Як доремонтовують проспект Перемоги в Луцьку. ФОТО

Як доремонтовують проспект Перемоги в Луцьку. ФОТО
"Луцькавтодор" продовжує ремонтувати дорожнє покриття на проспекті Перемоги.

Зокрема, "ремонтники" працюють над облаштуванням під'їзду до зупинки громадського транспорту поблизу ТСОУ, міняючи бруківку, - пише Під прицілом.

Нагадаємо, що бригада "Луцькавтодору" розпочала підготовку до ремонтних робіт дорожнього покриття від середини травня.

За словами "дорожників" ремонт покриття затягнувся через погані погодні умови. Мовляв, йшли дощі.

Також вони додали, що роботи мають завершити приблизно за два тижні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дороги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
як "майже завершили"???вони ще й асфальт не починали класти!!! два сонячних дні жодного "ремонтника" небуло, одні "фішки" стоять по всій вулиці біля люків, що стирчать і тільки біля ДОСААФ зупинку вже тиждень перекладають!... оце називається РЕМОНТ??? і знову погода завадила...то для чого взимку в дощ і сніг латали це й же проспект, в калюжі з водою засипали асфальт!
Відповісти
Дякуємо. виправили
Відповісти
Правильно губернатор роздає їм "на горіхи"
Відповісти
Пан "голова" обіцяв, що всі роботи будуть зроблені після 20 травня. А скоро вже буде 20 липня.
Відповісти
гарні шашки на зупинці. навіки зроблені ще в міжвоєнний період))
Відповісти
Їхав недавно біля тієї зупинки - так файно - стоять один одному анекдоти травлять, сміються. а на парканчику реклама КВН.
Відповісти
Ну для того щоб лизнути губернаторський зад не обовязково водієм прикидатись. Можна просто - штатний задолиз з адміністрації.
Відповісти
кто то из комментаторов знает сколько месяцев задержка по зарплате у этих дорожников?
Відповісти
Так це не означає, що не потрібно ремонтувати доріг.
Відповісти
Тарас, а ты видел что эти криворукие рабочие оставили открытыми колодцы на дорогах? Даже крышки люков там не наблюдал. При мне вчера тип влетел в такой колодец, бамперу,ходовой и днищу авто - явно ппц пришел.
Відповісти
ті люки 20 см над землею,і яким треба бути шоб не побачити,або як треба летіти...я там постійно їзджу і нічого...
Відповісти
не будь гівном, старайся спілкуватися українською.
Відповісти
Не будь антихристом - всі мови Богом дані.
Відповісти