Луцьк з висоти пташиного польоту: старі фото

Луцьк з висоти пташиного польоту: старі фото
В інтернеті з'явилися старі аерофото Луцька.

Світлини опубліковані на сайті Access Denied.

"Давненько ці фотографії у мене лежали на комп’ютері, вже і не пам’ятаю де дістав, причому якість у них досить пристойна. Знято на плівку, і відскановано професійною фотолабою", - написав адміністратор сайту, який додав фото.

На світлинах - Театральний майдан, вхід в парк культури та відпочинку імені Лесі Українки, ринок, на місці якого нині стоїть торговий центр "Гостинець", вулиця Лесі Українки та інші об'єкти.

Швидше за все фотографії зроблені у 1990-х роках.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красота!
Відповісти
базар на Ювілейному - ностальгія ))))
Відповісти
Вааще оболдеть!)
Відповісти
Можу сказати, що це або 1996, або 1997 рік. Не раніше і не пізніше. Поясню чому: в кадрі на 3-му фото засвітився тролейбус марки ЮМЗ Т2, а перші машини цієї моделі до нас прийшли в кінці 1995 р. Оскільки на фото явно травень, то найраніше - це 1996 р. 1998 р. відпадає, бо вже тоді розпочалася реконструкція проспекту Волі, дерева були зрізані. Тому це або 1996, або 1997 р.
Відповісти
Фото не такі вже і старі)
Відповісти
16 фото - раритет. Базар біля Ювілейного. АААААААААААААААААААААА. Тож моє дитинство.
Відповісти
Дитинство на ... базарі?!:)))
Відповісти
Осмелюсь предположить, что автор Чухрай Виктор.
Відповісти
Скорее всего ты прав. А пилот -Коваев Виктор - они до сих пор вместе летают на городом и делают отличные фотки.
Відповісти
Круто Така якість хороша!
Відповісти
і досить таки зелене місто за виключенням забудови 80-х
Відповісти
Ну, пр. Воли весь зеленый. Спасибо Антоше Кривому, покращав так, что от дождя негде спрятаться.
Відповісти
Зверніть увагу машин мазйже немає нф на дорозф ні в дворах будинків...класно було без пробок катаєшсяґ собі...
Відповісти
І спотворених вивісками фасадів, і надокучливої реклами немає - тільки скромний, в тон фасаду будівлі, бігборд над центральною аптекою.
Відповісти
В будинку по Волі, де магазин "Освіта", ремонт даху (половини накрита тільки плівкою). Якщо взнати коли робили ремонт покрівель (це не складно для журналістів "вп", думаю), можна й зрозуміти, я якому році були зроблені фото.
Відповісти
Думаю, що це було років 7-10 тому, а не в кінці 90-их
Відповісти
Читайте мій пост вище, там все обгрунтовано
Відповісти
Я не вірю, що Луцьк був таким чистим)))
Відповісти
ну так, вибачте, з висоти гамна не видно)))
Відповісти
Класны фото
Відповісти
ДЯКУЮ.СПАСИБО.thank you.
Відповісти
אַ דאַנק
Відповісти
А чому на ідиш перейшли?)
Відповісти
Дякую дуже! Класнючі фото!!! Ностальгійні...
Відповісти
дякую! додав до своєї колекції
Відповісти
На мою думку це десь 1999-2000 роки.
А краще, якби автори самі сказали коли то все було.
Відповісти
Реконструкція пр. Волі почалася в 1998 р., коли зрізали дерева, а тут вони ще присутні, так що Ви помиляєтесь. Це 1996 або 1997 р., читайте мій пост вище.
Відповісти
Період до 1996 року - ще присутня автостоянка на місці "Юванта". Її у 1996 році забрали у автовласників і почали будувати ТЦ.
Відповісти
Значить на фото 1996 р., раніше бути не може однозначно
Відповісти
Скільки зелені було! Краса!
Відповісти
Які КРАЄВИДИ!!!!!!!!!
Як було гарно, зелено, спокійно!
От тепер треба редакції по 2 фотки поряд поставити: як було - і як є.
Особливо акцентувати увага на 5-10 річній давності!
Бо якщо показати, що тут було у 1970 хоча б року і тепер, то хочеться не тільки плакати, а й брати вила!
Колись старалися симетрію вдосконалювати, а тепер суцільний хаос,так званий: творчий політ!
Скільки вже літати можна?!
Збивайте їх палками!
Літуни,блін!
Відповісти