Жителі Забороля не хочуть бути лучанами. ВІДЕО

Жителі Забороля не хочуть бути лучанами. ВІДЕО
Жителі Заборольської громади не хочуть, щоб їхня ОТГ була частиною Луцька.

Про це селяни заявили на сесії. Майже всі мешканці, 94 %, підписались проти приєднання, - повідомляє 12 канал.

Люди вважають, що їхня ОТГ розвиватиметься краще, коли буде самостійною.

Приєднатись до Луцької громади заборолівчанам пропонують в області, хоча, Мінрегіон бачить ОТГ самостійною.

Такої ж думки і в сільраді, тому місцеві депутати написали звернення до керівництва області, де вказують що заборольська громада хоче залишитись незалежною. За це проголосували одноголосно.

Таке рішення схвалили і мешканці.

Заборольська громада існує майже три роки. Її голова Валерій Боярський переконує, що ОТГ працює ефективно.

У громаді сподіваються, що в облдержадміністрації до них дослухаються.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Наклонить, есть много возможностей.Начните с маршрутки...........Сами запросятся.
Відповісти
Ну тоді хай не їздять до нас на роботу, і діти хай вчаться в своїй школі...
А то користуються благом міста, а дяки неякої
А почати з того що 251 прибрати з центру
Відповісти
І правильно роблять, а НАКЛОНЯТЬ скоро укропчиків!
Відповісти
251 прибрати з центру - кишка тонка в необраних!
Відповісти
там щось нечисто.. мотиви ?..
Відповісти
молодці мають стержнень а то в прилуцькому одні сцикуни проживають
Відповісти
З гербу зображення замку прибрати, кучку гівна намалювати.
Відповісти
Забрати,нагнути... Дибіли. Ти саме одне з другим щось зробило для того міста. Тільки й вміють-сидіти і гавкати
Відповісти
До Ірини. То може пані скаже яке відношення має Забороль до зображення Луцького замку на гербі Забороля ? Жодного.
Закон про освіту читайте - там відповідь, про привязку до міста-вулиць до шкіл - до чого тут Заборольські дітки до шкіл-садків міста ? Якщо Забоголь є селом - то і маршрутні таксі (перевезення) відповідно до автостанції, а не по місту.
Відповісти
То може пану дуже заважають ці діти,чи та маршрутка. Я не з Забороля і поняття не маю,яке відношення має замок до гербу,але бісить те,що весь цивілізований світ побудований так,що держава для людини,а не навпаки. Всі добре розуміють,для чого це робиться,але це вже не совок,людей нагайкою в Луцьк не заженеш. Хай Луцьк запропонує щось вигідне громаді. Цим цирком він тільки налаштовує проти себе...
Відповісти
Хочу довести до відома коментаторів, які прагнуть нагнути. Жителі Забороля, які працюють в Луцьку податки платять в Луцьк, а не в ОТГ. Батьки діток, які відвідують садочки і вчаться в міських школах платять на рівні лучан. А лучани так само їздять маршруткою 251. А приєднати хочуть, бо землі міським чиновникам в Луцьку уже ніде брати.
Відповісти