Депутату Гузю не дали приміщення на прес-конференцію через портрет Януковича

Депутату Гузю не дали приміщення на прес-конференцію через портрет Януковича
Голова Волиньради Володимир Войтович не дозволив депутату Ігорю Гузю (на фото) проводити прес-конференцію в прес-клубі облради, бо "фронтовик" під час заходів у цьому приміщенні знімає портрет президента Віктора Януковича.

Про це Гузь розповів 5 червня під час прес-конференції.

З його слів, Володимир Войтович заборонив проводити зустріч з журналістами в прес-клубі з політичних мотивів.

"Він сказав, що я весь час знімаю портрет Януковича", - зауважив депутат.

На переконання Гузя, кожен депутат має право так вчиняти. Мовляв, він - противник Януковича та бореться з "режимом регіоналів" і не погоджується з тим, що під час заходів за його участю в приміщенні висіло зображення президента.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
боротися з "режимом регіоналів" таким способом нічого не дасть, може ще зробити ляльку вуду януковича і повтикати і нього голок???
Відповісти
Янукович – президент. Потрібно поважати цей інститут влади, а не по дитячому реагувати "люблю, не люблю".
Відповісти
схилим голови перед начальниками..богом данними(?)..що ж він той портрет запихав кудась..він просто зняв..
Відповісти
Напевно краще шанувати державні символи, а не портрети...
Відповісти
Гузь корчить з себе репресованого!!! Ржунімагу!!!!!!
Відповісти
черговий луз гуся
Відповісти
Увидев это фото, Сталоне нервно курит в сторонке.
Відповісти
Пане ГУзь! Ото боротьба), де реальні дії? дешевий піар!
Відповісти
Памперс - друг Гузя!!! Ура тавагищі!!!
Відповісти
працував з щєрбіцкім.маладой..
Відповісти
Чому так багато людей не любить цього опозиціонера.
Можливо тому, що він неприємний як людина...
Відповісти
треба щоб всім як людина підходив..а кому як мужчина приємнимй..така суть українського полішука виборця..такі і наслідки..
Відповісти
тігіпко підходив.костюм,ареол людини з тайними знаннями..це в той час як тоді банкіри так звані всю матеріальну частину своїх промахів переложили на вас..стабільнуті..
Відповісти
Тому що балабол и нероба!!!
Відповісти
Ну й багато... Аж раптом двійко-трійко хлопчиків з дівчатками що на утриманні у адміністрації. Портрет у кабінеті слуги режиму, ще якось можна зрозуміти, а у пресклубі Волиньради, до якої входять кілька партій... Повна дурня і полішуцьке дуполизство. У туалеті цієї "шанованої" установи теж портрети у кожній кабінці?
Відповісти
А чотири роки тому чий портрет висів? Не в тему ви вякнули!:)
Відповісти
То най пан депутат скличуть прес-конференцію удома на фоні портрету хоч Яценюка, хоч Тимошенко, хоч Памели Андерсон, хоч дідька лисого. І піаряться на здоров’я. Дешево, сердито і, головне, відповідатиме принципам чи забаганкам.
Відповісти
Ні, Войтович мабуть чогось іншого боїться,бо портрета можна після прес-конференції і назад повісити.Ну то чого ви, п. Войтовичу, насправді боїтеся?
Відповісти
Ігарьоша! Завершуй ти сьогоднішню піар-акцію! Обделался по самое не могу!:)))
Відповісти
нема за кого голосувати -ці повії тільки вивіски міняють і з партії в партію скачуть-електорат для них сміття
Відповісти
канструктівних.за тих що пройшли школу руководства камсамолом.
Відповісти
Гузю респект і уважуха
Відповісти
До Гузя можна відноситись по різному, але варто признати, що він не сцикун.
Відповісти
Він просто піз..н. А таких на Волині вистачає.
Відповісти
ти канструктівний..дякую за хліб що є.за воду з крана.за світло..без вас пропало б.
Відповісти