У волинських храмах коронавірус відганятимуть дзвонами. ВІДЕО

У волинських храмах коронавірус відганятимуть дзвонами. ВІДЕО
На Волині у церквах битимуть у дзвони, щоб побороти коронавірус.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав архімандрит Константин Марченко, намісник Свято-Миколаївського монастиря у Жидичині, що неподалік від Луцька.

"З благословення митрополита Луцького і Волинського МИХАЇЛА за давнім церковним українським звичаєм взиваємо до Господа дзвонами аби він спинив напасть", - йдеться у дописі.

Як відомо, з благословення архієрея усі храми Волинської єпархії щонеділі о 09.00 мають бити в дзвони.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все що лишається
Відповісти
Поможе...
Відповісти
Ви що бал.... це вас не врятує.
Навпаки розсадник майбутнього вірусу.
Бо попу не закриють церкви через бізнес свій
Відповісти
А чому тільки в дзвони,можна ще і в кастрюлі.І сильно,щоби вірус злякався,а ще всім в церкву,обовязково....і ближче один до одного.
Відповісти
У Древній Русі і в Середньовіччі мелодією дзвонів знищували хвороботворні бактерії і мікроби. Резонансні звуки дзвону очищають простір, ними лікували депресію і психічні захворювання. Про це написані цілі книги і дуже жаль, що тут залишають свій послід дУрні під чужим іменем.
Відповісти
а Ненька на всіх парах мчиться в середньовіччя!
Відповісти
На Бога надійся ,а сам розум май ,чи ви думаєте ,що ця народна мудрість з пальця виссана .
Відповісти
Воно то може і так ! Мелодією дзвонів знищували хвороботворні бактерії. Але не знищили. Я в молодості і коня піднімав ! Але не підняв ...
Відповісти
Що дурні? Навпаки треба хворіти, скорше до Бога підете.
Відповісти
І ще не забути всім перецілувати усі ікони в храмі. Точно вбереже від вірусу!
Відповісти
Люди геть посказилися, такі злі випади в сторону церкві влаштовують. Але ж чи є хоч один випадок захворювання на Волині? Ні, немає, і це все завдяки силі дзвонів у Жидичині. До речі, відомий церковний діяч, так званий пастор Мунтян, теж намагався відігнати коронавірус від України могутнім обрядом "таччьь", але не вдалось, певно тому, що в його церкві відсутні дзвони.
Відповісти