має голови на плечах,а лише гроші в кишені, що вона була випивша це точна було видно по її реакцїї до скоєного,вона що сталося не розуміла.На бумазі напишуть що твереза, а ту експертизу ніхто і не робив ,сразу її забрали.Цікаво чи іі "чарівний" носить не кровить і загоївся. Відповідати має за скоєне по закону ,бог її свеодно накаже за скоєне...Має щастя, що проветіла повз стовпа та дерево бо вже сьогодні б несли вінки та грала музика ...
Відповісти
Телефонував її чоловік, казав,що бідненька в лікарні зі струсом лежить)))))) Смішно!!!!
Відповісти
http://p-p.com.ua/articles/33506/-Ось тут є фото зроблені постраждалою стороною.
Винуватиця ХОМІК(Петрук) Вікторія Михайлівна (1971р.н.)м.Луцьк вул.Миру 43
Відповісти
Та п'яна вона була, що там гадати...
Відповісти
Людське злорадство прогресує!Таке може трапитись з будь-ким.Дорога-ризик і від подібних ситуацій ніхто не застрахований,а вами лише б брудом людину поливати!Теж мені сенсація,видно що нашим писакам нема більш про що писати!
Відповісти
А тепер почитайте новини. Ким вона працювала і яку посаду займала! Якщо такі Ви розумні.
Відповісти
Не суди когось і сам суджений не будеш. Від ДТП не застрахований ніхто. Водія і її сім"ю знаємо дуже давно. Порядні і добрі люди. А аварію може зробити будь-хто-від президента до двірника і безробітного.Дякуйте Богові що обійшлося без жертв.
Відповісти