У центрі Луцька розрили вулицю. ФОТО

У центрі Луцька розрили вулицю. ФОТО
У Луцьку реконструюють вулицю Сенаторки Левчанівської.

Половина вулиці 31 травня вже розрита.

Наразі тривають роботи на відтинку між вулицями Богдана Хмельницького та Лесі Українки.

З вулиці повністю зняте перекриття з проїзної частини. На тротуарі роботи не проводяться. Працівники вкладають нові бордюри і невдовзі робитимуть основу під майбутнє покриття.

Вулиця зараз перекрита для проїзду.

Нагадаємо, ремонт вулиці почався 28 травня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дороги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скромні все-таки в Луцьку муніципали. Ні, щоб вписати в бюджет висадження каштанів...
Відповісти
А я по своей наивности и глупости всегда думал, что "центральная" у нас - проспект Воли.
Відповісти
І кому та вулиця мішала? Руху майже ноль, ліва сторона безплатна стоянка. Але ж гроші треба зарити-відмити тихенько. Краще б на мості на Рованці хоч би ями позасипали, мовчу про ремонт. А то знов скоро почнуть буряки возити, що зірве запланований щк на 2011 рік ремонт.
Відповісти
Всё новое - хорошо забытое старое. Вспомните сколько раз меняли и сколько денег втюхали попередники в чудо покрытие на спуске к старому базару = колхозному рынку. Да и бордюры те что выдирают - вечные из натурального камня, а ставят фуфло...
Відповісти
В пропорції Київ-Луцьк це можна прирівняти до каштанів. І кому та вулиця мішала?
Відповісти
Ця вулиця не заважала, ніби як другорядна, але наводять
марафет для високих гостей. Сюди й Пятницька гірка відноситься, не сіло не впало, терміново фонтан знесли
і т.д. Це так "ПОКРАЩАННЯ" роблять. Роблять ремонти,
а кошти звідки? Не думаю, що це було передбачено в бюджеті.
Відповісти
ні хрена собі
Відповісти
Готуються до приїзду Азарова на відкриття дозвільного центру. Треба було б його провезти через все місто, щоб дороги кругом поремонтували.
Відповісти
Ну що тий перед ким паніку піднімаєш. Усі клієнти це вже знають 5 років. Ти б щось розумне написав про тих, хто вкрав ці гроші, про начальничків, які не збираються їх повертати. А то плюєш в море і думаєш, що твій плювок відрізнятиметься.
Відповісти
"розрили вулицю " - риють свині...
Відповісти
Прибирають місто від вул. Рівненської до Луцького замку. Будинки підмарафетили, біля замку місток замінили, стару халупу біля Лесиного ясена теж реконструювали. А за ями на мості біля села Рованці взагалі забули.
Відповісти
Поремонтуйте 15 метрів дороги пр.Соборності поворот на Молоді!!! Це ганьба мати у густонаселеному "спальнику" з інтенсивним рухом таку дорогу!!! Ауууу???!!!
Відповісти
Молодец Романюк!Один вокзал чего стоит!Мой респект!
Відповісти
Вокзал - Укрзалізниця будувала!!! Луцьк тільки дорогу і прилеглу теріторію марафетили!:)
Відповісти
Якщо я не помиляюсь, то ще при Кривицькому А.Ф вирішувалось
питання про реконструкцію луцького вокзалу, але не склалось. Тоді ще Кирпа міністром був. А зараз при Романюку ( я думаю що при подачі Кривицького бо був радником у Романюка) при сприянні Клімчука - це здійснилось, бо серед обласних центрів України у Луцьку був найгірший вокзал.
Відповісти