вхід реєстрація

Волинський митрополит ‒ в реанімації у важкому стані

Волинський митрополит ‒ в реанімації у важкому стані
Керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополит Волинський і Луцький Ніфонта госпіталізували у важкому стані.

Нині він перебуває у реанімації, - повідомили у прес-службі УПЦ МП.

"Владика у важкому стані, тому всім православним християнам необхідно посилити свої молитви за одужання нашого митрополита", - кажуть в єпархії.

Зокрема, під час робочого візиту до Італії, із благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого митрополита Володимира, у Мілані була звершена Божественна Літургія за здоров'я владики, яку очолив секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Олександр (Драбинко).

Йому співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук та голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Нагадаємо, через проблеми зі здоров'ям Ніфонт не прибув на благодійний фестиваль "Волинський благовіст".
Теги: Ніфонт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто знає, скільки йому років?
Відповісти
Я якраз була на приймальному, бачила, як його привезли....губи сині і він ніякий.
Відповісти
Молимо у Бога, многих літ владиці Ніфонту, щоб Бог послав щвидкого одуження, на довгі роки.
Відповісти
Молимо Бога за здоров'я владики Ніфонта.
Відповісти
Що він конкретно зробив для людей\дітей\бідних, що його так возвеличувати і робити ідола, та стелитися з таким набожно-ненатуральним співчуттям?
Відповісти
Правильно поставив запитання!!!
Я можу дати відповідь: НІЧОГІСІНЬКО НЕ ЗРОБИВ!!! Ну дав змогу замутить лаванди своїм братам по церкві. Близьке оточення тепер теж пересувається на лексусах)))
Ну дай Боже Ніфонту одужати, звісно. І переосмислити цінність грошей і здирництва з простих вірян!
АМІНЬ!
Відповісти
Пан з Волинського воєводства,кожна людина хоче,дає а хоче не дає гроші на храми.Це наш вибір.Ми його робимо свідомо.А що батюшки з ціма грошима роблять,то їх діло.Цікаво,що б ти написав якби владика приїхав на якесь богослужіння на "Таврії"?:)
Відповісти
Якби приїхав на "Таврії"... до дитячого будинку та дав би пару тисяч гривень для дітлахів - я би похвалив. А так - не можу сказати нічого хорошого про цього добродія.
На рахунок "свідомого вибору" - погоджуюсь. Моя думка: краще купити бідній дитині шось поїсти чи якусь іграшку передати в дит.будинок, а ніж в церкві подавати.
Відповісти
Владика Ніфонт це достойний пастир. Якого я особисто поважаю. Молю Бога за його здоров'я. Його добрі справи бачить Бог, бачать люди.
Відповісти
ок, озвучте 5-8 великодушних справ дєдушки, для темноти непросвіщеної, дякую
Відповісти
Набери в Google "Владика Ніфонт благодійність", знайдеш багато цікавого.
А потім набери своє ім'я і фамілію, зможеш порівняти.
Відповісти
Відповідаити вам, що проти вітру плювати, але все ж - хтось розумний - та прочитає. В єпархії, якою керує владика Ніфонт, більше українства, ніж в так зв. УПЦ КП. Співати у храмі Червону калину - це ще не українство. А справи владики всі відомі: благодійні концерти, фестивалі і т.п. , коли сиротам і бідним людям назбирують сотні тисяч гривень. І на все є облік. А врешті, то якщо ви віруюча людина, то ходіть у свій храм, не грішіть, і просіть Бога, аби простив вам вашу брехню.
Відповісти
НИФОНТ очень порядочьный человек ГОСПОДИ спаси еГО!!!
Відповісти

"Я можу дати відповідь: НІЧОГІСІНЬКО НЕ ЗРОБИВ!!! Ну дав змогу замутить лаванди своїм братам по церкві. Близьке оточення тепер теж пересувається на лексусах)))
Ну дай Боже Ніфонту одужати, звісно. І переосмислити цінність грошей і здирництва з простих вірян!
АМІНЬ!"

Ага, владика їздить на Рено Сайнс ( http://autos.muamat.com/images/listings/bigThmb/thmb_umair-1188413150-0.jpg )отаке от,
Відповісти
Мені особисто також Ніфонт нічого не зробив,але це не значить,що треба радіти з того,що людина захворіла і бажати їй смерті.НЕ КОЩУНСТВУЙТЕ!!! БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!! А НІФОНТУ - ЩОБ БОГ ДАВ ВИЗДОРОВЛЕННЯ ТА ДОВГИХ РОКІВ ЖИТТЯ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Христос Воскрес!
"Горе вам, когда все люди будут говорить о вас хорошо!"(Лк.6,26)
Не звертайте на пусті провокації, адже вони зовсім не мають за собою смислу.
Краще з чистим серцем і без образ на ближніх своїх, молити Милосердного Бога про швидке одужання нашого дорогого Владики Ніфонта, щоб Господь послав йому сили здолати цю недугу, а також продовжити його нелегку працю, щоб разом з Владикою ми молилися в добудованому храмі "Всіх Святих Землі Волинської" ще довгі роки.
Господи спаси і сохрани нашого Владику Ніфонта!
Відповісти
На останньому фестивалі, який організував митрополит НІфонт було зібрано 250 тис гривень для дітей сиріт.
Це - 4-й фестиваль, а ще є більш ніж 20 благодійних фестивалів (зимових) та низка подібних акцій. на кшталт зборів коштів для онко і тд
Відповісти
Подуріли люди!!!!!! Розберіться хто на чому їздить, Михаїл доречі якраз і їздить на бентлі! Чоловік хворий, незалежно від матеріального статку і віросповідання, кольору шкіри і нормальна людина лише поспівчуває, а всіляке бидло буде зловтішатись і обливати брудом - ЦЕ ПО ХРИСТИЯНСЬКи? незалежно до якої конфесії ти належиш,у ваших храмах це проповідують? Мені шкода вас, ваших дітей..... та взагалі страшно і огидно від того що поряд є такі "гуманні активісти", які роблять з себе правидників, а когось змішують з землею!ПАМЯТАЙТЕ кожному буде по ділах його, тому слідкуйте кожен за собою!!!!!!!!!!
Відповісти
Ми всі будем у його віці, у нас є батьки, діти, і треба памятати про ефект бумеранга.......ви собі це бажаєте????? А потім будете плакатиі просити Бога допомоги, а найголовніше, кричати за що це мені???? Дорогі мої слідкуйте за тим що робиться у вас вдомі, сімях, у душі і тоді стане краще і легше жити, а не видивлятись чужі скалки, забуваючи про свої колоди!!! Ніфонт сам буде відповідати за свої гріхі, і жодного оправдяння йому як і кожному з нас не буде, АЛЕ ПАМЯТАЙТЕ ЩО ЧЕРГА ДІЙДЕ Й ДО НАС, можливо до когось і швидче ніж до Н., от про це варто думати....
Відповісти
ага :)))
Відповісти
"Ніфонт сам буде відповідати за свої гріхі, і жодного оправдяння йому як і кожному з нас не буде.""

Да?
А чого як хоронять алкашів, які вбили себе горілякою, на голову ложать проїзний в рай і батюшка співає щоб Бог забрав його до себе? Хто пояснить?

Нема що нажиматит тут на бумеранги, всі там будем, лалала.
Всі з праху вийшли і в прах підем, так було є і буде.
Амінь
Відповісти
Міша, ти сам відповів на свої запитання..... Можна говорити про те що ти знаєш напевно, спочатку розбирись що кому ложать і для чого, а потім філософствуй!!! Не занаєш не лізь, а якщо чимось цікавишся підійди до будь якого священика і він тобі все пояснить а не розводь димогогію там де не треба!
Відповісти
Ну да, порозказуй мені малограмотна совість, що робити і до кого ходити.
Моліться за здоров"я дєдушки, а то тратите час на ці безглузді коментарі, котрі нічого не прояснюють, і не несуть конкретного змісту.
Відповісти
міша, а що тоді тут робитш ти? він тобі байдужий, зовсім чужа для тебе людина ..... прочитав, то йди собі стороною далі!!!! Думаю ніхто сумувати не буде
Відповісти
А чому його в реанімацію повезли а не в церкву? що, мощі з моливами та іконкаи вже не допомагають?
Відповісти
Ну так вперед, духовно підтримувати під стіною лікарні, поспівати пісень, підтримайте наставника духовно, а не топчеш тут клавіатуру
Відповісти
А ти що тут робиш,га? тобі взагалі має бути фіолетово? Щось не подобається, то не випендрюйтесь в інеті а йдіть на майдан, до лікарні і там покричіить .... слабо?! Поховались за моніторами і справидливість чинять, розповідають тут хто є то.... Робін Гуди блін))) займіть ділом!!!!!!!!! А не нападання нам людину похилого віку
Відповісти
а яка вам різниця хто що де робить? Совдеп??:)) закон ніхто не порушує. А "на вкус і цвет - все фломастери разние".
Подумаєш, старець вмирає.... Кожен день таке відбувається....
Юр, прювєт :)))
Відповісти
Юр! то може просто забань. Або поясни чому мої коментарі чистять! Який пункт правил я порушив?
Відповісти
і ще. Раз ти витер коментар на який я відповів, то чому не витер мій?
Відповісти
Слава тобі Господи) На одного москаля менше стане)
Відповісти
це так по християнськи :))). амінь :)))
Відповісти
Хіба це благодійність, дерти з усіх держслужбовців в обовязковому порядку певні суми навіть не цікавлячись яка у кого зарплатня. Звичайна обдиралівка. У яку б церкву ти не ходив, чи й не ходиш взагалі у жодну, а Ніфонту мусиш відстебнути обовязково, якщо ти держслужбовець. Ще й налом, перекази не рахуються.
Відповісти
І в якій це організації відбувається?????????? Може взагалі Ніфонт у тебе зарплату забирає і квартиру примусив переписати......... нащо вже такий брєд писати......
А якщо хтось і перечислює на благодійність якість кошти, зокрема і пожертву на храми.......то напевно в луцьку це робить багато колективів, треба ж повипендрюватись, і показити яекі ми хороші
Відповісти
Ти краще розкажи які в держслубовців зарплати, пенсії, про путівки на оздоровлення, премії?!
Відповісти
ХАЙ ЖИВЕ ВЛАДИЧЕНЬКА ЩЕ 100 РОКІВ. А ЗА СВОЇ СЛОВА КОЖЕН ВІДПОВІСТЬ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ, ЩЕ В ЦЬОМУ СВІТІ. І КОЛИ ЗАБЕРУТЬ КОГОСЬ З ВАШИХ РІДНИХ В РЕАНІМАЦІЮ, - НЕ ПРОСІТЬ БОГА ПРО ДОПОМОГУ....
Відповісти
А чого, обідиться бог, що про "супер-святого" Ніфонта люди правду говорять і нге простить, всепрощающий?
Відповісти