У Луцьку просять відмінити штрафи за готівковий розрахунок у маршрутках

У Луцьку просять відмінити штрафи за готівковий розрахунок у маршрутках
В обласному центрі Волині просять відмінити штрафи за оплату проїзду в громадському транспорті міста готівкою.

Про це йдеться у петиції в Єдиній системі місцевих петицій.

Так, Олександр Потапенко вважає, що штрафи за готівковий розрахунок - незаконний.

"В маршрутку зайшла дитина - на е-квитку немає коштів, ще одна пасажирка - додаток в телефоні не працює", - йдеться у тексті петиції.

За словами чоловіка, в Луцьк приїжджають люди з інших міст і відсутність електронного квитка може викликати у них незручності.

Петицію зареєстрували 15 січня. Станом на 21:00 її підтримали 14 людей. Як відомо, для розгляду петиції у міськраді, її повинні підписати мінімум 300 людей протягом 14 днів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От і живіть далі отак
І ненийте що так погано жити вам
Ви ж самі нехочете нічого робити для кращого життя.
Зайців штрафують кругом. І все законно.
Відповісти
Поясніть:я приїхав в Луцьк о 23.00 АС 1смартфону немає,електронний квиток коштує 15 грн на дві поїздки,де маю ввечері його купити?чому маю платити 7.5 грн одна поїздка,а ще (за маї кошти)встановлений час його використання?????це що?
Відповісти
Мені теж вже набридло платити за проїзд. ШТРАФИ ГЕТЬ!
Відповісти
В обласному центрі Волині просять відмінити штрафи за оплату проїзду в громадському транспорті міста готівкою.Де тут написано не платити? Люди платять,налом бо нема можливості іншим шляхом сплатити.А тут уже бачу за шару топлять.Ідіоти.
Відповісти
Перестаньте розповсюджувати брехню в своїх дописах. Зовнішній вид валідаторів у Луцьку зовсім інший. Цим ви вводите в оману читачів. Мені пишуть з Києва в чому у вас проблема це супер валідатори і можна розрахуватись банківською карткою. А по факту у нас встановлене яке Г. Volynpost у вас фотографа немає, чи лінь в інтернеті знайти фото валідаторів таких як у Луцьку встановлені? Редактор ваші дописи бачить і йому все ок?
Відповісти
Штрафы за оплату "наличкой" - незаконные. Причин неоплаты чз валидатор много до тех пор пока не отлажена будет система. Оплативший проезд деньгами не является "зайцем" - его не за что штрафовать.
Відповісти
Для стада баранів ввели єдиний еквиток тільки у луцьку .Скрізь є альтернатива у оплаті . Пустоголові та

недолугі керманичф міста .Лучани чекаемо на вибори мера
Відповісти
Незаконно отсутствие городского головы уже три года.
Відповісти
Був сьогодні у Луцьку. Я до вас на один день. Мені до поліклініки №2 і назад. Навіщо мені картка за 35 грн, коли я найближчим часом не збираюсь сюди приїжджати? Наступного разу, може, вже їх відмінять. Так вже хрін з тією карткою. Її купити ще той геморой. В мене було не так багато часу. Коротше, чули дзвін, але не знають де він. Система потребує вдосконалень і конкретних. Бо зараз - це гемор, не знаю як для містян, але для гостей це капець. Поки не буде альтернативи для CityCard готівка має ходити.
Відповісти
Тільки спробує хтось тицьнути в плече своє "пердабудьласка" - у писок плюну, замість штрафу.
Відповісти
А як тицьнуть еквиток передати до валідатора то цілуй в жопу.
Відповісти