На Волині кажуть, що біля церкви бачили небесний знак

На Волині кажуть, що біля церкви бачили небесний знак
Мешканці села Мильці Старовижівського району побачили 22 травня сяйво над куполом Свято-Миколаївського храму (на фото).

Того дня в храмі відбувалося урочисте богослужіння з нагоди Святого Миколая, - пише Волинь-нова.

Таке сонячне коло невідомого походження нерідко з’являється над церквами, особливо на великі релігійні свята, розповідає очевидець події, автор знімка Микола Вареник, 24-річний житель села Чаруків Луцького району.

"Цей небесний знак можна пояснити з точки зору фізики як оптичне явище, але християни сприймають його як диво", — вважає він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець Вареник. Християни і обоссану стіну сприймають як диво :)))
Відповісти
Я так подивлюсь по коментарям exaboto, його Бог інтелектом явно не " спотворював"
Відповісти
звичайно не спотворював, адже він існує тільки в вашій обмеженій православієм голівонці :))))
Відповісти
прошу всіх не реагуйте на його коментарі!Ми йому9exaboto) приносимо тільки задоволення!
Відповісти
привелике :)), адже ви ж напевно вже не діти, а в видуманих друзів вірите. От якби просто напросто замінити вашого друга бога на наприклад якогось там ктулху, то вам лікар би поставив діагноз, а різниці то ніякої :)))
Відповісти
угу, а в твоїй вітер свище)при чому з народження, очевидно!
задоволення мине приносимо, адже цей непотріб не розуміє де радість,а де біда...
Відповісти
Згідна на 100 % ) Людині не вистачає чогось в житті, тому починає лювати в душу тим, хто в щось вірить.
Відповісти
та ні, це просто дико (і смішно, і кумедно) коли дорослі люди вірять в розмовляючих змій чи в інші нісенітниці :))
Відповісти
Дорогі брати і сестри! Я вже не раз вам писав. що в мені сидить біс. І може, не один. Сам винати його не можу. Це чорне говорить моїм ротом і голосом. Краще поможіть вигнати, а на всі мої образи не звертайте уваги. Краще подавайте за мене за здоров’я. Мене звати Рома. А чи хрещений чи ні не знаю.
Відповісти
Юр, ти? :)))
Відповісти
Юр, а все ж скажи! Якби хтось з незареєстрованих, підписувався твоїм ніком, або ніком ніком інших зареєстрованик користувачів до яких в тебе немає відрази, ти б пропускав би такі коментарі?? :)) Знаю що ти і сам часто "грішиш" тим що пишеш під різними ніками :))), але бути двуликим то твоя справа. А як же бути нам, що такого собі не дозволяє? Риторичне питання, можеш не відповідати :))))
Відповісти
На початку тексту: "Юр, а все ж скажи!"

В кінці тексту: "Риторичне питання, можеш не відповідати"
Відповісти
собі скажи :))
Відповісти
Сергеевич)), а тут он прав))
Відповісти
до речі, це явище називається гало або ореол. Трохи рідкісне, але звичне і зрозуміле явище.
Ну тільки не для хрестанутих :))))
Відповісти
У тебя ехавото еще все впереди...Жаль его...
Відповісти
у тебе також. Треба лише з мізків хрест вийняти :)))
Відповісти
А з мене треба чорта вийняти?
Відповісти
тобі треба школу закінчити для початку :)
Відповісти
Люди, простіть мене грішного. Я глибоко не щасливий, тому злюся на весь світ. Але в душі я глибоко жалію про це.
Відповісти