Фотовиставка Світлани Зозулі

Фотовиставка Світлани Зозулі
Добірку своїх фотографій у ВолиньPost’івській фотовиставці презентує журналіст Світлана Зозуля.

Світлана - кореспондент луцької районної газети "Слава праці".

* * *

Привіт усім! Я - журналістка й фотоаматорка Світлана Зозуля. На пропозицію ВолиньPost ділюся з вами своїми світлинами.

Восени буде 5 років, як мала велику несподівану радість виграти на кіноконкурсі в Польщі фотоапарат.

І хоч більшість мого часу займає підготовка різнопланових матеріалів, але час від часу таки намагаюся зафіксувати за посередництвом друзяки-Олімпуса моменти нашого життя.

Сподіваюся, що в моїх роботах ви знайдете щось близьке для себе.

Природа і те що в ній



Чорнобиль forever



Які різні люди


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Світланка - МОЛОДЕЦЬ! Гарна вона людина і фотки у неї такі ж - гарні і талановиті!
Відповісти
Мало фотошопу, і цицьок теж мало
Відповісти
Невже в інеті ще цим не наїлися? :-(
Відповісти
Хочеться своїх, рідних, Волинських...
Відповісти
Художнє бачення - фантастичне. Так тримати - ваші шедеври ще попереду
Відповісти
Успехов, а в общем немного слабовато...
Відповісти
не умнічай
Відповісти
Реальні фото без надлишкових прикрас. Молодець :-)
Відповісти
Перша фотовиставка на Волиньпості без випендрьожі, понтів та екзотики. Все щиро, душевно і просто. Успіхів Вам!
Відповісти
Цю підбірку фотографій важко назвати "виставкою". Видно, що Світлана - журналіст, жанр - репортаж, не досить виразний, технічно відверто слабкий.
Відповісти
Спасибі, що вловили мою хвилю, адже все в першому реченні мені геть не притаманне в житті, а того, що в другому, так бракує кожному з нас сьогодні((
Відповісти
так тримати! Все круто, і нікого не слухай_)
----------
слухай, тобі не надоїло??? під кожною фотовиставкою одне і майже те саме пишеш!!!
за собою слідкуй,тобі точно треба слухати!!!
Відповісти
СВІТЛАНКА - ТИ МОЛОДЧИНА!!! ВІРЮ,ЩО ТВОЇ ШЕДЕВРИ ЩЕ ПОПЕРЕДУ,ЧОГО ТОБІ БАЖАЮ ВІД УСІЄЇ ДУШІ!!! На оцінки "ДОБРОЗИЧЛИВЦІВ" - НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ!!! Вибач,що я на ТИ...
Відповісти
Принаймі ідейно та не позбавлено філософії та розуму!
Відразу видно,що людина далеко "не дурна", є логіка, мудрість, цікавість!
Відповісти
І на якій тут фотографії є щось із зазначеного?
Відповісти
фото ніякі. такі може зробити і дитина. ні думки ні змісту...жах
Відповісти
А в Чорнобиль теж дитина поїде?))
Та навіть і не намагалися вловити зміст, а пишете...
Відповісти
та до чого той Чорнобиль. і який тут зміст? ніякий
Відповісти
Світлана! Це Ваш колега по кінофестивалях, напевне взнаєте. Наряду з цікавими фото є повний нуль, як наприклад дорога, горобець, чи козуля в лісі зі спини, або кіт. Кожен елемент фото повинен бути продуманим і гармонійним. Те що людина відома, не означає автоматично вдале фото. Багато зовсім статичних кадрів, немає динаміки. Кожен, хто готує фотовиставку, повинен досконало володіти фотошопом (час такий), а тут теж є запитання. Бажано також вчити теорію фото: композицію, світло і т. д. Але є така приказка „Дорогу осилит идущий“. Так що натхнення І творчих удач!
Відповісти
Впізнаю-впізнаю))Горобець і кіт - як частинки природи. Якщо редакція сайту їх залишила, то значить повважала так за потрібне. Дві дороги (розбита й "терниста") зняті в Чорнобилі, символіка пояснена у назві рубрики, звідки саме фото. А в оленятка "дзеркало" у формі серця,якщо ви забули про романтику))
Відповісти
Бездарна, зате самовпевнена.
Відповісти
Якщо про вас так хтось тут напише, то навряд чи ви будете від цього в захваті.Треба себе ставити іноді на місце іншої людини.
Відповісти
Та пишіть, я в фото теж бездарна, все нормально.
Відповісти
Ображати вас заради образ я не збираюся.

Взагалі, як каже мій друг, це - вже готові твори, вони вже існують. Хтось інший зробить зовсім інші. Або сприймайте, або ні. Якби у мене не було певного обдарування до цієї справи, навичок, то мені давно вже про це сказали б мої вчителі. Та й ви - не Господь Бог, щоб судити, в кого до чого дар. А якщо у такий спосіб вболіваєте за моє захоплення, то пишіть мені ВКонтакті.
Відповісти
витратила пару хвилин....мені шкода дарма портрачноо часу
Відповісти
Покажіть тут свої фото, якщо ще не встигли, і я залюбки витрачу на них більше часу. Та й коментар напишу під своїм впізнаваним ніком і без помилок.

Та й, взагалі, письменники, кидайте дурну волинську звичку обгаджувати людей анонімно під кожною виставкою, під кожним матеріалом.Самі ж то боїтеся нарватися на хамство, ховаючись під загальними словами.
Відповісти
Спеціально пишу під своїм власним ім'ям, а тому боюсь нарватися на хамство. Але все ж бажаю автору почати свій шлях у фотографію з прочитання foto-talk.ru/books/dyko_besedi_o_fotomasterstve.1977.pdf
Відповісти
Ви пропустили той момент, а може й не знали взагалі, що я вже давненько почала торувати свою фотостежину ще в кіностудії ВОЛИНЬ разом із Валерієм Бєловим(+2011).
Жодна книга не навчить відчувати щось своє, що ти хочеш зобразити. Давайте зустрінемося, і ви дасте мені майстер-клас)
Відповісти
До чого ж ви самовпевнена особа. Все вмієте, знаєте і ні до чиєї думки не дослухаєтеся. Ви переможець міжнародних конкурсів з фотомистецтва, вас запрошують на роботу в Європу? Ні? Тоді слухайте зауваження, вчіться і вдосконалюйтесь. А то не встигнуть два кадри клацнути, як зразу митці.
Відповісти
Я дослухаюся до усього конструктивного, і тоді,коли знаю, хто саме мені радить.От і ви не назвали свого прізвища(( У вас так багато "дарності" чи просто мало сміливості?
Якщо я відкрито виступила проти анонімного хамства і образ,які тут практикують до всіх, то це не самовпевненість, а елементарне почуття справедливості.
Гарного вечора)
Відповісти
Боїтеся анонімності суджень – не потикайтеся в інтернет. Ну справді ж. А то як Дон Кіхот з вітряками.
Відповісти
Я не потикаюся, мене редактор сайту запросив взяти участь. Якби йому не підійшли мої фото, думаю, він би їх просто не ставив.
Відповісти
Щире спасибі усім, хто знайшов таки щось для себе у фото, адже саме з цією метою їх і подала на сайт. Дякую за підтримку, яка таки переважає у інтернет-болотці)
Відповісти
Мене вражає завуальовано агресивна реакція на коменти автора. У тому числі й на цілком слушні. Це відштовхує. А ще свідчить про те, що автор - людина закомплексована. Особливо зворушила бубця у комуфляжі зі спрацьованими руками.
Відповісти
свєта, не позорся. подякуй людям за критику та візьми її до уваги. окремі фото змістовні, але більшість - повне ніщо. прикро, що такому вчать на кіностудії Волинь. там працюють поважні люди, хоча б з поваги до них, не позорся
Відповісти
Я вдячна за критику, а не за хамство, якому тут піддають усі представлені фотовиставки й матеріали)
Відповісти
Погано, а місцями дуже погано. Зозуля кидається на усе, а в результаті - нуль. А згадана блогером закомплексованість авторки пре з кожного слова. Відчувається нервовість, негативна збудженість в обмін на критику, зарозумілість і зверхність. А амбіційність, та й ще нічим не підтверджена, ніколи не прикрашала публічну людину (авторка прагне до публічності?!). Зозулечці треба вийти заміж за продавця болтів, хомутів і цвяхів на ринку і варити йому смачні фасолеві супи. Або піти на курси крою і шиття. В Голєвої на фабриці гудзики пришивати.
Відповісти
та покажіть тут нарешті щось своє, свою збудженість, публічність і хомути, супи й шиття й відстаньте від творчих людей і Голєвої, яка тут зовсім ні до чого, й від Зозульки, яка має сміливість підписатися собою й представити свої роботи, на відміну від вас. вона тут захищає усіх експонентів, незаслужено обгаджених, а не тільки своє право на показ робіт. Невже не дивилися передачу, як навіть легендарну "Данаю" Рембрандта якийсь "шизик" облив кислотою й потім тим тішився?!?
Якщи ви Герострати й марнославці, то так і пишіть одразу.А загалом - Finita la comedia.
Відповісти
ну, тут Данаю навряд чи відкопАєш... Люди висловлюють власну думку щодо представлених робіт, хіба це заборонено? Причому переважна більшість коментів (я спеціально переглянув) толерантні. І ще: може, сміливість - це чеснОта, але хіба ж це показник таланту, а ви тут завели "Художніка обідєлі"...
Відповісти
зозуля -бездарність
Відповісти
"Любітєль" Ільфа й Петрова, за що образили пташку, яка в лісі співає?? (Прізвища з великої пишуться)
Відповісти
Света ты молодец!
Відповісти
нічого особливого не побачила-роботи типові дилетантські клацання.
Свєта,може досить мучити себе і нас своїми експериментами?
Відповісти
... ескскрементами, а не експериментами.
Відповісти
Якщо ти мучишся (після опівночі),то від безсоння)
А коли плюєш мені в спину під химерним ніком, то значить я попереду тебе))
Відповісти
злой 17 червня, 16:58 - це конкретний полудень, панночко. А на "ти" ми не переходили, навіть під химерними ніками.
ваша персона мене абсолютно не цікавить, то тільки в адресу вашого доробку. Батюшки, скільки пихи, наче у власкора Daily Telegraph...
Відповісти
справа не у писі, а тому, що не туди поставила коментар))
Відповісти
Ось ця дуже сподобалась
http://www.volynpost.com/img/modules/news/2/0a/be32ff00fdd2cfc323bfb6d5098430a2/cb-P30600541.JPG
Відповісти
Юрко, цей кадр підгледіла у Біловезькій Пущі))
Відповісти
є класні фотки, а є щонібудь. Нажаль, других більше(((((
Відповісти
Вибачте, мені не подобаються. Жахлива якість і ніякої сюжетності.
Відповісти