Людмилі Янукович дали орден. ФОТО

Людмилі Янукович дали орден. ФОТО
Дружину президента нагородили церковним орденом.

Людмила Янукович отримала орден Української Православної церкви святої рівноапостольної княгині Ольги, ‒ пише Українська правда.

Вручення відбулося під час урочистостей з нагоди другого випуску Луганського Богословського Університету на честь Архістратига Михаїла та вручення випускникам Університету дипломів магістрів і бакалаврів богословʼя у Свято-Володимирському кафедральному соборі.

Янукович також була нагороджена грамотою «За заслуги перед Українською Православною церквою».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ЗА ШО???
Відповісти
Читать умеешь? В статье всё написано.
Відповісти
Те що написано грамота за За заслуги перед Українською Православною церквою» це показник... шо ти вставляєш свої 5 копійок якщо не знаєш куди їх вставити???
Відповісти
не тупи. Не зрозуміло як працює попський бізнес і на яких баранах він заробляє?
Відповісти
Ну й ти ВАЛЄТ!!!!
Відповісти
аааа, то ти один з них..., ну тоді понятно :)))
Відповісти
Роздають на ліво і на право... Я в шоці! Чи можливо я "недоганяю" ... Які її заслуги перед українською православною церквою??????? можливо я чогось не знаю...
Відповісти
Можно поинтересоваться, вы к православной церкви какое-то отношение имеете?
Відповісти
До чого це тут??? в яку ти "степь" ведеш??? якщо ти можеш щось нормально відповісти то відповідай а не суй сюда свої убогі коментарі!
Відповісти
я тобі поясню Сергійко. Її заслуг тут немає. То наш любий президент щедро пожертвував нашими податками на вашу церкву аби підняти рейтинг серед бидла який туди ходить.
Відповісти
Гугл в допомогу.
Відповісти
Утешение перед разводом?))))
Відповісти
путин рулит?
Відповісти
ось бачите християни. Ви думали що вона тупа корова що вийшла заміж за судимого барана. А тепер ви зрозуміли яка насправді це людина, як багато вона зробила для ваших церков! Орден отримала! Молодець :)
Відповісти
Якщо Ви так думали, то не треба свій убогий образ думок виставляти на показ. Не судіть, і не судимі будете.
Відповісти
мда, пригадується пісня ОЕ - Ордени.
Відповісти