Репер з Волині презентував «вампірський» відеокліп. ВІДЕО

Репер з Волині презентував «вампірський» відеокліп. ВІДЕО
Волинський репер Денні Дельта презентував новий відеокліп на пісню «Інтерв’ю з вампіром».

Як розповів сам музикант, відео знімали близько двох місяців тому.

«Спочатку це був трек. Назва народилася вже під час вигадування сценарію для відео. Це вийшов своєрідний триб'ют найтолковішому фільму на цю тематику, як на мене – «Інтерв’ю з вампіром» від режисера Ніла Джордана, – пояснив він.

«Це не соплі із кров'ю, не «Сутінки»…» – йдеться у пісні.

«Нілом Джорданом виступив я сам. Бреду Пітту і Джонні Деппу пощастило, шо в 1994-му я ще був дитям, бо по вампірській вроді переплюнув би їх на раз», – жартує репер.

«Ентузіазм настільки голий, шо його виганяють з нудистських пляжів. Намагаємося донести до українців, шо музло, яке поза нашими ефірами, теж може бути якісним», – висловився репер Денис.

До слова, музикант використовує нецензурну лексику.

«А щоб обурити інтелігенцію. В кайф їй псувати апетит», – пояснив він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: музика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Феєрична фігня! Зразок бидла!
Відповісти
ти феєричний довбак
Відповісти
Зразок бидла - людина котра когось вважає зразком бидла))
Відповісти
Хіп хоп теж має право на життя.
Молодець Денис.
Відповісти
Нагадало творчість Die antwoord )))))
Відповісти
Шо ти лєпіш, ти бачів ті брєдові кліпци ентвуда!? Не рівняй смердючу налівку з нормальним пойлом!Збєйся чювачєла, ти не шариш бо довбень задротскій!
Іди просцись і приклади сечу до очиць
Відповісти
)))) В такому стилі не "шарю"))) Але цікавлюсь різними... І стиль співати, рухи, ненормативна лексика нагадала Die antwoord )) я не кажу шо вони 100% ідентичні) спокійно )
Відповісти
Одна з найкращих робіт в Україні серед реперів!
Красава Денис!!!
Відповісти
Класний кліп і пісня, так тримати, Денис!
Відповісти
Пусто та безглуздо, це не творчість та мистецтво, а самодіяльність.
Відповісти
Хотів би я поглянути на твою творчість! Не пиши дурниць , іди займайся ділом і зроби краще
Перед тим як обливати когось, оціни власні можливості!
Відповісти
Ну такоє...чув давним давно, і соло і гурт... він все кричав про тру хіп-хоп типу андер і олд скульне музло... А тут все на сауз тягне... не качнуло
Відповісти
Прослухай ще декілька разів і ти зміниш свою думку!
Відповісти
Хтось сидить і тролить творчість, це типічна поведінка бидляцькоі натури, замість того щоб підтримати автора роботи , ви виливаєте хейтерство
посмоктуйте льодяники на дивані панове,Дельта шпільнув в зад вашу нормальність, ваші пости роблять його ім'я ще яскравішим, бо реп на волині сильний і брудний, по іншому ніяк...це і є та музика котру треба шукати і слухати, любіть Волинське або ідіть з своіми коментарями під три чорти!
Салют Денису, та всім хто прорізає очі сірій масі
Відповісти
не ганьби Дениса своїми постами, з такими прихильниками, які кидаються на людей, хейтерів вже не треба. подивись адекватно на свої коментарі.
Відповісти
Волинський реп, волинський реп... я хоть не прихильник реп культури... але серед Волинського мені здається вже краще слухати і розкручувати на Волиньпості Kavalero... його пісні принаймі можна слухати більше 1го разу
Відповісти
текст зриває дах, відео чудове, все гарно і гармонічно. Якби таке почали показувати по ТВ то і рівень культури міг би вирости в нашій прекрасній Україні. Не бачив ще нічого на стільки сильного!!!!
Відповісти
Кліп в ефір Волинського телебачення!
Відповісти
Нормально! До класно бракує якогось надриву бибуху з нагнітанням. Але я не профі у репі просто це те що я чекав у композиції. Мені сподобалось!
Відповісти
Дякую, Денні молодець! Бажаю подальших творчих успіхів...
Відповісти
провінціали - захавають.
100501 волинський еміним)
Відповісти
Зрозумів... шо тут треба писати шо кліп класний, шедевр а інакше тобі нахамлять)
Відповісти