«Волинь» програла у себе вдома

Третя зустріч «Волині» і «Дніпра» у цьому сезоні закінчилася перемогою дніпропетровців.

Гра відбулася 26 листопада у Луцьку на стадіоні «Авангард».
Дніпропетровці забили два м'ячі у першому таймі.

Дублем відзначився Нікола Калініч. Спершу нападник вийшов віч-на-віч з Віталієм Недільком, обіграв його та відправив м'яч у порожні ворота. А за сім хвилин хорват пробив головою, і м'яч від руки голкіпера опинився у сітці.

На початку другого тайму лучани скоротили відставання – забив Рамон Лопес. Але більшого господарям не вдалося.

Нагадаємо, що у двох попередніх зустрічах «Волинь» неодмінно перемагала «Дніпро» – 2:1 у чемпіонаті та 3:2 у Кубку.

Джерело: ПроСпорт