В'їзний знак «ЛУЦЬК» змінив «обличчя» . ФОТО

В'їзний знак «ЛУЦЬК» змінив «обличчя» . ФОТО
Невідомі ентузіасти розфарбували знак "Луцьк", який стоїть при в'їзді в місто з боку Ковеля.

Про це йдеться в листі, який надійшов на редакційну електронну скриньку.

Ентузіасти прикріпили фоту розфарбованого знаку. Так, контури кожної з літер назви обласного центру Волині вони обвели різними кольорами: Л - червоним, У - блакитним, Ц - зеленим, Ь - жовтим, а К - синім.

"Ми не мали на меті щось руйнувати чи паплюжити. Просто хочемо, щоб місто стало яскравішим!", - йдеться в текстовому поясненні до листа.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пів життя чекав на цю новину... цікаво, а ж піз...ц)))
Відповісти
А чого ви бабо не на лавці під під'їздом, а в інтернеті? В дворі новини саме для вас ;)
Відповісти
Баба Прiська, а говоре вiд чоловiчого роду.
Гермофродит?
Відповісти
Гарна ідея, молодці! Я вважаю не зайвим додати фарб до подекуди сірого та радянського обличчя нашого міста.
Відповісти
Гарно виглядає! Цікаво, хто це?
Відповісти
Оригінально!:)
Відповісти
У Луцьку роботи непочатий край! У нас все треба розмальовувати:)

Тільки в Європі це ініціатива влади, а у нас влада буде розповідати, які люди погані, що розмальовують знаки.
Відповісти
"Лучанин" я случайно вместо + нажал - прошу прощения.
Идея супер!!! Мне очень нравится! Молодцы!!!
Відповісти
Це і справді позитивна втілена ідея.
Ще б розмалювали те бітонне корито(де мав бути фонтан) на Театральному майдані,а то аж гадко дивитися на ту сіру потвору в центрі міста...
Відповісти
давайте ще. в луцьку ЛУЦЬК не один) тільки тепер якось інакше
Відповісти
Скоро буде)
Відповісти
і місто розмалювати, і позбутися набридливих біл-бордів, рекламних вивісок - без смаку і поняття про естетику. І гол. художника замінити - на молодого і креативного!
Відповісти
і ямки на дорогах якщо не залатують, то хоч би позафарбовували)) оце було б цікаво)
Відповісти
крута ідея! щоб водії бачили здалеку ямки!!! :)
Відповісти
вже давно в задумах пофарбувати зупинку за словами ЛУЦЬК на Дубнівсткій вулиці. Така рядянщина, хочеться добавити калориту! Хто за, може організуємо?
Щось типу http://c3039282.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/homepage/publicartssrio.jpg
Відповісти
Бабо Прісько, а якої Ви статі: він чи вона??? Баба Пріська і чекав...
Відповісти
Гермафродит - організм, що володіє ознаками чоловічої і жіночої статі, в тому числі і має як чоловічі, так і жіночі статеві органи. Такий стан організму може бути природним, тобто видовий нормою (див. Гермафродитизм), або патологічним (див. Гинандроморфізм, Інтерсексуальність)
Відповісти
Всім "пріськам" по пензлику в руки і гайда робити щось дійсно корисне, аніж із сарказмом говорити про чиїсь ідеї, які втілюються в життя. Надіюсь цей рух набере обертів, чекаємо нових робіт)))
Відповісти
ну це нормально!
Відповісти
молодці!! проїжджав сьогодні повз цей знак. Мені сподобалось!!
Відповісти
Боже мій! "В'їзд в Луцьк". А я ще дивувався ганебному напису на дверях оновленого залізничного вокзалу нашого міста "Вхід в вокзал"! Ніяк не можуть запам'ятати мої земляки, що правильно писати "В'їзд до Луцька", "Вхід до вокзалу". Ну, в крайньому разі потрібно пам'ятати, що після приголосної в українській мові завжди має бути голосна. Хоч кілка на голові теши. Грамотії!!!!!!!!!!
Відповісти