вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Людмилі Янукович дали орден. ФОТО

Людмилі Янукович дали орден. ФОТО
Дружину президента нагородили церковним орденом.

Людмила Янукович отримала орден Української Православної церкви святої рівноапостольної княгині Ольги, ‒ пише Українська правда.

Вручення відбулося під час урочистостей з нагоди другого випуску Луганського Богословського Університету на честь Архістратига Михаїла та вручення випускникам Університету дипломів магістрів і бакалаврів богословʼя у Свято-Володимирському кафедральному соборі.

Янукович також була нагороджена грамотою «За заслуги перед Українською Православною церквою».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ЗА ШО???
Відповісти
Читать умеешь? В статье всё написано.
Відповісти
Те що написано грамота за За заслуги перед Українською Православною церквою» це показник... шо ти вставляєш свої 5 копійок якщо не знаєш куди їх вставити???
Відповісти
не тупи. Не зрозуміло як працює попський бізнес і на яких баранах він заробляє?
Відповісти
Ну й ти ВАЛЄТ!!!!
Відповісти
аааа, то ти один з них..., ну тоді понятно :)))
Відповісти
Роздають на ліво і на право... Я в шоці! Чи можливо я "недоганяю" ... Які її заслуги перед українською православною церквою??????? можливо я чогось не знаю...
Відповісти
Можно поинтересоваться, вы к православной церкви какое-то отношение имеете?
Відповісти
До чого це тут??? в яку ти "степь" ведеш??? якщо ти можеш щось нормально відповісти то відповідай а не суй сюда свої убогі коментарі!
Відповісти
я тобі поясню Сергійко. Її заслуг тут немає. То наш любий президент щедро пожертвував нашими податками на вашу церкву аби підняти рейтинг серед бидла який туди ходить.
Відповісти
Гугл в допомогу.
Відповісти
Утешение перед разводом?))))
Відповісти
путин рулит?
Відповісти
ось бачите християни. Ви думали що вона тупа корова що вийшла заміж за судимого барана. А тепер ви зрозуміли яка насправді це людина, як багато вона зробила для ваших церков! Орден отримала! Молодець :)
Відповісти
Якщо Ви так думали, то не треба свій убогий образ думок виставляти на показ. Не судіть, і не судимі будете.
Відповісти
мда, пригадується пісня ОЕ - Ордени.
Відповісти