вхід реєстрація

На Волині кажуть, що біля церкви бачили небесний знак

На Волині кажуть, що біля церкви бачили небесний знак
Мешканці села Мильці Старовижівського району побачили 22 травня сяйво над куполом Свято-Миколаївського храму (на фото).

Того дня в храмі відбувалося урочисте богослужіння з нагоди Святого Миколая, - пише Волинь-нова.

Таке сонячне коло невідомого походження нерідко з’являється над церквами, особливо на великі релігійні свята, розповідає очевидець події, автор знімка Микола Вареник, 24-річний житель села Чаруків Луцького району.

"Цей небесний знак можна пояснити з точки зору фізики як оптичне явище, але християни сприймають його як диво", — вважає він.
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець Вареник. Християни і обоссану стіну сприймають як диво :)))
Відповісти
Я так подивлюсь по коментарям exaboto, його Бог інтелектом явно не " спотворював"
Відповісти
звичайно не спотворював, адже він існує тільки в вашій обмеженій православієм голівонці :))))
Відповісти
прошу всіх не реагуйте на його коментарі!Ми йому9exaboto) приносимо тільки задоволення!
Відповісти
привелике :)), адже ви ж напевно вже не діти, а в видуманих друзів вірите. От якби просто напросто замінити вашого друга бога на наприклад якогось там ктулху, то вам лікар би поставив діагноз, а різниці то ніякої :)))
Відповісти
угу, а в твоїй вітер свище)при чому з народження, очевидно!
задоволення мине приносимо, адже цей непотріб не розуміє де радість,а де біда...
Відповісти
Згідна на 100 % ) Людині не вистачає чогось в житті, тому починає лювати в душу тим, хто в щось вірить.
Відповісти
та ні, це просто дико (і смішно, і кумедно) коли дорослі люди вірять в розмовляючих змій чи в інші нісенітниці :))
Відповісти
Дорогі брати і сестри! Я вже не раз вам писав. що в мені сидить біс. І може, не один. Сам винати його не можу. Це чорне говорить моїм ротом і голосом. Краще поможіть вигнати, а на всі мої образи не звертайте уваги. Краще подавайте за мене за здоров’я. Мене звати Рома. А чи хрещений чи ні не знаю.
Відповісти
Юр, ти? :)))
Відповісти
Юр, а все ж скажи! Якби хтось з незареєстрованих, підписувався твоїм ніком, або ніком ніком інших зареєстрованик користувачів до яких в тебе немає відрази, ти б пропускав би такі коментарі?? :)) Знаю що ти і сам часто "грішиш" тим що пишеш під різними ніками :))), але бути двуликим то твоя справа. А як же бути нам, що такого собі не дозволяє? Риторичне питання, можеш не відповідати :))))
Відповісти
На початку тексту: "Юр, а все ж скажи!"

В кінці тексту: "Риторичне питання, можеш не відповідати"
Відповісти
собі скажи :))
Відповісти
Сергеевич)), а тут он прав))
Відповісти
до речі, це явище називається гало або ореол. Трохи рідкісне, але звичне і зрозуміле явище.
Ну тільки не для хрестанутих :))))
Відповісти
У тебя ехавото еще все впереди...Жаль его...
Відповісти
у тебе також. Треба лише з мізків хрест вийняти :)))
Відповісти
А з мене треба чорта вийняти?
Відповісти
тобі треба школу закінчити для початку :)
Відповісти
Люди, простіть мене грішного. Я глибоко не щасливий, тому злюся на весь світ. Але в душі я глибоко жалію про це.
Відповісти