Проти об`єднання з містом: жителі волинського села перекрили дорогу. ФОТО

Проти об`єднання з містом: жителі волинського села перекрили дорогу. ФОТО
На Волині селяни перекрили дорогу на знак протесту проти об`єднання їхньої громади із містом Володимр-Волинський.

Про це повідомляє Суспільне Волині.

Йдеться про село Заріччя. Зарічанську об’єднану територіальну громаду планують приєднати до Володимира-Волинського, створивши Володимир-Волинську ОТГ. Жителі громади - категорично проти, бо вважають, що їхня громада - самодостатня.

Нещодавно представники Зарічнянської ОТГ приїжджали до Волинської ОДА, щоб вирішити це питання.

Відтак, жителі села Заріччя перекривають дорогу поблизу села Новосілка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жителі вважають? А жителі фінансисти, економісти? Коли вже той безлад закінчиться?! Треба з самого початку було зробити як у Польщі, за ніч приєднали і все! А наші почали сюсюкатись, що категорично не можна робити з нашими людьми - от і мають результат!
Відповісти
Сєпари :)
Відповісти
Щоразу дивує формат цього дибільного протесту, "Київ почуй нас"... ну так їдь у Київ та вимагай там, чого мають страждати випадкові подоріжні через чиїсь хворі фантазі
Відповісти
Питати думку людей!?!
Так вони і миру ще захочуть!
Відповісти
перекривання шляхів є кримінальним злочином..ау поліція?
Відповісти
Пальонка після цієї вакханаліі накриває поляну .
Відповісти
Колеги, поставте, будь ласка, активне гіперпосилання на Суспільне
Відповісти
Забороль теж перекривати буде !!!!
І в селі і в Луцьку !!!!
І під міськрадою їх зустрічати будемо !!!!!
Ви спочатку в Луцьку якийсь порядок наведіть !!!! Покажіть що ви блін можете і що в Луцьку краще !!! Покажіть що маєте якихось нормальних керівників !!!! А тоді вже пропонуйте приєднатись !!!Бо те що зараз є в Луцьку - то це просто сором !!!!! 300метрового моста на Ковельській 2р. роблять!!! І це не капітальний ремонт!!! А світлофор на тому мостові то взагалі!!!! Роками там затори зранку аж до Червоного Хреста, бо блін ні в кого сірої речовини не вистачає щоб просто по іншому відрегулювати роботу того світлофора !!!! Та про що тут говорити якщо ще восени кричали про нові покращення в Луцьку. І що з цього зробили ? Елементарно не можуть самого простого !!!! За 7 місяців так і не змогли заборонити поворот з перемоги на вул 8 березня!!!! Проте на першому переїзді біля Лідавської, де потяг вже років з 20 взагалі не їзить і їздити не буде, стоїть знак "стоп"!!!
Його вже не раз знімали й викидали, а ті дурні далі вішають.....Воно ж блін не має чим думати.....
То кому треба ваш Луцьк з вашим бардаком ??????
Не чіпайте Забороль!!!!
Відповісти