До Дня міста у Луцьку збудують «місток кохання». ФОТО

До Дня міста у Луцьку збудують «місток кохання». ФОТО
До Дня міста, який Луцьк відзначатиме 25 серпня, в обласному центрі збудують «місток кохання».

Про це стало відомо 7 червня під час виїзної наради міського голови Луцька Миколи Романюка, в ході якої він разом з іншими посадовцями оглянув, як облагороджують територію біля торгово-розважального комплексу «Сіті-парк».

Як пояснили меру на нараді, «місток кохання» прокладуть через річку Сапалаївку. Він буде на місті старого мосту. Матиме 10-12 метрів довжини і понад 4 метри ширини.

Ідея належить власнику «Сіті-парку». Оскільки такі романтичні традиції активно розвиваються в інших містах, власник комплексу «Сіті-парк» вирішив зробити такий подарунок і для луцьких закоханих.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Який місток таке й кохання!
Чи навпаки (яке кохання такий і місток)?
Відповісти
ахах! 100%!
Відповісти
буде МЕР водити сюда свою жінку на цей міст)ахах
Відповісти
Матиме 10-12 метрів довжини і понад 4 метри довжини.
Відповісти
а чого власники Порт-сіті забув про підземний перехід біля Там-Таму???
Відповісти
кому він потрібен ?
Відповісти
Дійсно, він їм не потрібен. На тролейбусах, маршутках вони по місту не їздять на роботу чи навчання.
Відповісти
та новина класна, сміявся пів години.. місток кохання через річку смердючку Сапалаївку ))) це мер мочить))) а ще там написати табличку покращення уже сьогодні))
Відповісти
А хто забув? Порт-сіті ще не здали в експлуатацію. Будується лише перша черга. Ось коли комплекс запрацює, то й буде, можливо підземний перехід біля ТРЦ Порт-сіті як і обіцяли власники (особисто пан І.Єремєєв) Там-там - це лише маленька частиночка великого комплексу!!!
Відповісти
Цей місток просится в парку а не в глушені.....
Відповісти
4 метри ширини і фото проекту вказують, що міст скоріше буде не пішохідним... А отже, закохані, сідайте в авто - і на міст. Бо просто постояти буде не дуже бзпечно!!!
Відповісти
Це жах!!! Місток кохання через Сапалаївку!!! ХА-ХА-ХА! Нехай спочатку Сапалаївку почистять від тонн бруду!
Відповісти
Да, додумались! Поки там замочка вцепиш - то й задихнешся! Хай спочатку ліквідують самопальні труби з каналізації, які в річку виходять, їх же видно неозброєним оком...
Відповісти
Романтіка буде, хулє.
Привів дівку, почав шептати солодкі дурощі на вуха, а вона очманіла тим часом і копита брикнула у воду)
Відповісти