Показали, який вигляд після реконструкції матиме Театральний майдан

Показали, який вигляд після реконструкції матиме Театральний майдан
Протягом останніх чотирьох місяців з вересня по грудень 2019 року управлінням містобудування та архітектури Луцької міської ради проводився Всеукраїнський закритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію облаштування Театрального майдану в місті Луцьку.

Наразі ж визначили переможця, повідомляє відділ інформаційної роботи луцької мерії.

У конкурсі взяли участь 7 проєктів.

Запевняють, що протягом місяця конкурсні проєкти мала можливість побачити та обговорити гроадськість, адже вони були виставлені у вигляді вуличної галереї вздовж вулиці Лесі Українки. 21 листопада провели засідання журі з підбиття підсумків архітектурного бліц-конкурсу, за результатами якого визначили переможців.

Зрештою, перемогу здобув проєкт авторського колективу Кирилюк Д.І., Нестерук Н.О., Кожина Ю.В., Вітинська О.Г., Костюк О.П.

Він й буде реалізований.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А можна ще менші фото будь ласка? Бо щось ну дуууууже добре видно.
Відповісти
Ось як легким помахом руки та оголошенням конкурсів/ реконструкцій відпала вимога до пана Палиці зробити БЕЗПЕЧНИМ центр міста проклавши підземний перехід.... а хіба хтось пам'ятає ці та інші обіцянки ;)....
Відповісти
А ще меньші фото не могли зробити?!!! Там хіба можна щось роздивитись?!
Відповісти
Зробіть посилання на якийсь сайт, де можна нормально переглянути проєкт...
Відповісти
А де ялинки? Їх планують в рубати?
Відповісти
А де підземний перехід.........
Відповісти
"По небу тучи бегают,
Дождями сумрак сжат,
под старою телегою
рабочие лежат.

И слышит шепот гордый
вода и под и над:
"Через четыре года
здесь будет город-сад!"

Темно свинцовоночие,
и дождик толст, как жгут,
сидят в грязи рабочие,
сидят, лучину жгут.

Сливеют губы с холода,
но губы шепчут в лад:
"Через четыре года
здесь будет город-сад!" "
Відповісти
Скільки років росли ялинки щоб їх зрубали? Ви на приколі?
Відповісти
Це тільки я вже бачу, як мільйони грошей відмивається, і нічого фактично не змінюється? Поміня.ть бруківку і облаштують фонтан ?
А де памятник Зеленському?
Відповісти
Хтось крім мене збирае обіцянки влади за роки незалежності стосовно площі?
Таке враження,що мешканці міста акваріумні рибки,без памяті.
Відповісти
а що не так з майданом? там єдиний недолік - це корито фонтану, з ним потрібно щось зробити, щоб не було убоге, а решта переробок - гроші на вітер
Відповісти
"Треугольник будет выпит! Будь он параллилепипед, будь он куб, едрёна вошь!" - де росли зплюндровані ялиночки, майже на тому місці приліплять Куба, якого "гармонічно" доповнить "дивовижний" стілець.
Відповісти
Хто хоче жити в лісі - повертайтесь туди. Ці йолки вершина несмаку комуняків. Погано, що хохли захищають їх.
Коли ви вкалуєте в Польщі, сходіть крім магазину в місцеві парки і сквери і побачите що то таке садово-паркове мистецтво. Плачуть за йолками.
Відповісти
Зі сторони Хмельницького зробили легальний заїзд для машин - виклали напівсферами половини ширини і метрів 150 до Палацу Культури.
Яка реконструкція, який дизайн, як площа - хохляндія рулить.
Відповісти