Луцький перевізник розповів, за яких умов повернеться на маршрути

Луцький перевізник розповів, за яких умов повернеться на маршрути
Директор ПрАТ «Луцьке АТП 10701» Сергій Дьомін, який обслуговував маршрути №3, 9 та 26а, розповів, коли зможе брати участь у конкурсі на перевезення.

Про це він розповів у коментарі «Конкуренту».

«Що стосується нас і АТП №1, то ми відмовилися встановлювати валідатори, договори із нами розірвали і ми не маємо права їздити взагалі. Виходити на конкурси, які будуть проголошені на решту незаповнених маршрутів, на умовах сьогоднішнього тристороннього договору, ми не будемо. Коли будуть змінені умови, то буде окрема мова», – зауважив Сергій Дьомін.

Також він зауважив, що протягом пів року кожного місяця перевізник подавав свої розрахунки та обґрунтування собівартості перевезень.

«На мій погляд, перше, що має зробити влада – це погодитися з нашими розрахунками. Коли ми дійдемо згоди собівартості перевезень, то тоді можна буде розмовляти про все інше», – зауважив перевізник.

Також додав, що це такі умови, які дозволять підприємству не розвиватися, а хоча б працювати достатньо рентабельно.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нах ти, знайдуть ті які не будуть умови ставити про підняття вартості
Відповісти
Замість 10 гімновозів, пусти 3 габаритних автобуси і чіткий інтервал 30хв. Да зробіть хоч щось! Досить жувати соплі і казати, що це неможливо.
Відповісти
У Києві давно перейшли на валідатори метро, трамвай, тролейбус і автобуси державних (комунальних) транспортних підприємств. Приватні маршрутчики відмовились виконувати вказівки влади і виграли. Приватна маршрутка - це мікропідприємство. Її водій повинен в будь-який момент мати з собою певну суму грошей. Поміняти колесо, заправити машину, придбати запчастину. Він не зможе швидко вирішити такі питання, тому що з валідаторів гроші йдуть через банк. І буде стояти на приколі, чекати з моря погоди. Нехай ініціатори установки валідаторів з міської влади придбають свої автобуси і ставлять на них валідатори. Хоч навіть по 10 штук.
Відповісти
Маршрут 6км - тривалість 50хв. ділим на 50 зупинок - інтервал зупинок - 120 метрів. Швидкість руху 7 км/год.
Якщо ви такі тупи, щоб оптимізувати свої упороті схеми руху, найміть кілька школярів, нехай вас, неуків, навчать.
Відповісти
Цього Дьоміна вже час ставити на місце! Нехай поставить валі датою, а потім тикає своїми розрахунками. В інших містах з більшою протяжністю маршрутів і ціна 5-6 грн, а він ще підвищення вимагає? От хто все це каламутить у місті! Досить піддаватись на його шантаж і треба з ним припиняти всі справи!
Відповісти
От придбає місто тих 30 тролейбусів, побачимо, що ви заспіваєте! Треба позбавлятись приватних перевізників - крапка!
Відповісти
Про маршрутки забути назавжди.Труять місто.Дизель-відстій.Подумайте про здоров'я людей.Еко транспорт весь світ запроваджує.А в нас спір про дизель.
Відповісти
Таких бариг, які хочуть наживатися на лучанах, і не хочуть працювати по-чесному треба гнати поганою мітлою.
Відповісти
Тепер валідатори покажуть ваші справжні прибутки, ваші "липові" розрахунки і поставлять крапку над і.
Відповісти
ПНХ такий перевізник хай катається в себе по території на своїх дахах.ху-ло на людей наср-в.Андон
Відповісти
Дьомін - ти все прочитав? Роби висновки!!!
Відповісти
Послати нафіг баригу ,на його місце повинні прийти чесні перевізники ,а він нехай здасть на металобрухт свої катафалки .
Відповісти
Дуже смішно читати всі коментарі, тих хто ніяк на роботу не може дістатися і парафінить перевізників. Така ситуація буде і далі і всі будуть їздити як кільки в банці, щоб валідатори були:). Мені то всеодно, я на машині, буду і далі спостерігати ваші "розбірки" зі всіма "пакращеннями" від яких звичайний народ страждає.
Відповісти
Бояться валідаторів, бо знають, що завищубть ціни, а водії з каси ще в кишеню кладуть. Будуть валідатори - будете реально знати скільки людей їздить. Поки що їжджу, поки на смартфон додаток нормальний не зроблять, щоб без картки розраховуватись.
Відповісти
Зробіть, щоб телефоном можна було розраховуватись - кюар код або нфс (NFC або QR )
Відповісти
Він явно не розуміє що поїзд без нього пішов а він зі своїм металоломом буде сидіти і облизуватись. Ще в позу стає і умови ставить.
Відповісти
Додаток, хоч і голімий, але вже повноцінно працює для оплати.
Відповісти
Який гоноровий пан Дьомін.
Начхати йому на простої: "Дєнгі давай!!!".
Це воно буде працювати не в тіні?
Та він швидше автобуси спалить свої і в Ізраїль чи в Кцапію переїде.
Відповісти
вс1 переходять 1м по х......й умн1
Відповісти
Алфьоров боїться показати свої заробітки?
Відповісти