Вандали спалили «одяг» луцького слоника. ФОТО

Вандали спалили «одяг» луцького слоника. ФОТО
На фігурі слоника, що в Луцьку за Палацом учнівської молоді, від "вбрання" залишилася лише сажа.

Лучани припускають, що скульптуру спробували підпалити, - пишуть Волинські новини.

Як стало відомо зі слів перехожих, 7 червня по обіді слоненя виглядало неушкодженим, а 8 червня люди зауважили, що боки фігури в сажі.

Також поруч лежить обвуглене шмаття, в яке раніше була "одягнена" скульптура.

Власне, слоник не дуже постраждав.

Нагадаємо, нещодавно луцького слоника "одягнули" в індійське вбрання.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От дибіли!
Відповісти
а що, хтось сумнівався що так буде?
Відповісти
Ну уроди! Ну що за бидлятина безмозгла!!!
Відповісти
А ми хочемо в Європу...Таке бидло треа вирізувати як євреїв вирізували..
Відповісти
Хохлопитеки молодцы.
Відповісти
Пензлюй в свою кацапєтію і подивись на тамошню "культуру". Я на твоїй уРодінє прожив 4 роки - надивися...

Так, що закрий хайло.
Відповісти
не хочу жити у цьому місті
Відповісти
тільки в місті? ця країна приречена.
безпека громадян на нулі, залежність від держслужбовців 100%, коруація повсюди, україну привласнили кілька сімей і жиди.
Відповісти
Супер!можно и про жидов вспомнить!и на них погнать!только я вам скажу,что ни один еврей не позволит себе такой акт вандализма!Для людей стараются,украшают город,а эти выродки с их дебильным менталитетом развлекаются!А вы ,вместо того,чтобы сетовать на невоспитанность именно украинской нации вспоминаете жидов)))Опять есть крайние!
Відповісти
ой да шо ты?
ни адин жид не пазволит?
да вони ці всі провокації організовують, щоб лобами українців між собою звести. а потім такі "сочувствующие жидам" пишуть про "невоспитанность именно украинской нации".
зомбоящик під контролем жидів, вони вправляють свідомість, вони вчать безкарності і показують це по телебаченню. а потім слабоумні виховані на телебаченні вчиняють вандалізм.
Відповісти
Як кажуть не путайте святе із грішним.... Євреї - живуть в Їзраілі...а жиди - це трошки інше :)
Відповісти
++++++++++++
Відповісти
Что и следовало ожидать!((( Жаль...
Відповісти
не хочу жити у цьому місті
Відповісти
то вали, і тих виродків із собою забери
Відповісти
Правильно. Усі геть з Луцька. Через рік-другий москалі, хохли, поліШукі та євреї з"дять одні одних, бо за характером, (тупість, наглість, підлість, хитрість та підступність) вони практично схожі. А тоді повернемось і заживемо.......
Відповісти
щасливої дороги!
Відповісти
Зловити гадів і підсмажити!!!
Відповісти
а что, он сам виноват, слоник-то. зачем он там один стоял ночью вызывающе одетый. спровоцировал молодых людей на преступление. сам виноват.

такие уроды и друг друга и посторонних заживо жгли и жгут. ничего не поделать.
Відповісти
Дибіли! Більше нічого сказати не можу.
Відповісти
Михайло Старицький "За двома зайцями"
...................................
ВИХІД XV
Ті ж, жид і квартальний.
Жид. Ай, гвулт! Ферфал! Беріть його — он тамечки шарлатан, мошенник!
Квартальний. Пожалуйте в часть!
Всі остовпіли, Голохвостий опустив циліндра.
Картина
Завіса
*В небе канареечка летае*
*И спивае прямо в горизонт*
*А мы пийдем, выпьем, погуляем*
*В том усе житья и весь наш резон*
Відповісти
От сволочі тож треба так ще постаратись, влізти в яму і дотягнутись та підпалити!!!
Блін та в нас навколо всяких культурних проектів необхідно два ряди колючої проволоки ставити.
Відповісти
Руки повідривав би!
Відповісти
Козли,бидло Луцьке.
Нахера такє робити.
Відповісти
Що ж - нашому слонику пророкували годину, день, три тиждень, а він простояв і тішив око понад місяць. Лише вчора до нього дісталися вандали з сірниками чи запальничками. Сподіваюсь, їм було тепло, або ж вони хоч фото палаючого слона встигли зробити.

Відколи ми повісили на нього вбрання чимало людей дякували, а сусіди навіть телефонували і розповідали, що слоник став улюбленцем і позував до багатьох фото :) Добре, що наша робота хоча б недовго комусь підіймала настрій.

В статті є неточності - крім попелу лишилася не лише сажа, але й чимало позитиву і бажання ще трохи потворити - тепер у більш людних місцях. А якщо об'єктивно, значна частина полотна збереглась.

Ми приступимо до роботи, якщо хтось бажає долучитися, вся інформація буде у нашій групі https://www.facebook.com/groups/yarnlutsk/
Відповісти