Фотовиставка Діми Goami

Фотовиставка Діми Goami
Свої фотороботи у виставці на ВолиньPost презентує лучанин Дмитро Лопатін.

Народився і проживає у Луцьку. Працює у багатьох сферах фотографії. Офіційний фотограф міжнародної медіа-компанії Lime Art Group. Активно подорожує світом.

Далі Дмитро розповідає про себе сам.

***

Привіт! Я – Діма, як фотограф більше відомий під псевдонімом Goami. Фотографією зацікавився не так давно, близько 5 років тому. Це було хобі, яке трансформувалось у досить серйозне захоплення, а потім у професійну діяльність.

Надаю перевагу роботі зі статичними об’єктами: зйомка міської архітектури, пейзажів, предметна зйомка, інтер’єри.

При роботі з людьми роблю акцент на непостановочних кадрах – намагаюсь зловити момент, передати емоцію, те, що неможливо повторити. Надаю багато уваги пост-обробці фотографій.

У цій фотовиставці вперше презентую свої фото, зроблені під час нещодавної поїздки до Канади.

Не уявляю своє життя без подорожей і музики =)

Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Люксембург
Люксембург
Торунь, Польща
Торунь, Польща
Прага, Чехія
Прага, Чехія
Париж, Франція
Париж, Франція
Онфлер, Франція
Онфлер, Франція
Прага, Чехія
Прага, Чехія
Прага, Чехія
Прага, Чехія
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торунь, Польща
Торунь, Польща
Трувіль, Франція
Трувіль, Франція
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Берлін, Німеччина
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Париж, Франція
Канада, Ніагара
Канада, Ніагара
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада
Торонто, Канада

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
просто неперевершено!!!
Відповісти
Гарні місця, гарні світлини, гарна обробка! відчувається уже вироблений власний стиль, рівень
Мені подобається
Відповісти
Реально не вистачає цицьок. Ну хоч парочку....
Відповісти
А якою камерою знімаете?
Відповісти
фото захоплюють... супер))
Відповісти
Дуже файно!!!
Відповісти
гарні міста
Відповісти
Гарнi фото, але на деяких фото Париж схожий на Нiдерланди. Не суттево. Набридли весiльнi фото. Мiста виявились набагато привабливiшими. Захiд ,панове.
Відповісти
Гарно))
Відповісти
Чудові фото. як на мене-це найкращий фотограф у Луцьку!
Відповісти
Найкращі пейзажні фото...,а все інше-штандарт)))
Відповісти
Фантастика!)
Відповісти
Діма - талант!)
Відповісти
Реально сильні фото! навіть слово фото не підходить, потрібно або світлини або роботи! +5)
Відповісти
дійсно талановитий фотограф! Прекрасні світлини, хороша людина)
Відповісти
Діма, а слабо зганяти в якісь Локачі, чи там Любошів і забацати фотосесію звітти. Ото була б бомба. Фоткі нормальні бо Торонто чи Париж тож тобі не якийсь там Мухосранськ-Великий.
Відповісти
підтримую..! Але архітектура дійсно класно знята! Навіть забугор без таланту та досвіду нормально не знімеш, що показали деякі учасники даної виставки..) От весільні фото хоть і набридли, але вони як лакмусовий папірець на професійність та художній смак автора. У Діми вони досить непогані.
Відповісти
Архітектура варта уваги, безперечно.
Весілля, панове - це заробіток і хочете чи не хочете, а показувати їх треба. Самі розумієте - можливо будуть клієнти :))
Дмитро, приділяйте увагу фотографуванню архітектури і надалі!.
з повагою Ага.
Відповісти
він стовідсотковий амфетамінщик
Відповісти
фотки непогані, але на рахунок Любешова 100% правий.. поїдь туди і спробуй там зробити канфетку! ну і зміни імідж, а то змахуєш на педрилкіна! Будь мужиком!
Відповісти
та зараз фотограф кожен другий, хто не має роботи і купив фотоапарат!тяжко здивувати знанням фотошопу( на рахунок іміджу доля правди є. Схожий на цих, які роблять для киян паради.
Відповісти
Класні фотки! Об'єкт і місце зйомки багато чого додає.
Відповісти
Класні фотки. Мені забагато ефекту "Рыбий глаз"...та кольора кислотні. Надто багато ефектів.
Відповісти
Можливо варто змінити назву рубрики на "Фотошопвиставка"
Відповісти
Гамнистість в наших людях жила, живе і вічно буде жити. Хоч би Джионіс виставлявся всерівно втоптали б в бруд. Діма тебе просто неймовірне баченя широкого кута. Приємно спостерігати за творчим ростом автора
Відповісти
Згідна з думкою Віктора! А Діма молодець, завжди вважала його талановитим фотографом. І на рахунок Локачів і тд., думаю якби Діма захотів (ну і звісно якби там було що фотографувати)зробив би світлини на 5+...
Відповісти
Кому забагато ефекту "рибій глаз" і кольорів- прохання перейти на сторінку іншого фотомитця))))). Це його характер і його стиль)))). Фотограф не може дозволити собі подобатись всім, це зрозуміло)) Він класний, він творчий і приємний!!! Чудова кольоропередача, відчуває композицію, вміє співпрацювати з клієнтом, чистий, світлий.... Успіхів)))
Відповісти
Мегаурбаністика, тонкий флер старовини і гарні персонажі... але не треба вже так ідеально підчищати роботи, залиште їм трохи життя. Але все-одно - гарно!
Відповісти
Гарні та цікаві фото, чудові кольори, іноді можливо забагато насиченні ну і не завжди я розумію його бажання знімати на широкий кут, спотворюючи пропорції.
Але це його стиль і в цьому він Майстер.
Діма, бажаю тобі гарних творчих досягнень та чудової фінансової оцінки твоїх старань.
Відповісти
Дуже-дуже гарно!!! І Дімка теж симпатичний)))
Відповісти
фото із закоханими на фоні Ейфелевої вежі - вражає! як на мене, просто геніальний знімок!
п.с. от такі у нас люди:ну обов"язково треба висловити своє "фе"! в людини свій стиль і своє бачення фото. ти зроби краще, а потім давай поради!
Відповісти
Дуже якісно! Проте, мало душі(( Але це моя суб'єктивна думка. За техніку +1000!!!!
Відповісти